TWT Battles Kurallarını Belirleyelim

• 33 Yanıt
  • 4416 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı GamerGenc

• 1312
  • 'Aut viam inveniam aut faciam'
Ynt: TWT Battles Kurallarını Belirleyelim
« Yanıtla #30 : 09 Aralık 2013, 17:37:42 »
Medieval 2 için harita önerin mi bu?

Evet. Eğer önerileriniz olursa onlara göre değerlendirebilirim yeniden.

*

Çevrimdışı SaykorHan

• **
  • 6106
  • Legendary Commander
« Yanıtla #31 : 16 Aralık 2013, 17:15:19 »
Bir ülkenin bir şehrine saldırılacaksa saldıran ülkelerin, desteklerle beraber, saldırılan şehre komşu olması zorunlu olsun.

Bir ülkenin bir şehri savunulacaksa eğer destek getirecek ülkelerin saldırı altında kalan şehre komşu olması zorunlu olsun.

Bu iki kural bence gayet mantıklı. Diğer arkadaşların da mantıklı bulacağını düşünüyorum. Zira Ben Kartacayı savunacağım zaman thapsusdaki dostumun bana destek gönderebilmesi lazım. Ama şu anki sistemde dostlarımın bana saldıran kişinin şehrine sınırı yoksa destek veremiyorlar. Bu hata düzeltilmeli.
Geçmişe mazi derler.
Ulaşmak isteyen varsa
https://www.facebook.com/groups/147978415832440/

burada beni bulabilirsiniz.

« Yanıtla #32 : 16 Aralık 2013, 17:23:21 »
Bir ülkenin bir şehrine saldırılacaksa saldıran ülkelerin, desteklerle beraber, saldırılan şehre komşu olması zorunlu olsun.

Bir ülkenin bir şehri savunulacaksa eğer destek getirecek ülkelerin saldırı altında kalan şehre komşu olması zorunlu olsun.

Bu iki kural bence gayet mantıklı. Diğer arkadaşların da mantıklı bulacağını düşünüyorum. Zira Ben Kartacayı savunacağım zaman thapsusdaki dostumun bana destek gönderebilmesi lazım. Ama şu anki sistemde dostlarımın bana saldıran kişinin şehrine sınırı yoksa destek veremiyorlar. Bu hata düzeltilmeli.

*

Çevrimdışı * Halife *

• *
  • 12573
  • Tek tabanca...
    • Kişisel sitem
« Yanıtla #33 : 16 Aralık 2013, 20:49:58 »
İlk lig örnek, 2. lig için kural taleplerini değerlendireceğiz. Birinci lig için, kural sorularına ne cevap veriyorsam o kurallar o an geçerlidir. Böyle kural olmaz, değişmeli diye sitem etmeyin. 2. ligte olur en fazla.

O nedenle 1. ligte kızıp sitem edeceğinize buradan kural taleplerinizi dile getiriniz (genelen)