ininal + paybyme kartı anlatım ininal ile aral dan alışveriş

• 41 Yanıt
  • 11654 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı cellat211

• **
  • 874
  • 【Megurine Luka】 Lie
ARKADAŞLAR LÜTFEN KONUDAKİ CEVAP BÖLÜMLERİNİ VAKTİNİZ VARSA OKUYUN SORULAN SORULARA VERİLEN YANITLAR VE ALTERNATİF BAŞKA ÇÖZÜMLERİ YAZAN ARKADAŞLARIMIZ VAR !!!

Aral dan ininal ile master card özelliği olduğu için sorunsuz alışveriş yapıla bilir  merak eden arkadaşlara duyrulur.

EDİT = arkadaşlar çoğu kişi her sitede ve her yerde geçicek kart arıyor o zaman http://www.ininal.com/nerelerdenAlinir/      adresine bakın aylık 1 lira kesiliyor para varsa kartta. 5 tl kart bedeli sadece alırken. en az 25 lira yükleme ve yükleme yaparken 2 lira falan alıyolar ama master card geçen her site de ve normal marketler de bile çalışıyor  paybyme de online alış veriş de sadece anlaşmalı yerlerde geçiyor ama 0 ücret ben bir de ininal dan alacağım başka sitelerden de alışveriş yapmak için.

İNİNAL KART
EDİT ARTIK KAÇ OLDU BİLMİYORUM  yardir* =   şuan ininal kart aldım kart ücreti 5 lira ilk yüklemem 25 lira oldu zaten 25 den aşağısı olmuyor 1 lira kart kendi kesmiş internetten aktif ettim kartı sonra da bilgilerimi gördüm nerden yükleme yaptım falan sonra steam cüzdanıma deneme olarak 5 dolar ekledim ve sorunsuzca oldu bu arada kartta para varsa ayda 1 lira kesinti yapılıyor. bu kart resmen her yerde geçiyor master card olduğu sürece fark etmez  içine para atın online alışveriş yapın ordan gidin bi tansaş a bim e fark etmez neresi olursa ordan da alışveriş yapın bu kart tüm işlemleri yapmak isteyenler için ideal paybyme de ekstra hiç bir ücret yok mesela ininal para yüklerken 2 lira ücret alıyor ama her yerde çalıştığı için iyi bir bedel bence sadece bazı mağzalardan alacaksanız paybyme yok ben her yerde geçsin istiyorum diyorsanız ininal kartı şiddetle tavsiye ediyorum !!!  shogun 2 kan dlc sini de  0 sorun 0 hata ile aldım hakkaten güzelmiş ekrana fışkırıyo kan  ehue*
ininal kart tansaş-migros-ptt-ptt matik - migros jet gibi yerlerden hem alım hemde dolum yapılıyor !!!
bu arada ilk kayıtta ininal tc no ve cep no ad soyad ve adres istiyor ama formalite işte.ininal yıllık sanırım 2 binlira lık doluma izin veriyor.

evet arkadaşlar kredi kartım yok alamıyorum korsan oynıyım yada başkasından kredi kartı dileniyim ekstra para ödeyip bi cafe ye yaptırıyım derdi yok !!!

paybyme adlı sistem deniz bank anlaşmalı visa kart tır ama kredi kartı değildir  içine deniz bank atm lerinden para yükleyip ( en az 5 tl) anlaşmalı her yerden kart ile yada online alışveriş yapma imkanı sağlar. steam ile anlaşmalı dır daha birsürü yer ile mesela lol, sanalika  vb say say bitmez

edit = az önce peynirciye gittim orda bile geçiyor  yardir* yardir* yardir*

röportaj =
Spoiler
[close]
                                                                                                Paybyme

İninalcard'ın aksine Cep-T Paracard gibi daha özgürlükçü bir yaklaşım içerisinde, alırken bedava geliyor ve aylık bir ücreti de yok! Steam gibi platformlardada geçeceğinin garantisini kendileri veriyorlar. POS'larda geçen bu kartın handikapı bakiyenin çekilememesi. Kart kargoyla kapınıza kadar oldukça hızlı şekilde geliyor, Denizbank ATM'lerinden para yüklenebiliyor. Üye iş yerleri kataloglarını arttırmaları gerektiğini söyleyebiliriz.

üye olup kart ı 1 hafta içinde kapınıza kadar ücretsiz gönderiyolar !!!

yaş sınırı yok

tc kimlik no istemez

yılda 5000 lira lık harcama imkanı verir ezayah yanlış anlamış 5000 lira vermiyor 5000 lira karta 1 yılda max yükleyebileceğin para miktarı kapiş ?

sadece kart üstündeki numaraları girerek tek tık la anında alışveriş yapmayı sağlar

Kartınızla Türkiye'de ve yurt dışında VISA logosu bulunan milyonlarca işyerinde alışveriş yapabilirsiniz.

visa  ve deniz bank yapımıdır.

