TWT Battles Nedir?

• 39 Yanıt
  • 6857 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı * Halife *

• *
  • 12573
  • Tek tabanca...
    • Kişisel sitem
Ynt: TWT Battles Nedir?
« Yanıtla #10 : 05 Aralık 2013, 21:56:37 »
Anladım olayı. Ama anlamadığım kısım şu, Yanımızdaki devlete(Forumdan birisi değil) saldırmak istiyorsak savaşları özel savaştan mı yapıp resmi buraya atacağız?

Foruma üye olmayan ve http://www.totalwar-turkiye.com/twforum/index.php?topic=101813.0 linkindeki birlik anlaşmasını kabul etmeyen oyuncular TWT Battles'a katılamazlar.
« Son Düzenleme: 05 Aralık 2013, 21:57:03 Gönderen: * Halife * »

*

Çevrimdışı grim

• 1230
« Yanıtla #11 : 05 Aralık 2013, 22:55:35 »
Ordular hep eşit parayla mı kurulacak?

« Yanıtla #12 : 06 Aralık 2013, 02:47:44 »
yani multide, belirli bir savaş haritasında 2 taraf ordu kuracak ve birbiriyle savaşacak, kazanan taraf hak iddia ettiği toprağa sahip olacak. strateji haritası yok. bu şekildemi acaba ?

*

Çevrimdışı * Halife *

• *
  • 12573
  • Tek tabanca...
    • Kişisel sitem
« Yanıtla #13 : 06 Aralık 2013, 14:47:39 »
Evet, strateji haritanız bizim tarayıcıda size sunduğumuz yer olmuş oluyor  tbr*

« Yanıtla #14 : 06 Aralık 2013, 15:03:15 »
Zevkli olurdu,fakat insanlar hemen hile yapabilir,katılmamak en iyisi zira hile yapıp karşısındakini hor görecek insanlar çok...  bnak* bnak*

*

Çevrimdışı SaykorHan

• **
  • 6106
  • Legendary Commander
« Yanıtla #15 : 06 Aralık 2013, 15:19:13 »
Ne zaman savaş yapabiliriz ? Savaş yaparken birisinin savaşı izlemesi mi gerekiyor ? İzleyecek olan kişi müsait olmadığı zamanlarda biz onu mu bekleyeceğiz, tam tersi durumlarda ne yapacağız ? Şahsen M2tw de savaş alanında kendime çok güveniyorum. Çünkü her ülkenin her askerinin nasıl kullanılması gerektiği konusunda bilgim var. Ama rome 2 de daha o kadar tecrübeye kavuşamadım. O yüzden rtw2 de acemiyim. İddialı değilim. Son sorum, bu savaşları sadece o birlik yazısını kabul ediyorum diyenlerle mi oynayacağız ? Yani bu siteyi bilmeyen bir çok kişi var rtw2 online da. Onlarla oynadıklarımız bu twt battles da sayılmayacak mı ?

Cevaplar için şimdiden teşekkürler.
Geçmişe mazi derler.
Ulaşmak isteyen varsa
https://www.facebook.com/groups/147978415832440/

burada beni bulabilirsiniz.

« Yanıtla #16 : 06 Aralık 2013, 15:59:28 »
2. yol daha iyi ama bütün savaşları kendimiz yapsak :) daha gerçekçi olmazmıydı ?

« Yanıtla #17 : 06 Aralık 2013, 17:27:13 »
Total War serisini oynamaya başladığımdan beri bunu bekliyorum inşallah güzel olur :)

*

Çevrimdışı mh051020

• Türk
  • *
  • 2959
  • Fırat Yılmaz Çakıroğlu 1991-?
« Yanıtla #18 : 06 Aralık 2013, 18:21:20 »
katılıyorum

*

Çevrimdışı * Halife *

• *
  • 12573
  • Tek tabanca...
    • Kişisel sitem
« Yanıtla #19 : 07 Aralık 2013, 10:03:32 »
Zevkli olurdu,fakat insanlar hemen hile yapabilir,katılmamak en iyisi zira hile yapıp karşısındakini hor görecek insanlar çok...  bnak* bnak*

Hile yapılamaz, multiplayer'da hile yapanın oyununun yanması söz konusu. Gerek forumlarda gerek steam'de şikayet edildiğinde profil incelemeye alınıyor.
Hor görenleri de biz hor görürüz. Haliyle topluluğumuzdan dışların.

Total War serisini oynamaya başladığımdan beri bunu bekliyorum inşallah güzel olur :)

Güzel olacak, katılımlarınızla tabi  tbr*

2. yol daha iyi ama bütün savaşları kendimiz yapsak :) daha gerçekçi olmazmıydı ?

Zaten bütün savaşları kendiniz yapıyorsunuz.

Ne zaman savaş yapabiliriz ? Savaş yaparken birisinin savaşı izlemesi mi gerekiyor ? İzleyecek olan kişi müsait olmadığı zamanlarda biz onu mu bekleyeceğiz, tam tersi durumlarda ne yapacağız ? Şahsen M2tw de savaş alanında kendime çok güveniyorum. Çünkü her ülkenin her askerinin nasıl kullanılması gerektiği konusunda bilgim var. Ama rome 2 de daha o kadar tecrübeye kavuşamadım. O yüzden rtw2 de acemiyim. İddialı değilim. Son sorum, bu savaşları sadece o birlik yazısını kabul ediyorum diyenlerle mi oynayacağız ? Yani bu siteyi bilmeyen bir çok kişi var rtw2 online da. Onlarla oynadıklarımız bu twt battles da sayılmayacak mı ?

Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

1. lig 17 oyuncuyla başlayacak. 12 Aralık'ta 3 devlet daha multide seçilebilir olacak. Haliyle bu sayı 20'ye çıksın diye bekliyoruz.

Savaşları izleyebilirsiniz. Savaşacaklara sorarak Rome II'nin multiplayer'da kaç kişiye kadar izleme slotu veriyorsa o kadar kişiyle savaşları izleme hakkınız var.

Hayır izleyici = hakem demek değili. Burada biz savaşacak taraflara güveniyoruz. Her iki taraf da replay ve ekran görüntüsü alırsa iyi olur. Biz üyelerimize güveniyoruz, sözleri dahi yeter. Anlaşmazlık halinde iş kangrene dönerse yeniden savaş yapılır.

Bu siteyi bilmeyenlere de söyleyin, sitemize gelsinler. Gelenlerin de azıcık bir araştırmayla 8 yıldır ne işlere imza attığımız öğrenerek ve kimlerle çalıştığımız görerek bu anlaşmayı kabul edeceklerine inanıyoruz. Ne yazık ki aksi durumlarda TWT Battles'a katılım kabul edilmez.