Konu: Outlast 2 - Geliyor!  (Okunma sayısı 1964 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ahmet5555

  • Level 3
  • İleti: 19
Outlast 2 - Geliyor!
« : 01 Nisan 2017, 09:43:19 »
                                Outlast 2
Outlast 2 her ne kadar güzel bir korku oyunu olsa da  oyun genelinde, mide bulandırıcı düzeyde (kan, cinsellik, şiddet...)bazı unsurlar  mevcuttur.
Bu tip şeyleri kaldıramıyorsanız. Ya da yaşça yetişkin sınıfından küçük kalıyorsanız,oynamanızı veya okumanızı tavsiye etmiyorum.


********************

18+
Yapımcı:  Redbarrels
Dağıtım:  Redbarrels


Korku dünyasına damga vuran oyunun ikincisi, 25 Nisan'da bizlerle....

Trailer:


Oynanabilir Teaser demo:

Outlast serisinin bu devam oyununda, yine akıl hastahanesinde dolaşmaya cağız; ama bu, oyunda aklı başında insanlarla karşılaşacağımız anlamına gelmiyor.

Birinci oyunda bildiğimiz üzere Mount Massive Asylum un o rahatsızlık verici içinde dolaştık. Ki bu kapalı alan konseptinden bir nebze sıkılmış olduğu kanaatini getirdiğim Red barrels, bu seferde bizi alıyor veeee
Amerika'daki(hep de amerika zaten  :I)
kırsal bir kasabaya götürüyor. Ancak bu kasabadaki insanların geçim kaynağı mısır hasatı. Bu yüzden oyunda, açık alanlarda bolca mısır tarlaları var ve bunların aralarına girip gitmemiz gereken yere gizlice gidebiliyoruz.

Gelelim oyunun karakterimiz gözünden nasıl olduğuna..

Oyunda Blacke Langermann isimli bir araştırmacı gazeteciyi oynuyoruz Bize gelen tuhaf haberlerden birinde, amerikanın bazı eyaletlerinde tuhaf bir şekilde nüfusta nedensiz azalma ve intiharlar olduğu söyleniyor. Biz de eşimizle beraber o bölgeye araştırma seyahati düzenlemeye karar veriyoruz Ancak helikopter düşüyor. Ve bizim asıl hedefimiz bu oluyor: bulmamız gereken eşimiz. Ancak kasabanın sakinleri çok da dost canlısı değiller

Oyunun görselinde gördüğünüz gibi ters haç var. Bu bazı kaynaklara göre, tanrısızılık ve sapkınlık demek. Bu da bize satanizmi(şeytanı ilah edinme) çağrıştırıyor. Ki bence bu konuyu oyuna güzel bir şekilde oturtacaklar. Oyunda kameramız tabi ki var ve o koşuşturmacanın içinde pil toplayacağız.

Oyunun şimdiki bilinen konusu ve oynanışı bu, bize sadece çıkışını beklemek kalıyor :)

Oyunun içinden resimler:
« Son Düzenleme: 01 Nisan 2017, 10:18:22 Gönderen: Ahmet5555 »
The time is running out...