atwar online oyunu

• 58 Yanıt
  • 4644 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ynt: atwar online oyunu
« Yanıtla #20 : 03 Ekim 2014, 23:52:24 »
sağol kardeş
fakat bişey demişsin onun ne olduğunu (ya daha doğrusu, oyunda nerde olduğunu)) bilmiyorum iron fist
Bunun dışı hepsini anladım ve kullanıcam. özellikle tankları savunmadada burakıyordum artık bırakmam
tankları savunmada tüm birlikler alabilir tanklar saldırı içindir  tbr*

iron fist ise bir stratejidir oyununu türkçe yaptıysan stratejilerde türkçe olmuştur yani ;

iron fist = demir yumruk (genel olarak tüm birimleri güçlendirir ama menzilleri yani birliklerin gidebileceği mesafeyi düşürür)
perfect defence = mükemmel savunma (piyadeler ve diğer savunma birliklerini güçlendirir saldırı birliklerini azda olsa zayıflatır)
relentless attack = güçlü saldırı (tanklar ve diğer saldırı birliklerini güçlendirir savunma birliklerini azda olsa zayıflatır)
master of stealth = stealth ustası (görünmeyen tüm birlikleri güçlendirir)
sky menace = hava tehdidi (uçakları güçlendirir)

benim en çok kullandığım strateji eğer hazır oyun oynarsam (ww1-ww2 gibi ) genellikle iron fist olur
eğer dünya haritasında normal oyun açarsam sky menace alırım (özellikle çinde baya işe yarar) bazen master of stealth da yine dünya haritasında alırım (özellikle amerikada ürettiğim marineleri denizaltılarla avrupaya yollayarak avrupayı kolayca yıkabilirim uçakları avrupa görüp savunmaya geçebilir)

yani genel olarak böyle.

başka bir sorun varmıydı ?  tebessum*

bunlardan daha çok var ayrıca oyunda daha güçlü olabilmek için kazandığın spler ile güçlendirmede alabilirsin yani bunları oyunu oynadıkça öğrenirsin  tbr*
« Son Düzenleme: 03 Ekim 2014, 23:55:05 Gönderen: Royal Guard »

*

Çevrimdışı zafer2813

• *
  • 2837
  • 20 Ramazan (Pazartesi) 1415
« Yanıtla #21 : 04 Ekim 2014, 00:12:37 »
Kayıt oldum bende. Merak ettim, yarın girerim. Aramızda da yapabiliriz aslında müsait olan olursa
Sen bir Topal Osmansın...
Yaman kırdın, yamansın...
Rum'a yamansın, Türk'e amansın...
Sen bir Topal Osmansın...

*

Çevrimdışı atropaten

• **
  • 760
  • Yeniden birleşmeliyiz
« Yanıtla #22 : 04 Ekim 2014, 00:35:59 »
...
iron fist = demir yumruk (genel olarak tüm birimleri güçlendirir ama menzilleri yani birliklerin gidebileceği mesafeyi düşürür)
perfect defence = mükemmel savunma (piyadeler ve diğer savunma birliklerini güçlendirir saldırı birliklerini azda olsa zayıflatır)
relentless attack = güçlü saldırı (tanklar ve diğer saldırı birliklerini güçlendirir savunma birliklerini azda olsa zayıflatır)
master of stealth = stealth ustası (görünmeyen tüm birlikleri güçlendirir)
sky menace = hava tehdidi (uçakları güçlendirir)
...
Sağolasın bunları bilmiyordum. demekki çoklu kayıbettiklerim boşuna olmuş srn*

Kayıt oldum bende. Merak ettim, yarın girerim. Aramızda da yapabiliriz aslında müsait olan olursa
Zaten orda çoklu türk var birbirimizide bula biliriz
Ben aynı isimle ordayım atropaten

*

Çevrimdışı Heroman

• 26
  • Savaşın zevkini almak isteyen türklerle savaşmalı.
« Yanıtla #23 : 04 Ekim 2014, 23:11:13 »
Bugün bir savaşa giriyim dedim herşey çok güzel gidiyordu afrikanın %80i elimdeydi asyada ve avrupada hakimiyet kurmuştum param 500 küsür birime rağmen uçuyordu ama taki fransa ihanet edene kadar  dov*
110 Piyade bulunan ankaracığıma girdiler sonra 30 tank ile çıkarttım sonra tekrar girdiler balkanlarıda işgal etmişlerdi tekrar tank toparlamaya çalıştım ama yetmedi ah ah yılanın başını küçükken ezecektim. dov*

Fransanın ihanet ettiği ilk tur topraklarım:
Spoiler
[close]

Savaş sonu:
Spoiler
[close]

« Yanıtla #24 : 05 Ekim 2014, 00:03:15 »
sende iyi genişlemişsin ama sana tavsiyem afrikaya çok güvenme afrikada nerdeyse hiç para yok en iyi yerler çin ve amerika eğer başlayabilirsen buralardan başlamaya çalış en kısa sürede tüm amerikayı veya çini almaya çalış mesela ben çinin şangay kentinde başladığımda (veya hongkongdada olur) 1 tur içinde pekin dışında tüm çini alabiliyorum ve çinin tüm reinf leri 8 birim olduğu için 5 tur sonra sana hayvani ordular üretebilme hakkı veriyor  kirp*

*

Çevrimdışı TurkishGangsta

• *
  • 133
  • NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE!
« Yanıtla #25 : 05 Ekim 2014, 13:30:27 »
Oyuna yeni başladım.Bu oynanan oyunada 8.turda girdim.Ülke seçeyim dedim ama güzel ülke kalmamıştı.Bende trollük yapayım dedim ve rakip ülkelerin başkentlerine en yakın ülkelerden birini seçtim.Seçtiğim ülke Tayvan'dı en yakın başkent ise Şangay'dı.Çıkardım piyadeyi tankı uçağı gemiyi.Hepsini Şangay'a saldırttım.Sonuç olarak adam delirdi.Bu arada adam Türk'müş yardir* yardir*
Spoiler
[close]

« Yanıtla #26 : 05 Ekim 2014, 14:39:01 »
Arkandan baya sovmustur ama  yardir*

« Yanıtla #27 : 08 Ekim 2014, 20:05:21 »
 skl* skl* skl* skl*

Spoiler
[close]
« Son Düzenleme: 08 Ekim 2014, 20:05:35 Gönderen: Royal Guard »

*

Çevrimdışı TurkishGangsta

• *
  • 133
  • NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE!
« Yanıtla #28 : 08 Ekim 2014, 20:49:53 »
Helal tbr* Bize daha nasip olmadı böyle istatistikler.

« Yanıtla #29 : 08 Ekim 2014, 22:45:35 »
alışırsınız alışırsınız  kah*