ininal + paybyme kartı anlatım ininal ile aral dan alışveriş

• 41 Yanıt
  • 12342 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ynt: kredi kartım yok bahanesine son !!! (yeni güncellendi)
« Yanıtla #20 : 28 Temmuz 2013, 01:48:47 »
Playstation Network'da geçerliyse iyi, bende başvurayım. Kredi kartı konusunda PSN'e güvenmiyorum, bu kartı kullanırsam kredi kartımı riske atmaktan kurtulurum en azından.

*

Çevrimdışı cellat211

• **
  • 874
  • 【Megurine Luka】 Lie
Ynt: kredi kartım yok bahanesine son !!! (yeni güncellendi)
« Yanıtla #21 : 28 Temmuz 2013, 12:12:05 »

şuan ininal kart aldım kart ücreti 5 lira ilk yüklemem 25 lira oldu zaten 25 den aşağısı olmuyor 1 lira kart kendi kesmiş internetten aktif ettim kartı sonra da bilgilerimi gördüm nerden yükleme yaptım falan sonra steam cüzdanıma deneme olarak 5 dolar ekledim ve sorunsuzca oldu bu arada kartta para varsa ayda 1 lira kesinti yapılıyor. bu kart resmen her yerde geçiyor master card olduğu sürece fark etmez  içine para atın online alışveriş yapın ordan gidin bi tansaş a bim e fark etmez neresi olursa ordan da alışveriş yapın bu kart tüm işlemleri yapmak isteyenler için ideal paybyme de ekstra hiç bir ücret yok mesela ininal para yüklerken 2 lira ücret alıyor ama her yerde çalıştığı için iyi bir bedel bence sadece bazı mağzalardan alacaksanız paybyme yok ben her yerde geçsin istiyorum diyorsanız ininal kartı şiddetle tavsiye ediyorum !!! 
« Son Düzenleme: 29 Temmuz 2013, 12:00:24 Gönderen: bozkirsovalyesi »

Ynt: ininal + paybyme kartı anlatım ininal ile aral dan alışveriş
« Yanıtla #22 : 28 Temmuz 2013, 18:35:11 »
Arkadaşlar bişey sorucam, ben kartı almaya gittim diyelim alırken içine yükletebiliyormuyuz yoksa kartı internetten aktif ettikten sonra mı yükletebiliyoruz?

*

Çevrimdışı Easterling

• **
  • 6246
  • Evrenin gözünde sen nesin ki ?
« Yanıtla #23 : 28 Temmuz 2013, 18:46:14 »
Ben böyle şeyleri almam ve güvenmem. Bedava 5 bin TL nerede görülmüş?

Adamların attığı yorumlara bakın böyle sorunlar çıkma şansı yüksek.

Alıntı
Bende de var. Geçenlerde Steam açıldı dendi bugün Steam
üzerinden oyun alamıyorum. Hem Payby me'yi hem de Denizbank'ı
şikayet edeceğim. Summer Sale'de kaçırdığım indirimlerin
zararlarını karşılamak zorundalar yada 8 saattir
beklettikleri destek bildirimlerine cevap verecekler.
Vermedikleri için ŞİKAYET EDECEĞİM! SAKIN KARTI ALMAYIN!
TAVSİYE ETMİYORUM!

Alıntı
O kadar güvenilir olduğunu sanmıyorum. Alışveriş yaparken
telefonuma mesaj gelmiyordu yaklaşık 3 kere aradım sorunu
çözmediler arayacağız dediler 1 ay oldu aramadılar. Tekrar
deneyeyim dedim Hatalı PID! diyor. Şaka gibi :) Muhtemelen
kartımı iptal ettiler içine yüklediğim para da gitti.
« Son Düzenleme: 28 Temmuz 2013, 19:00:35 Gönderen: Ezayah »

*

Çevrimdışı Godlike

• 51
  • Total War Türkiye
    • ikariam
« Yanıtla #24 : 28 Temmuz 2013, 18:46:45 »
benim bedavaya aldıgım aylık yada yıllık ücreti olmayan işbankası hesap kartı da içinde para oldukdan sonra her yerden alışveriş yapıyor ne anladım ben bu kartdan?
« Son Düzenleme: 28 Temmuz 2013, 18:47:11 Gönderen: Godlike »

*

Çevrimdışı cellat211

• **
  • 874
  • 【Megurine Luka】 Lie
« Yanıtla #25 : 28 Temmuz 2013, 19:05:07 »
isteyen istediğini kullanmakta özgür yaşı tutmayan lar için açmıştım bu konuyu

