Total War: Rome - Gold Edition İnceleme

• 49 Yanıt
  • 26280 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı Diggiz

• *
  • 458
Ynt: Total War: Rome - Gold Edition İnceleme
« Yanıtla #40 : 19 Ocak 2010, 20:42:57 »
Üzerinden zaman geçince çok, hem fiyatı düşüyor hem de içindeki bazı içerikleri kaldırılıyor(kitapçık gibi).

« Yanıtla #41 : 24 Mayıs 2010, 19:07:29 »
arkadaşlar yuppiii artık bende rome total war ı bitirenler arasındayımm  tbr* tbr* tbr* tbr* yardir* yardir* yardir*

« Yanıtla #42 : 24 Haziran 2010, 01:20:21 »
Ben aldım ama içinden türkçe kitapçık çıkmadı mtw2de de çıkmadı  uz*

« Yanıtla #43 : 19 Ağustos 2010, 09:50:04 »
Romalılar, yurttaşlar ben buraya sezarı gömmeye değil Rome-Totalwar ile ilgili birkaç soru sormaya geldim.

Şimdi, bu oyunun orijinalini D&R'dan yeni aldım (Total war serisini severim ama pek oynayamamıştım). Daha tecrübeli olan sizlerden öğrenmek istediğim birkaç şey var.

1- Başladığım bir oyuna devam etmek istemiyorsam ve yeni bir oyuna başlamak istiyorsam ne yapmam lazım, "new game" gibi bir seçenek yok varsada ben bulamadım.
2- Şehirlerde spy veya diplomat üretebiliyor olmama rağmen bir türlü çıkmıyor yani birimlerden seçiyorum üretilmesi için gereken sürenin geçmesine rağmen birim ortaya çıkmıyor, neden?

Şu an için sorun sayılırsa bunlar başımı ağrıtıyor ama dediğim gibi henüz 3-4 günlük bir oyuncuyum ne bir eklenti ne bir yama yüklü oyunda yani anlayacağınız tamamen cahilim bu konuda o yüzden sorularımda cahilce olabilir kusura bakmayın.

*

Çevrimdışı R.Alper

• 1157
  • ...
« Yanıtla #44 : 08 Eylül 2010, 02:22:14 »
Romalılar, yurttaşlar ben buraya sezarı gömmeye değil Rome-Totalwar ile ilgili birkaç soru sormaya geldim.

Şimdi, bu oyunun orijinalini D&R'dan yeni aldım (Total war serisini severim ama pek oynayamamıştım). Daha tecrübeli olan sizlerden öğrenmek istediğim birkaç şey var.

1- Başladığım bir oyuna devam etmek istemiyorsam ve yeni bir oyuna başlamak istiyorsam ne yapmam lazım, "new game" gibi bir seçenek yok varsada ben bulamadım.
2- Şehirlerde spy veya diplomat üretebiliyor olmama rağmen bir türlü çıkmıyor yani birimlerden seçiyorum üretilmesi için gereken sürenin geçmesine rağmen birim ortaya çıkmıyor, neden?

Şu an için sorun sayılırsa bunlar başımı ağrıtıyor ama dediğim gibi henüz 3-4 günlük bir oyuncuyum ne bir eklenti ne bir yama yüklü oyunda yani anlayacağınız tamamen cahilim bu konuda o yüzden sorularımda cahilce olabilir kusura bakmayın.

1-ilk oyununu nasıl açtıysan ikinciyide aynı şekilde açacaksın(aradan zaman geçtiği için belki bulmuşsundur)
2-o gibi adamlar şehirde agents diye bir kısım var oradalar agentsin yanındada zaten army bölümü olacak oradanda şehirdeki askerlerini seçiyorsun

Bayramda R:TW Gold almayı düşünüyorum böylece hem M2:TW gold hemde R:TW Gold paket sahibi olacağım ehue* ehue*
« Son Düzenleme: 08 Eylül 2010, 02:22:40 Gönderen: r.alper »
ROMA INVICTA

*

Çevrimdışı gökhan001

• *
  • 309
  • Sacred Band of Carthage
« Yanıtla #45 : 21 Eylül 2011, 18:47:53 »
Bugün kitapsandan 20 tl ye aldım bu oyunun korsan yüklemesi vardı bende fakat elimde orjinal oyun bulunsun istedim çünkü gerçekten arşivlik bir oyun rtw.yalnız bildiğiniz sağlam türkçe yama var mı ayrıntılı

*

Çevrimdışı Halen

• 20
« Yanıtla #46 : 27 Eylül 2011, 15:33:44 »
Gold edition da videoları göremiyorum arkadaşlar. ne başlangıç videosu ne senato videoları hiç biri yok akşam kapattım sabah açtım videolar gitmişti. oyun açıldıktan sonraki jenerik videosunu hemen atlayıp ana menüye geliyor videolarımı nasıl geri getirebilirim?
Bir Aslanın Yönettiği Tavşanlar Ordusu, Bir Tavşanın Yönettiği Aslanlar Ordusunu Yener

*

Çevrimdışı Relunxet

• *
  • 95
  • Sadece Rome Total War
« Yanıtla #47 : 24 Nisan 2012, 14:03:03 »
arkadaşlar gold edition olunca ne oluyor ?

« Yanıtla #48 : 28 Ekim 2014, 18:38:06 »
inceleme dosyası silindi mi?

*

Çevrimdışı Ewert

• T?pk? Patatesler Gibi.
  • *
  • 2812
  • Bırakmadım la
« Yanıtla #49 : 28 Ekim 2014, 22:57:39 »
Evet. 2 yıl önce gibi ana site yenilendiği için eski sitedeki konuların bazıları silindi.
Spoiler
[close]