öğrenildiğinde ufku iki katına çıkaran şeyler

• 70 Yanıt
  • 10279 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı cahman

• **
  • 3427
Ynt: öğrenildiğinde ufku iki katına çıkaran şeyler
« Yanıtla #10 : 24 Ekim 2014, 21:41:59 »
17 ve 25 aralık operasyonları da ufkumu(zu) açtı. Ben mevcut hükümetin iyi taraflarının da olduğunu düşünenlerdendim ama bu operasyonlar gösterdi ki iktidarın hiç bir meşruiyeti kalmamış.
NO FUTURE

*

Çevrimdışı omer56

• *
  • 4062
« Yanıtla #11 : 24 Ekim 2014, 21:43:29 »
17 ve 25 aralık operasyonları da ufkumu(zu) açtı. Ben mevcut hükümetin iyi taraflarının da olduğunu düşünenlerdendim ama bu operasyonlar gösterdi ki iktidarın hiç bir meşruiyeti kalmamış.
Birde buna kumpas diyenler var

*

Çevrimdışı Diesel

• **
  • 3955
  • ~ Brotherhood Of Steel ~
« Yanıtla #12 : 24 Ekim 2014, 21:50:32 »
Bebekler 2 yaşına kadar süt emerler.
dizel

*

Çevrimdışı omer56

• *
  • 4062
Re: öğrenildiğinde ufku iki katına çıkaran şeyler
« Yanıtla #13 : 24 Ekim 2014, 21:54:43 »
Televizyon ve Bilgisayarin aslinda anlatildigi kadar goze zarar vermedigi

« Yanıtla #14 : 24 Ekim 2014, 21:55:27 »
Annelerde yalan söyler öğrendiğimde yıkılmıştım  bnak* agla*
Özgürlüğünü güvenliği için feda edenler hiçbirini hak etmiyordur.

*

Çevrimdışı forever_ducale

• fsociety
  • *
  • 11256
« Yanıtla #15 : 24 Ekim 2014, 22:22:43 »
pi gününün 14 mart olmasının sebebinin 14 martta tarihin 3.14 şeklinde de yazılabiliyor olması.

« Yanıtla #16 : 24 Ekim 2014, 22:27:02 »
İnsanlardan sonra en kolonici varlık karıncalardır antartika hariç tüm kıtalarda bulunurlar saptanmış olan 6 milyar türleri bulunmaktadır termitlerle hiçbir akrabalıkları yoktur.Kraliçeler yuvadan kanat yoluyla atılır ve %99 yakını kesin ölür
Özgürlüğünü güvenliği için feda edenler hiçbirini hak etmiyordur.

*

• fsociety
  • *
  • 11256
« Yanıtla #17 : 25 Ekim 2014, 10:08:23 »
Beden ve ruh ilişkisi;
sinir sistemi olmadan gerçekleşemeyecek ilişkidir denilebilir ama,
oliver sacks türkçeye karısını şapka sanan adam olarak çevrilen kitabında kendi bacağını kendisine ait olmadığı için atmaya çalışırken yatağından düşen bir adamı anlatır. vilayanur s. ramachandran ve sandra blakeslee türkçeye beyindeki hayaletler olarak çevrilen kitaplarında, beyinlerinde, vücutlarının sol taraflarında inmeye yol açan hasarlar ortaya çıkan bazı hastaların kendi vücutlarının sol taraflarının kendilerine ait olmadığını; kendilerinin hiç bir rahatsızlığı olmadığını iddia ettiklerini ve dünyanın sol tarafını da reddederek ör. bir saat çizmeleri istendiğinde sadece sağ tarafını çizdiklerini anlatır. yine bu hastaların sol tarafı bazen hastanın iradesi dışında hareket edebilmekte, ör. hastayı boğmaya çalışabilmektedir. ruh teorik olarak -eğer bir "ruh" teorisinden söz edilebilirse- bütündür ve beynin hasarlarının beden ile olan iletişimini bozmaması; kendisine de zarar vermemesi, örnekteki gibi yarısını kaybetmesine yol açmaması ya da ikiye bölmemesi gerekirdi.

*

• fsociety
  • *
  • 11256
« Yanıtla #18 : 02 Kasım 2014, 00:11:31 »
kıçının altına al ayağını bir iki osuruk at çabucak ısınır tbr* bknz alternatif ısınma yöntemleri sekil*

*

Çevrimdışı The Enemy

• *
  • 2937
  • Legio I Victrix
« Yanıtla #19 : 02 Kasım 2014, 00:13:57 »
Gaz atabilmek için önceden kuru fasulye veya kuru bakliyat türü bir şeylerin yenmesi de lazım gelir. Çünkü midesinde gaz yoksa ve zorlarsa farklı şeyler olabilir.