Konu: Hayattan Aldığınız Dersler  (Okunma sayısı 32242 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı [Haccı]Emmi

  • Level 11
  • İleti: 2610
  • Ebu Zerdüşt
Ynt: Hayattan Aldığınız Dersler
« Yanıtla #220 : 25 Temmuz 2016, 23:26:31 »
Hortlatıyım.

Ayrıca sigaraya yeni başladıysanız sakın evde içmeyin.
En önemlisi sigaranın markalarına fazla takılmayın.Sigara zevk işidir.
Parlament'i sevmiyorsanız içmeyin mesela.
Ha bir de sabah sigarasını olabildiğince geciktirin.
Kendinize zarar verdiğinizi ve akciğer kanserinin hem farkedilmesinin güç hem de tedavisinin uzun, zahmetli olduğunu ve Azrail'le rus ruleti oynadığınızı unutmayın.

Sigara, sizi sosyalleştireceği gibi aynı zamanda nikotinin beyini çalıştırdığını bilin.Otlanılma mevzusu ise çok önemli.Otlakçı olun ama otlanılan olmayın.Sadece yakın arkadaşlarınıza verin.


Madde işine girmemenizi tavsiye ederim.Evet Nirvana'ya ulaşıyorsunuz ama düşüşü sert oluyor.Mesela 4 gününüz yanabilir.Sürekli fazla isteyeceğiniz için ekonomik de değil.Dozaj artınca diğer dünyaya göçmeniz kesin oluyor.Böyle çok yan etkisi var.Bağımlılıkta irade işlemez.Deli muamelesi görürsünüz.Prestijiniz ve insanlar arasındaki saygınlığınız azalır.Güvenilmez pislik bir adam olursunuz.

Zaten Türkiye'de uyuşturucu sektörü dandik olduğu için sakın bulaşmayın derim ben.Ona vereceğiniz parayı gidin alkole verin.Daha uzun kafa yaşayın.Alkol kafası en sevdiğiniz haliniz olacaktır.Hem size hem çevrenize yazık.


Öğretmeninizle fanteziler kurabilirsiniz.Onla bir hayat düşleyebilirsiniz fakat ona açılmayın.Böyle rezil olan çok var.Siz olmayın.Mete gibi serenat yaparsınız filan...