Konu: Overwatch Hanzo Rehberi  (Okunma sayısı 1681 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı tavukneiyi

  • Level 1
  • İleti: 0
Overwatch Hanzo Rehberi
« : 17 Haziran 2017, 13:12:20 »
İsmiyle gönülleri feth eden, Türk olduğu iddia edilen tuhaf, seri ve bir o kadar da güçlü Overwatch karakteridir.

Hanzo okları ile rakiplerini hızlıca yok edebilir ve birden fazla hedefe aynı anda hasar verebilecek kadar kabiliyetlidir. Duvarlara tırmanarak çatışma alanına hakim olur ve ihtiyaç anında güçlü bir Ejderha ruhu çağırabilir.

    Storm Bow (Sol Tık yayı gerer / Sağ Tık iptal eder): Hanzo, yayını gererek rakiplerini okuyla avlar, yayı germeye başladığında hareket hızınız düşer.
    Sınırsız cephane / Yayı Yayı maksimum germe süresi 0,5 saniye / bir sonraki atış için hazırlanması 0,5 saniye / yayı tam gerdiğinde bodyshot 125 Hasar / Yayın minimum gerginliğinde 29 Hasar / Headshot atabilir / Menzil sınırsız, yer çekimi etkisi mevcut!

    Sonic Arrow (Shift): Hanzo, hedefini görünür kılan bir cihaz takılı olan ok atar ve algılama yarıçapında yer alan tüm düşmanları işaretleyerek Hanzo ve müttefiklerinin avlanmalarını kolaylaştırır.
    Yarıçapı 10 metre / etkinlik süresi 10 saniye / 20 saniye bekleme süresi / Yay gerginliğine göre 29-125 arası hasar / Headshot atabilir.

    Scatter Arrow (E): Hanzo, duvarlardan ya da hedeflerden sektikten sonra 6’ya ayrılan bir ok atar.
    10 Saniye bekleme süresi / Sekmeden önce okun hasarı 29-125 arası hasar headshot atabilir / Sektikten sonra her ok 22-75 hasar verir, 6 ok aynı hedefe isabet ederse 450 hasar verir ve headshot atamaz

    Dragonstrike (Q): Hanzo, Ejderha Ruhunu çağırarak havada düz bir çizgi halinde yolculuk yapacak şekilde rakiplerini yok etmesi için yollar. Ejderha herhangi bir engel tanımaz.
    Menzil sınırsız / saniyede 200 hasar uygular / Hasar çapı 4 metre / 1,5 saniye hazırlanma süresi.

« Son Düzenleme: 18 Haziran 2017, 14:16:53 Gönderen: * Halife * »