Günce

• 7624 Yanıt
  • 309501 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı Farisi

• **
  • 630
Günce
« : 26 Ağustos 2013, 16:56:31 »
Gün içerisinde başınızdan geçen ilginç olayları veya anlık halinizi bu konu altında paylaşalım ehi*

Teknolojiyle ve oyun ilgili, bilim, müzik ve sanat üzerine de sohbet döndürebiliriz yeter ki politik olmasın. melek*
"Yaşadığımız dünya ahlakı olmayan bir dünya. Bu dünya çok güç ve az güç, fazla mal ve az mal, fazla güvenlik ve az güvenlik dünyasıdır; savaşın final ahlaksızlık olduğu bir dünya. Milletler kaçınılmaz olarak şu deyişe kendilerini verirler: Kötü olmak ölü olmaktan daha iyidir. Bu dünyada Amerika?nın dış politikası pragmatik olmuştur ve böyle devam edecektir."

*

Çevrimdışı forever_ducale

• fsociety
  • *
  • 11256
Ynt: Günce
« Yanıtla #1 : 26 Ağustos 2013, 17:52:59 »
Bugün cimbomluakif'i Daft Punk fanı yaptım, mutlu ve guruluyum ehue*

*

Çevrimdışı Atlas

• 1065
  • Never say never to panda .
« Yanıtla #2 : 26 Ağustos 2013, 17:53:59 »
Stronghold Kingdoms diye bir oyundan niye haberdar olmadığımı çözmeye çalıştım . Çok karışık olmasına rağmen harika bir oyun .
Rahat yaşamak uğruna gerçeği mezara mı götüreyim , yoksa halka gerçeği anlatmak uğruna ölümü mü göze alayım ?

Turan Dursun

*

Çevrimdışı Farisi

• **
  • 630
« Yanıtla #3 : 26 Ağustos 2013, 18:13:44 »
Stronghold Crusader'ı biliyorsun demi?

Edit: Bu vesileyle Stronghold Crusader 2'nin çıkacağını öğrenmiş oldum. Konusunu da açtım :D
« Son Düzenleme: 26 Ağustos 2013, 18:20:21 Gönderen: FARİSİ »
"Yaşadığımız dünya ahlakı olmayan bir dünya. Bu dünya çok güç ve az güç, fazla mal ve az mal, fazla güvenlik ve az güvenlik dünyasıdır; savaşın final ahlaksızlık olduğu bir dünya. Milletler kaçınılmaz olarak şu deyişe kendilerini verirler: Kötü olmak ölü olmaktan daha iyidir. Bu dünyada Amerika?nın dış politikası pragmatik olmuştur ve böyle devam edecektir."

*

• fsociety
  • *
  • 11256
« Yanıtla #4 : 26 Ağustos 2013, 18:26:22 »
Europa Universalis IV Türkçeleştirme Projesi bitse de oyunu oynasak :(

*

Çevrimdışı Farisi

• **
  • 630
« Yanıtla #5 : 26 Ağustos 2013, 21:25:46 »
Daft Punk MTV VMA da  tebessum*

Spoiler
[close]

*

• fsociety
  • *
  • 11256
« Yanıtla #6 : 26 Ağustos 2013, 22:01:39 »

*

Çevrimdışı bafralıkurt

• **
  • 3972
  • -Kubilay-
« Yanıtla #7 : 26 Ağustos 2013, 22:17:00 »
Stronghold mu dedi biri? O tür oyunlardan en iyisi stronghold bence. AoE'den filan kat kat iyi.  tbr* Herkesin oynamasını tavsiye ederim.

*

Çevrimdışı Farisi

• **
  • 630
« Yanıtla #8 : 26 Ağustos 2013, 22:27:30 »
Multisi çok zevkliydi.

*

Çevrimdışı Constable

• *
  • 2744
  • (-_(-_(>_<)_-)_-)
« Yanıtla #9 : 26 Ağustos 2013, 22:31:04 »
Stronghold mu? Vay be nice seneler stronghold crusaders oynadım. Oyun tek kelimeyle kusursuz