TWT Battles Nedir?

• 39 Yanıt
  • 6858 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ynt: TWT Battles Nedir?
« Yanıtla #20 : 07 Aralık 2013, 12:18:50 »
Halife o manada demedim,şimdi Multi Savaşta herkezin parası eşit oluyor,eğer gelir sistemi yöneteceksek örnek benim 25000 paralık bir ordum karşı tarafında örneğin 17000 paralık bir ordusu olmalı ki,multi de paralar eşit olduğu için insanlar kaçamak rütbe basabilir yada asker alabilir  bnak* bnak*
« Son Düzenleme: 07 Aralık 2013, 12:30:01 Gönderen: Dark Heart »

*

Çevrimdışı * Halife *

• *
  • 12573
  • Tek tabanca...
    • Kişisel sitem
« Yanıtla #21 : 07 Aralık 2013, 12:20:52 »
Kuralları belirledik, herkes 7800 dinarlık ordu kuracak. Belirlemediğimiz veya kabul edilmeyen sistemler üzerinden yaklaşım yapmanıza gerek yok.

*

Çevrimdışı dogukanking

• *
  • 2050
  • Sultan Mur?d-i r?bi(4.murat)
« Yanıtla #22 : 07 Aralık 2013, 13:08:39 »
Elim kırıldı uzun zamandır foruma giremiyorum. Ntw için başlarsa katılırım.
D.Karaaslan...

« Yanıtla #23 : 07 Aralık 2013, 17:23:38 »
geçmiş olsun, nasıl kırıldı ?

*

Çevrimdışı dogukanking

• *
  • 2050
  • Sultan Mur?d-i r?bi(4.murat)
« Yanıtla #24 : 07 Aralık 2013, 20:35:18 »
geçmiş olsun, nasıl kırıldı ?

Halısahada top geldi baya sert bilek kırıldı.
D.Karaaslan...

*

Çevrimdışı SaykorHan

• **
  • 6106
  • Legendary Commander
« Yanıtla #25 : 07 Aralık 2013, 21:29:53 »
Cevaplar için teşekkür ederim Halife. En yakın zamanda ligde görüşmek üzere. O zamana kadar ülkeleri ve askerleri biraz daha tanıyayım :)

Edit:Sormak istediğim bir şey daha var. 4 piyade 4 okçu 4 atlı mı seçebileceğiz yoksa tüm ordu atlı olabilir ama aynı birimden en fazla 4 tane olması şartı mı var ?

Tüm orduyu atlı yapabiliyorsak hep atlı ve atlı okçu seçenler avantajlı olmaz mı ? Tüm ordu atlı yapılamıyorsa göçebelerle nasıl oynanacak ?
« Son Düzenleme: 07 Aralık 2013, 23:44:19 Gönderen: SaykorHan »
Geçmişe mazi derler.
Ulaşmak isteyen varsa
https://www.facebook.com/groups/147978415832440/

burada beni bulabilirsiniz.

*

Çevrimdışı * Halife *

• *
  • 12573
  • Tek tabanca...
    • Kişisel sitem
« Yanıtla #26 : 08 Aralık 2013, 00:25:21 »
Cevaplar için teşekkür ederim Halife. En yakın zamanda ligde görüşmek üzere. O zamana kadar ülkeleri ve askerleri biraz daha tanıyayım :)

Edit:Sormak istediğim bir şey daha var. 4 piyade 4 okçu 4 atlı mı seçebileceğiz yoksa tüm ordu atlı olabilir ama aynı birimden en fazla 4 tane olması şartı mı var ?

Tüm orduyu atlı yapabiliyorsak hep atlı ve atlı okçu seçenler avantajlı olmaz mı ? Tüm ordu atlı yapılamıyorsa göçebelerle nasıl oynanacak ?

Dönem itibariyle ve multiplayer'da da göçebe sınıfının ordu düzeni itibariyle kısıtlama yok. Aynı birim olmadıkça adam ordusunu farklı atlı okçularla da dizebilir. E sizler de göçebelerle savaşırken ordu düzenini bilerek kendi ordunuzu düzenlersiniz.  Sonuçta diğer devletlerde de atlı okçu, cirit atan ya da mızraklı atlılar var. Hem slingerların menzili oklardan daha uzun. Taktik geliştirirsiniz ya da göçebelere boyun eğersiniz  ehue*

*

Çevrimdışı SaykorHan

• **
  • 6106
  • Legendary Commander
« Yanıtla #27 : 08 Aralık 2013, 00:39:36 »
Tüm sorularıma cevap aldım, çok teşekkür ederim, eğer katılmam uygunsa bir an evvel ülke seçip taktik geliştirmeye başlamak istiyorum. Bu arada herkes multi de burdaki seçtiği ülke ile oynayacak değil mi ?
Geçmişe mazi derler.
Ulaşmak isteyen varsa
https://www.facebook.com/groups/147978415832440/

burada beni bulabilirsiniz.

*

Çevrimdışı ersin96

• Great Emperor
  • **
  • 8270
  • Kış geliyor!
« Yanıtla #28 : 08 Aralık 2013, 00:52:27 »
Gerçekten güzel düşünülmüş bir sistem. Ama pratikte pasif kalacağını düşünüyorum. Çünkü okul dönemi olduğu için ve multi savaşlar ciddi anlamda zaman aldığı için ben ve benim gibi sınav, okul, dershane vs sebeplerden yoğun arkadaşlar katılamayacaklar. Medieval Battles dönseydi iyi olurdu. Oyun başlarsa ve düzenli bir şekilde ilerlerse takip ederim. Katılacak arkadaşlara şimdiden bol şans.
Barış Antlaşmaları yeni savaşlara hazırlanmak içindir.

*

Çevrimdışı * Halife *

• *
  • 12573
  • Tek tabanca...
    • Kişisel sitem
« Yanıtla #29 : 08 Aralık 2013, 12:45:45 »
Bir multi en fazla tutsa tutsa 30 dk tutar. Akşam eve geldiğinizde savaşırsınız. Vakit ayıran kazanır.  gll*