atwar online oyunu

• 58 Yanıt
  • 4645 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı atropaten

• **
  • 760
  • Yeniden birleşmeliyiz
Ynt: atwar online oyunu
« Yanıtla #10 : 03 Ekim 2014, 21:45:47 »
Ben hiç bir anlatım falan bulamadım falan bulamadım varmı öle bişey uz*

« Yanıtla #11 : 03 Ekim 2014, 21:46:51 »
bi problem varsa bana sorabilirsin yeterince bilgim var  tebessum*

*

Çevrimdışı morfo35

• ...Morfi? is Coming...
  • **
  • 3660
  • ya el yelil yelil
« Yanıtla #12 : 03 Ekim 2014, 21:52:11 »
Oynaya oynaya öğrenirsin , deneyim iyi bir öğrenme şeklidir  dl*
Gerçi bende bir kez oynadım oda tutorial idi  pff*

« Yanıtla #13 : 03 Ekim 2014, 21:54:16 »
tutorial de karşında kimse yokki boş şehirleri işgal etmekte eğlenceli olmuyor tabi sonra bırakıyosunuz  kah*

atwarın tutorial kısmını kaldırması gerek  kah*

*

Çevrimdışı morfo35

• ...Morfi? is Coming...
  • **
  • 3660
  • ya el yelil yelil
« Yanıtla #14 : 03 Ekim 2014, 21:56:55 »
Oynayacak kişi bulamadım , bulduysam bile zamanım olmadı ama zaten şuan yapabileceğim bir şey yok sonuçta güvenli moddayım  pff*

*

Çevrimdışı Ewert

• T?pk? Patatesler Gibi.
  • *
  • 2812
  • Bırakmadım la
« Yanıtla #15 : 03 Ekim 2014, 21:59:41 »
Forumda atwar klanı vardı beyler. Bir aratın bakın bence.
Spoiler
[close]

*

Çevrimdışı atropaten

• **
  • 760
  • Yeniden birleşmeliyiz
« Yanıtla #16 : 03 Ekim 2014, 22:01:31 »
o kadarda amatör sayılmam
bak mesela unitlerin özelliklerini bilmiyorum
bir şehire saldırırken hangi unitler ve nasıl saldırmalı ve ya şehiri savunmaya hangileri iyi

*

Çevrimdışı morfo35

• ...Morfi? is Coming...
  • **
  • 3660
  • ya el yelil yelil
« Yanıtla #17 : 03 Ekim 2014, 22:02:49 »
İşte o zaman oynayacaktım ama zamanım olmadı şimdi ise pasiflerdir yani sanırım  pff*

« Yanıtla #18 : 03 Ekim 2014, 22:36:38 »
Forumda atwar klanı vardı beyler. Bir aratın bakın bence.
şu an yok galiba  bnak*

o kadarda amatör sayılmam
bak mesela unitlerin özelliklerini bilmiyorum
bir şehire saldırırken hangi unitler ve nasıl saldırmalı ve ya şehiri savunmaya hangileri iyi

eğer normal dünya haritasında oynayacaksan öncelikle stratejini iyi seçmen gerekir sana tavsiyem eğer biraz sp biriktirdiysen sky menace stratejisini alman iyi olur çünkü sky menace de uçaklar daha avantajlı olur güçleri artar vs. uçakların hem savunma hemde saldırı güçleri eşittir yani savunmadada kullanılırsa aynı saldırıda kullanılırsa aynıdır.

iyi oyuncular genelde savunmayı tercih ederler oyuna para verenler yani premium alanlarda iron fist diye bir strateji olur ve bana göre oyunun en iyi stratejisidir çünkü savunma birliklerini ciddi oranda güçlendirir.premium olmayanlarda perfect defence stratejini tercih ederler.

örneğin ben ne zaman bir ww1 oynasam hep iron fist alırım çünkü diyelim almanyayı aldım sadece piyade basarım (piyadeler temel savunma birimleridir) bastığım piyadeler savunmada oldukça güçlü olur ayrıca iron fist sayesinde saldırdıklarındada aşırı kayıp vermezler.

oyuna ilk başlayanlar genellikle bilmeden tanklarla saldırı yaparlar tanklar kullanmayı çok çok iyi bilen biri için bence en iyi birimdir çünkü tur içinde birbirine saldıran bir uçak ve bir piyade varsa önce hangisinin saldırdığına bakılır ve ona göre işlem yapılır ama tank ve uçak birbirine saldırdığında ilk olarak tank saldırmış gibi sayılır ve tankın saldırı puanı ile uçağın savunma puanı baz alınır benim arkadaşım şu anda bu oyunu en iyi oynayan kişidir ve oyunu çok bilmeyen kişilerin tanklarına karşı o bile daha çözüm bulamadı (tabi savaşları kazanıyor ama biraz daha fazla kayıp veriyor  kah*)

yani genel olarak ;

piyadeler genelde savunmada kullanılır (pd ve if stratejileri için saldırıdada kulanılabilir)
tanklar sadece saldırıda kullanılır şehirde bekletmeyin savunamazlar içerde çok sayıda tank olsa bile bir uçak saldırısıyda savunma puanları çok düşük olduğundan dağıtılırlar
uçaklar genellikle saldırıda kullanılır tank ve piyadeye göre çok daha yüksek menzile sahiptir
birde marineler (yani görünmeyen birlikler) vardır bunlarda genelde saldırıda kullanılır düşmanlar kendi ordusuna yaklaşmadıkça bu birimleri göremezler marineler genelde yaya görünmeyen ekipler için kullanılsada görünmez uçaklar ve denizaltılarda vardır savunmaları düşüktür düşman görürse kolayca dağıtabilir.

genel olarak üzerinden geçtim oyunu oynamak istersen sıkıntı olan yerleri anlat yine yardımcı olurum  tbr* tebessum*

*

Çevrimdışı atropaten

• **
  • 760
  • Yeniden birleşmeliyiz
« Yanıtla #19 : 03 Ekim 2014, 23:39:51 »
sağol kardeş
fakat bişey demişsin onun ne olduğunu (ya daha doğrusu, oyunda nerde olduğunu)) bilmiyorum iron fist
Bunun dışı hepsini anladım ve kullanıcam. özellikle tankları savunmadada burakıyordum artık bırakmam