5 tl ile kartı alıyosun ve yüklemeni yapıyosun orda zaten istiyor ilk girişte ilk dolumu yaptırmalısın 25 lira  en az sonra eve gidip internetten aktif ediyosun bakiyene bakıyosun 1 lira kesilmiş yani aylık 1 lira kartta para varsa kesiliyor yani al kartı yükle kullan para kalmasın parada kesmezler ama tabi bir dahaki yüklemede atıyorum 25 lira yükliyeceksin 2 lirada işlem ücreti alınıyor 27 lira oluyor. ve yine 1 lira kesiliyor

kendi kredi kartı olanlar olabilir zaten onların bu konuyla bi alakası yok he şöyle bi durum var bu kartı 1 kere kullanıp ata dabiliyorsunuz isterseniz kredi kartın dan para yüklenebiliyor internetten korkuyorsanız koskoca binlerce liralık kredi kartının bilgilerini vermek yerine  kredi kartından  bu karta para aktarılıp alışveriş kart üzerinden devam edebiliyoruz kaldıki banka hesabı açıp kart çıkartıp bissürü işlem ücreti ödemek ve yıllık 80 lira dan fazla zarara girmek isteyen varsa buyursun banka hesabı açtırsın tabi 500 lira falan koyarsanız hesaba para kesilmiyor o da ayrı bir olay.

ezeyah o adamların hayatı yalan kendim aldım 5  dolar hesabıma eklettim ordan o parayla shogun 2 kan dlc sini aldım insanlar yapamayınca hep birine çamur atıyor kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş. ki zaten kimse kimseye 5000 lira vermiyor düzgün oku o limit o kartla 1 sene boyunca yükleye bileceğin para limiti ayda atıyorum 500 falan karta atıyosan bi bakıyosun 5000 lira olmuş toplam da yani illa içinde 5000 lira duracak demiyoruz yükle harca yükle harca  ama adamlar yıllık limit koymuş senede sen bu karta 5000 lira yükleye bilirsin demiş he 3 taneye kadar kartı satın alabiliyoruz o yüzden limit pek de sorun değil zaten bu kartla 5000 liralık alışveriş yapacak adam ben daha tanımadım çünkü o kadar zengin adammı var olsa kredi kartı çıkarır zaten bu kontrolü senin eline veriyor işte kontör gibi kredi kartı olsa onu alıyım bunu alıyım diyor insanlar sonra ödeyemiyor bunda kağıt paran varsa alırsın sadece aracı görevi görüyor. parayı ekrana uzatarak alabiyosan steam dan oyun al bi görelim  yardir*
« Son Düzenleme: 28 Temmuz 2013, 19:13:00 Gönderen: cellat211 »

*

Çevrimdışı ethemcom

• **
  • 197
  • Doğruluk sonsuzluğun güneşidir. Nasıl olsa doğar.
« Yanıtla #26 : 28 Temmuz 2013, 19:21:11 »
cidden yaşı tutmayanlar için önemli (yani benim için kah*) bir konu
savaşta galip gelen ordu önce savaşı kazanır sonra savaşa gider mağlup olan ordu ise önce savaşa gider sonra kazanmayı umar
                               SUN  TZU

*

Çevrimdışı BuraKk63

• **
  • 695
  • Aut viam inveniam aut faciam
« Yanıtla #27 : 28 Temmuz 2013, 19:28:11 »
İş bankası banka kartı içinde reşit olma zorunluluğu yok. Ayrıca herhangi bir kart aidatı da ödemiyorsunuz. İş bankasını kullanan biriyim bugüne kadar hiçbir sorun yaşamadım.

*

Çevrimdışı cellat211

• **
  • 874
  • 【Megurine Luka】 Lie
« Yanıtla #28 : 28 Temmuz 2013, 19:30:28 »
cidden yaşı tutmayanlar için önemli (yani benim için kah*) bir konu

ben 20 yaşındayım ama neden binlerce liralık kredi kartını alıp yok ekstre yok bilmem ne ödeyeyim ki ininal kullanıyorum her yerden alışveriş yapmak için üniversite kitaplarımı anca internetten alabiliyoruz çoğu kitap okulda satılmıyor internetten kitap almak steam dan alışveriş yapmak cebimde para yoksa  bi telefon etsem babam kredi kartından para yolluyor benim kartıma istediğim gibi alışveriş yapabiliyorum ininal sürekli büyümeye çalışıyor bakkal dan ekmek aldırmak için bile uğraşıyorlar aldığı bedel 5 lira kart aylık 1 lira para yükleme de 2 lira bu yani haketmiyormu aldığı parayı hemde paranın kontrolü bende cebinde para varsa alırsın yani sınırlıyor istesende fazla harcama yapıp iflas bayrağını çekmeni önlüyor daha ne yapsın adamlar ben yıllardır bekliyordum çok aradım çok araştırdım bunlardan iyisini görmedim.

bilmiyorum bu işbakasını dediğin gibi ise o da kullanıla bilir seç seç al iş görsün yeter tbr* ininal ING bankasının   paybyme deniz bank
« Son Düzenleme: 28 Temmuz 2013, 19:31:14 Gönderen: cellat211 »

*

Çevrimdışı Emprecuss

• **
  • 5926
  • Officer Of The Phalangite
« Yanıtla #29 : 28 Temmuz 2013, 19:55:39 »
Anlatımın biraz daha ciddi olsaydı daha iyi anlardım ama sağol yinede.