Anket

Total war attila yı beğendiniz mi?

Evet
Hayır
Kararsızım

Eminnn - kişisel arşiv

• 44 Yanıt
  • 5147 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ynt: Eminnn - kişisel arşiv
« Yanıtla #40 : 14 Mart 2016, 10:31:32 »
Kazakistan a neden müdahalede bulunsun ki

*

Çevrimdışı Eminnn

• *
  • 2338
  • ( ALLAH ) için yaşar, ( ALLAH ) için ölürüz.
« Yanıtla #41 : 14 Mart 2016, 11:54:25 »
Kazakistan a neden müdahalede bulunsun ki

Uzun zamandır verdiği izlenimler bu yönde benim açımdan. Rus nüfusu altındaki yerleri yeniden kazanma heveslisi. Uzun bir zamandır yeniden sınırlarını ülkeleri bölüp büyütüyor. Yanlız asıl dikkat çeken nokta Kazakistan da Ukraynadaki durumdan farksız değiller. Muhtemelen Nazarbayev 'in ölümü bekleniyor. Sert bir Amerikan karşıtı ve Kominist istilacıların neyin peşinde olduğunun dikkatli bir şekilde peşinde. Olayları iyi süzmesi sebebi ile Rusya onu karşısına almaz ama ölümünden sonra oranında karışacağına inanıyorum. Rusya sınırlarını çok zorluyor. Uzun zamandır Amerikan koruması altındalar bunu bugün daha net görüyoruz. Amerikanın bizzat emri ile bize resmen Amerika beni seçti ortağı benim ve bunu bırakmak istemiyorum diyor. Abartılan bir ülke bizden farklı değil. Uzun dönemden beri medya üzerinden bir güç olarak gösteriliyor. Çeçenistan rezilliği ortaya çıkınca uykuya dalıp, beklemeye geçtiler. Şimdi meyvelerini topluyorlar ama karşılarında bu sefer o eski korkak Türkiye yok. Biz onlar gibi belirli sınırlar ile genişliyecek bir ülke değiliz. Talep geldimi birçok ülke ve hatta toplumu kolaylıkla itaat altına alabiliriz. Bu da Amerika ve Avrupa 'nın asıl korkusu. Kısaca böyle yine tekrarlıyorum bu düşünce bana ait.
« Son Düzenleme: 13 Haziran 2016, 08:36:21 Gönderen: Eminnn »
Seddi aşacağız,
        Güneş 'in zaptı yakın.

Baba I. Emin

*

Çevrimdışı [Haccı]Emmi

• *
  • 2570
  • Ebu Zerdüşt
« Yanıtla #42 : 14 Mart 2016, 13:59:08 »
Putin'im yapmaz.

Ayrıca Putin'in tahtı sallanıyor.Rus yoldaşlar çok büyük bir kitleye oynamaya başladı.İkinci Bolşevik Devrimini oturdum bekliyorum.

*

Çevrimdışı forever_ducale

• fsociety
  • **
  • 11256
« Yanıtla #43 : 14 Mart 2016, 18:43:16 »
Kişisel sayfalar'da sayfa sahibi dışında ileti atılması doğru değil, bunun yerine uygun yerlere konu açılıp herkesin görüp ulaşması sağlanabilinir.

*

Çevrimdışı Eminnn

• *
  • 2338
  • ( ALLAH ) için yaşar, ( ALLAH ) için ölürüz.
« Yanıtla #44 : 13 Haziran 2016, 08:45:06 »
 Pes 16 'ı üçüncü inceleme?

Evet oyunu Pes 17 duyurulduktan hemen sonra indirim ile 30 liraya aldım. Dedim ki birde böyle deniyeyim. Neler hoşuma gitti neler gitmedi  bir göreyim. Öncelikle Steam üzerinden beleşe oynanabilen myclub versiyonunda olan zorluk ister inanın ister inanmayın oyunu aldıktan sonra oyun içindeki hiçbir modda yok. Yani oyunu o hevesle almıştım. Çünkü çok zordu ve internet bağlantım yüzünden sürekli yeniliyordum. Dedimki kendi kendime bir analig açarım orada bu zorlukla kendi takımımı kurarım ama nafile. Oyunu en zor şekilde çok rahat götürebiliyorum yani buradanda ters köşe oldum. My club oyun zorluğu belliki kendisi için özel geliştirilmiş. ( Heralde oyuncular çok para kasmasın diye ). Oyun içi menü hoşuma gitti. Müzikleri pek beğenmedim. Yıllardır pes müzikleriyle aram iyi değildir zaten. Yanlış hatırlamıyorsam bir tek Pes 13 ün müzikleri çok hoşuma gitmişti. Oyun içi transfer önceki oyunlara göre daha kolay olmuş ve daha güzel olmuş. Diğer oyunda daha iyi geliştirilebilir. En çok canımı sıkan tabiki kısıtlı lig sayısı ve lisansızlık. Liglerin az olması ve sınırlı oyuncu sayısı. Klasik oyuncuların çok az olması ve isimlerinin çok farklı olması. Stad eksikliği ve tabiki spor toto 1 ve 2 'nin olmaması. Arjantin ligi var ama hala Türkiye yok. Hatta Şili ligi bile var. Oyuncu güçlerinde kısıtlama. Yani Fifadaki gibi adam 105 falan oynuyamıyor. Sadece  belirli bir gelişme kapasitesi var ve üstüne hiç çıkamıyor. Yani tek düze. ( Fifa tarzı kartlı oynama getirilebilir ). Bu yazdığım benim düşüncem. 

Top açılımı: Biraz şans birazda akıl işi bir süreç. Topları mantıklı şekilde orta bir noktada buluşturur ve enter 'a basarsan gelme olasılığı çok yüksek. O şekilde beyaz top açılımında bile çok fazla siyah tutturdum. ( Hulk - Şinderlin - Willım - Kobaye gibi ). Pek fazla anlatılcak bir yönü yok. Bazen %75 lik siyah top oranı içinde hep sarı açabilirsin veya tamtersi bir şekilde sarı toplar içinde siyah açabilirsiniz. Yani top açılımı esnasında bu topların dağılım şekline bağlı.

Güncelleme 2 Temmuz: Steam yaz indirimleri için son 2 gün.
« Son Düzenleme: 02 Temmuz 2016, 01:09:09 Gönderen: Eminnn »
Seddi aşacağız,
        Güneş 'in zaptı yakın.

Baba I. Emin