RESMİ SİTESİ =     https://card.payby.me/

Ben eve kutulu bir oyunu kargoyla alamıyorum o yüzden steam tercih ediyorum uzun zamandır nasıl yaparım ek ücret ödemeden diye araştırdım bilen bilmeyen lere anlatsın bilmeyen oyunları alamayan korsana yönelen kalmasın !!!

bakın kart a para yükleme video lu !!!

Spoiler
[close]

steam alış verişi videolu anlatım !!!

sistem de sorun olur ise
Herkese merhaba. Bazı kullanıcılarımız Steam üzerinden alışverişlerde bizden kaynaklı olmayan bazı sorunlarla karşılaşmıştır. Bu tür durumlarda Türkiye'nin önde gelen online PIN mağazası EPIN'den PaybyMe Kart'la Steam Wallet kodlarınızı fiyat farkı olmaksızın temin edebilirsiniz.
 epin sitesi =   
Spoiler
[close]

not = ben sadece kart üyesiyim orada bir yönetici vb... bir alakam yok kullananların her türlü sorumluluk ve yükümlülükleri kendilerine ayittir. sonra vay efendim sen söyledin sen suçlusun muhabbeti olmasın düzgün kullanın bilgilerinizi kimseyle paylaşmayın bir sorun çıkmaz  tbr*
« Son Düzenleme: 28 Temmuz 2013, 19:55:13 Gönderen: cellat211 »

Ynt: kredi kartım yok bahanesine son !!!
« Yanıtla #1 : 27 Temmuz 2013, 02:28:23 »
İyiymiş bu. türkiyede olsam alırdım.

« Yanıtla #2 : 27 Temmuz 2013, 02:42:18 »
Oyunla ilgili sitelerden başla yerlerde kullanılmıyor sanırım bu?Normal pos cihazlarında da kullanılmıyor?Ve bir yerden alışveriş yapmak için orayla anlaşmalı olması gerekiyor?

*

Çevrimdışı #umitceylan

• *
  • 93
  • "Total War" Bir Oyundan Daha Fazlası
« Yanıtla #3 : 27 Temmuz 2013, 03:21:27 »
Çok iyiymiş hocam cidden yarın gidip başvuruyum ama başka sitelerden alışveriş yapabilirmiyiz acaba  srn*

Fikirlerin gücüne bizzat şahit oldum. Fikirler adına öldürülen ve fikirleri savunurken ölen insanları gördüm. Yalnız, bir fikri öpemez ona dokunamaz veya onu tutamazsınız. Fikirler kan ağlamaz. Acıyı hissetmezler. Sevmezler.
V For Vendetta
Winter is Coming !

*

Çevrimdışı akkaserkin

• *
  • 380
  • Total War Türkiye
« Yanıtla #4 : 27 Temmuz 2013, 07:28:59 »
Evet Araldan alisveris yapabilirmiyiz?

*

Çevrimdışı cellat211

• **
  • 874
  • 【Megurine Luka】 Lie
« Yanıtla #5 : 27 Temmuz 2013, 11:10:35 »
Arkadaşlar Visa olan her yerde geçerli. Aral la anlaşmaları yok ama belki Visa geçiyorsa aralda belki orda da geçer bilemiyorum ama en çok işe yaradığı yer kredi kartı lazım olduğunda hayat kurtarıyor ve içine para yüklediğimiz için çalınsa bile küçücük mebla kaybolur yani binlerce lira yerine bence çok daha iyi olur  kah*
« Son Düzenleme: 27 Temmuz 2013, 11:14:36 Gönderen: cellat211 »

« Yanıtla #6 : 27 Temmuz 2013, 11:55:01 »
Onun yerine küçük bir hesap açıp banka kartı(debit diye bahsedilen) aldıktan sonra internet bankacılığından e-kart çıkartmak çok daha güvenli. E-kartı kullandıktan hemen sonra yok ediyorum, başım da ağrımıyor.  kah*

*

Çevrimdışı batufb94

• Young Guard
  • **
  • 5500
  • Orantısız zeka
« Yanıtla #7 : 27 Temmuz 2013, 11:56:20 »
Bu kartı alacağım bende  tbr*
]

*

Çevrimdışı cellat211

• **
  • 874
  • 【Megurine Luka】 Lie
« Yanıtla #8 : 27 Temmuz 2013, 12:01:19 »
Onun yerine küçük bir hesap açıp banka kartı(debit diye bahsedilen) aldıktan sonra internet bankacılığından e-kart çıkartmak çok daha güvenli. E-kartı kullandıktan hemen sonra yok ediyorum, başım da ağrımıyor.  kah*

çok uzun iş   yardir* bunda zaten bi güvenlik eksiği yok kredi kartı yok ekstresi yok bilmem nesi yok aidatı bissürü masraf ve yaşı tutmayanlarda var onlarıda unutmamak lazım

« Yanıtla #9 : 27 Temmuz 2013, 12:07:28 »
Kredi kartım yok zaten bende, sadece banka kartı var. Mis gibi MasterCard'a ve internet bankacılığına öğrenci olduğum için beş kuruş para ödemiyorum. Avrupa'da öğrencilik güzeldir azizim  kah*

Yaşı tutmayanlar için dediğin güzel olabilir tabi  tbr*