Konu: İnceleme [Valiant Hearts the Great War]  (Okunma sayısı 2100 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ahmet5555

  • Level 3
  • İleti: 19
İnceleme [Valiant Hearts the Great War]
« : 01 Şubat 2017, 11:52:55 »
Not a valid %s URL
Ubisoft'un beni pişman etmeyen oyunlarından biri...

Yapımcı :ubisoft
Dağıtım :ubisoft

Strateji ve taktiklerle değil de savaş anıları ve hikayesiyle büyüleyen hikaye bazlı birinci dünya savaşı temalı oyun...

Ubisoft'un yapımını ve dağıtımını üstlendiği bu oyunda bir call of duty tarzı bir atmosfer beklemeyin. Zaten tesaera baktığınızda ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız.
Oyun Emil adındaki bir Fransız emekli subayının savaş zamanında almanlarla savaşmak için gönüllü olarak orduya katılmasını ve geride bıraktığı insanların da ayrı ayrı kendi hayat hikayelerini onların gözünden oynadığımız 2 boyutlu bulmaca tarzı güzel mi güzel bir oyun.

Oyunda farklı tipte karakterler olduğu için her karakteri yönettiğinizde size gelen görevler ve yapabileceğiniz kabiliyetlerini azalıyor.

Oyunun grafikleri karikatür çizimleri şeklinde ilerliyor. Yani bir Battlefield deki atmosferi yakalamayı unutun.
Onun dışında oyunun ana işleyişi bulmaca tarzı yani bir yerden parçayı bul,  onu öbürüne tak neticede yapman gereken ana problem ortadan kalksın ve devam et şeklinde ilerliyor huh*
kurduğum cümle sanki biraz saçma oldu ama neyse uzgun*

Oyunda silah kullanma var el bombası Vs.  Ancak bu silahlar ve kullanımları oyunun gidişatına göre bulmaca çözmede kullanılıyor. Yani siz elimizdeki el bombasıyla tabiki düşmana atıp öldürebilirsiniz ama oyunu oynarken sizde farkedeceksiniz ki kullandığınız silahların öncelikli amacı savaşmak değil oyunda karşınıza çıkan tuzakları ve bulmacaları kolaylaştırmak.
hah şimdi oldu tebessum*Özetle oyun sizi kendine savaş atmosferiyle değil de gizemi ve ilerleme isteğiyle bağlayacak.

Androidde de mevcut olan bu oyunu oynamadan Ölmeyin kirp*« Son Düzenleme: 05 Şubat 2017, 14:03:15 Gönderen: Ahmet5555 »
The time is running out...