Etw saf ateşi teknolojisi ile ilgili

• 2 Yanıt
  • 1040 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Etw saf ateşi teknolojisi ile ilgili
« : 16 Ocak 2015, 18:35:05 »
Merhaba ben etw Osmanlı birimlerinden serhad kulu ya da yeniçeri tüfenkçilerinde olmayan ama nizam-ı cedit birliklerinde olan saf ateşi özelliğinin teknoloji gelişmesiyle birlikte onlarda da açılması için uğraşıyorum fakat indirdiğim editör ve mod programlarınında birtürlü içinden çıkamadım . Sizden ricam eğer biliyorsanız ve beni yönlendirirseniz sevinirim .

not : oyunum orjinal
realism modda yeniçerilerde saf ateşi açılıyor biliyorum fakat ben normalde açmak istiyorum
Şimdiden teşekkürler .
devlet i aliyye i osmaniyye

*

Çevrimdışı hazarowa

• 230
  • Ölümüne Medieval'cı
Ynt: Etw saf ateşi teknolojisi ile ilgili
« Yanıtla #1 : 08 Şubat 2015, 18:19:25 »
Kardeş tam yerini hatırlamıyorum ama technology satırlarında böyle bir seçenek vardı (unit_tech.. ve ya tech. unit) gibi bişeydi, orda hangi askerlerin hangi teknolojileri kullandığı yazıyordu. 2 sütünluk bi yer bu arada, solda unite, sağda kullandığı teknoloji yazıyordu.

Bu arada bi dosya daha var, askerlerin çıkabilmesi için gerekli teknolojiyi anlatan bi kısım, sakın onunla karıştırma. Hangisinin doğru olduğunu anlamak için deli_horsemen'e bak, wedge formation vsb bişey varsa dediğim yerdir.

Ynt: Etw saf ateşi teknolojisi ile ilgili
« Yanıtla #2 : 08 Haziran 2016, 12:51:56 »
Pack File Menagerle patch.pack dosyasını aç db nin yanındaki +ya tıkla unit_to_unit _abilities de birlikler ve teknolojiler yazıyor ordan istediğin teknolojiyi yaz.