Nazi Fotoğraf Arşivi

• 72 Yanıt
  • 9537 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ynt: Nazi Fotoğraf Arşivi
« Yanıtla #10 : 03 Mayıs 2015, 09:54:45 »
Elin bilmem neyine katillerine tecavuzculerine hayranlık duyacagina kendi milletinin yaptığı yuceliklerle ilgilen

*

Çevrimdışı MedievalMusti99

• **
  • 3288
  • Eskiler eskiden güzeldi.
« Yanıtla #11 : 03 Mayıs 2015, 10:21:43 »
Boş yapma.

*

Çevrimdışı cahman

• **
  • 3427
« Yanıtla #12 : 03 Mayıs 2015, 11:56:35 »
Almanlara hayranlık duymanda sorun yok ta naziler olunca iş değişiyor bnak* . Ayrıca senin liderin her türlü milliyetçiliği ayaklar altına almışken gll*
NO FUTURE

*

Çevrimdışı Kahraman

• **
  • 819
  • Ölüm Bize Masal Gelir...
« Yanıtla #13 : 03 Mayıs 2015, 13:04:29 »
Hea bak orası tam çelişki. Siyasi görüşü ile hayranlık duyduğu şey. Bana da bugün deseniz 2.Dünya Savaşı'nda hangi ülkenin subayı olmak isterdin diye. Hiç düşünmeden Almanya derdim. Ama Türkiye gibi seçenek varsa da asla Almanya demezdim.

Ama :
SS Subayı Yahudi'nin Kafasına Sıkıyor
Spoiler
[close]

Bu ne kardeşim ? ''Sıkıyor'' kelimesi nedir ? O adam çok büyük banker miydi ? Almanya'yı mı batırdı ki bu kin bu öfke. Yahudileri sevmek zorunda değilsin, ama burada fotoğraf arşivi paylaşıyorsan adam gibi paylaş. Katliama falan giremezsin. Askeriye ile ilgilenen insan soykırımın, sivilleri öldürmenin erkekçe bir iş olmadığını bilir. Kaldı ki sen burada paylaşıyorsun. İnsanların tepkisi buna.

Yoksa Wehrmacht'ı paylaş, SS i paylaş kimse bir şey demez.

Ayrıca benden size soru, 100 silahsız erkek ve kadını öldürebilecek güçte bir SS subayı kaç tane silahlı Rus askeri öldürebilmiştir tek başına ?

*

Çevrimdışı BarbarionRome

• 1987
  • lanetullahi aleyhim
« Yanıtla #14 : 03 Mayıs 2015, 13:22:38 »
Almanlara hayranlık duymanda sorun yok ta naziler olunca iş değişiyor bnak* . Ayrıca senin liderin her türlü milliyetçiliği ayaklar altına almışken gll*
Yemin Ederim Son Cümleyi Görünce Sesli Güldüm.Çelişki Çelişki Çelişki..

*

Çevrimdışı lasthdeath

• 1647
  • Family, Duty, Honor
« Yanıtla #15 : 03 Mayıs 2015, 15:26:56 »
Adam sadece fotoğraf paylaşıyor.Laf sokma yok,siyaset yok,almanları yüceltmek yok.Herhangi bir kuralda forumda alman fotoğrafları paylaşmak yasak yazmadığına göre yaptığı şey yanlış da değil.
Hem belki görmek,incelemek isteyen var.Siz bakmak istemiyorsanız bakmayın.Kimseye bu şekilde müdahale etmeyin.
Adımız bir, anımız bir, acımız bir. Biz büyük bir aileyiz. Kuzeyden güneye, doğudan batıya; tek yürek tek bileğiz. Biz Türkiyeyiz...

*

Çevrimdışı MedievalMusti99

• **
  • 3288
  • Eskiler eskiden güzeldi.
« Yanıtla #16 : 03 Mayıs 2015, 17:55:03 »
Gerçekten saçmalıyorsunuz.Alman hayranı olduğum,liderim olan adam,iyi misiniz ? Konu harici yorumlar atmayın lütfen. @lasthdeath her şeyi açıkladı.Benim amacım arşiv oluşturmak.Türkçülük Gününüz kutlu olsun.Tarihe biraz objektif bakın.

*

Çevrimdışı holyshit

• 1210
  • Tengri biz menen.
« Yanıtla #17 : 03 Mayıs 2015, 18:16:59 »

SS Subayı Yahudi'nin Kafasına Sıkıyor
Spoiler
[close]

Yalnız bu resim Schindler's List filminden alıntıdır. Gerçek resimler gönderirsen sevinirim kardeşim.
Spoiler
[close]

*

Çevrimdışı Kahraman

• **
  • 819
  • Ölüm Bize Masal Gelir...
« Yanıtla #18 : 03 Mayıs 2015, 18:20:18 »
Aynen, bende o subay hep nazi subayı rolüne giren oyuncaya ne kadar benziyor diyorum ehue*

NOT : Filmi izlemedim.

*

Çevrimdışı holyshit

• 1210
  • Tengri biz menen.
« Yanıtla #19 : 03 Mayıs 2015, 18:31:29 »
O muazzam filmi nasıl izlemessin ? @Kahraman Hemen oturup izle çabuk :D
Spoiler
[close]