Anket

Total war attila yı beğendiniz mi?

Evet
Hayır
Kararsızım

Eminnn - kişisel arşiv

• 44 Yanıt
  • 5142 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı Eminnn

• *
  • 2338
  • ( ALLAH ) için yaşar, ( ALLAH ) için ölürüz.
Eminnn - kişisel arşiv
« : 24 Ocak 2015, 14:15:23 »
 Belirli bir sitem yok yazılarımı veya herhangi bir oyun incelemesi yada başka birşeyi bu arşiv içinden sürekli güncel tutmaya çalışacağım.

NOT: Kişisel bir internet sitem olmadığı için sürekli üsttüste mesajlar ile konuyu güncel tutmaya çalışacağım. Bu yüzden ceza verilmesini, istemiyorum.

Seddi aşacağız,
        Güneş 'in zaptı yakın.

Baba I. Emin

*

Çevrimdışı Eminnn

• *
  • 2338
Ynt: Eminnn - kişisel arşiv
« Yanıtla #1 : 25 Ocak 2015, 03:06:28 »
Bugün bir anket ve gelecek günler içerisindede bir yazı yazmak istiyorum. Yazı henüz ne hakkında pek belli değil. Daha sonra karar vericeğim.

Anketimizin konusu ilerde büyük bir Turan Birliği mümkünmüdür?
Seddi aşacağız,
        Güneş 'in zaptı yakın.

Baba I. Emin

*

Çevrimdışı Eminnn

• *
  • 2338
« Yanıtla #2 : 13 Mart 2015, 11:53:16 »
 Dün yaptığım Eminönü Gezisinde 5 Kitap aldım.

Bunlar; taşağıl a ait olan, göktürkler 3 - Kök Tengrinin Çocukları ve Çin Kaynaklarına Göre Eski Türk Boyları 

Faruk SÖYLEMEZ 'e ait; osmanlı devletinde aşiret yönetimi -- Rişvan Aşireti Örneği --

David STANNARD 'a ait; amerikanın soykırım tarihi   

İlk olarak hangi kitaptan bilgiler istiyorsanız, onu paylaşacağım.
« Son Düzenleme: 13 Mart 2015, 11:57:15 Gönderen: Eminnn »
Seddi aşacağız,
        Güneş 'in zaptı yakın.

Baba I. Emin

*

Çevrimdışı ParisLi

• 23
  • Takıl Bana Hayatını Yaşa..
« Yanıtla #3 : 13 Mart 2015, 13:05:30 »
@Eminnn Konunu sabote etmek istemiyorum ama sana bir sorum olacak.Neden İslam Birliği değilde Turan Birliği?

David STANNARD : amerikanın soykırım tarihi,ile ilgili bilgi paylaşımı güzel olabilir. tbr*

*

Çevrimdışı Eminnn

• *
  • 2338
« Yanıtla #4 : 13 Mart 2015, 13:23:08 »
@Eminnn Konunu sabote etmek istemiyorum ama sana bir sorum olacak.Neden İslam Birliği değilde Turan Birliği?

David STANNARD : amerikanın soykırım tarihi,ile ilgili bilgi paylaşımı güzel olabilir. tbr*

Turan derken benim kesin ve net görüşüm bu birliğin zaten İslamiyet ile olacağı. Çoğu kavgamızın sebebide diğer arkadaşlar ile budur. İslam birliği bu dönemde çok zor bir ihtimal. Zaten bunun sağlanması içinde yine öncülük bu Birlik olmalı. Türkiyeyi Pakistan ve Afganistan ile hiçbir şekilde birleştiremezsin ama konu Turandan oluşan güçlü bir birlik olunca hepsini içine yavaş yavaş alıp bunu bir İslam Birliğine veya Türk İslam Birliğinede çevirebilirsin.

Bu arada bilgileri tek tek değilde toplu gelen istekler üzerine atacağım. Yada zamanım olursa kişisel olarak gönderirim.

« Son Düzenleme: 13 Mart 2015, 13:23:48 Gönderen: Eminnn »
Seddi aşacağız,
        Güneş 'in zaptı yakın.

Baba I. Emin

*

Çevrimdışı Kahraman

• **
  • 819
  • Ölüm Bize Masal Gelir...
« Yanıtla #5 : 13 Mart 2015, 15:19:22 »
Turan Birliği zaten İslamiyetle iç içedir. Tek fark bizi satan, para köpeği araplarla değilde kandaşlarımızla birlik olacak olmamız.

Spoiler
[close]

*

Çevrimdışı ParisLi

• 23
« Yanıtla #6 : 13 Mart 2015, 16:33:36 »
İslam birliği bu dönemde çok zor bir ihtimal.

Bana da hep Turan Birliğinin çok zor hatta imkansız gelir.Türkiyede bile biz bunu başaramıyorken,Oralara nasıl götürecez ki bunun bir örneğide yok.İslam Birliği Osmanlıyla 500 sene ayakta kaldı ve bunun 250 senesini dünyaya hükmederek geçirdi.Açıkcası bu senin görüşün Cevapladığın için Teşekkür ederim.

Turan Birliği zaten İslamiyetle iç içedir. Tek fark bizi satan, para köpeği araplarla değilde kandaşlarımızla birlik olacak olmamız.
Terbiyeni Takın.cumhuriyet palavralarını burada söyleyip kavga sebebi yaratma istersen...Bu sözlerin Başka yerlere gidiyor ve Oralar bizim Kırmızı çizgimizdir..
« Son Düzenleme: 13 Mart 2015, 16:40:13 Gönderen: ParisLi »

*

Çevrimdışı Eminnn

• *
  • 2338
« Yanıtla #7 : 13 Mart 2015, 17:06:07 »
Bana da hep Turan Birliğinin çok zor hatta imkansız gelir.Türkiyede bile biz bunu başaramıyorken,Oralara nasıl götürecez ki bunun bir örneğide yok.İslam Birliği Osmanlıyla 500 sene ayakta kaldı ve bunun 250 senesini dünyaya hükmederek geçirdi.Açıkcası bu senin görüşün Cevapladığın için Teşekkür ederim.
Terbiyeni Takın.cumhuriyet palavralarını burada söyleyip kavga sebebi yaratma istersen...Bu sözlerin Başka yerlere gidiyor ve Oralar bizim Kırmızı çizgimizdir..

Parisli adın gibi Parisliysen burada takılmak zoruna gider. Kimse sana birşey demedi ve kendi kendinede hiç olmadık bir konu da kavga peşindesin.
Seddi aşacağız,
        Güneş 'in zaptı yakın.

Baba I. Emin

*

Çevrimdışı ParisLi

• 23
« Yanıtla #8 : 13 Mart 2015, 17:10:33 »
@Eminnn şu sözlerinle yazımı okumadığın belli oluyor.Kardeşim benim kavga sebebi olcak sözümü söylesene.Kahramanın mesajını görmüyormusun? ama neyse suç bende Pardon kardeş Senin konunu bozdum Kusura bakma...

*

Çevrimdışı Kahraman

• **
  • 819
  • Ölüm Bize Masal Gelir...
« Yanıtla #9 : 13 Mart 2015, 17:14:09 »
Cahil cühela adamlar gelmiş burada yorum yapıyor.