Nazi Fotoğraf Arşivi

• 72 Yanıt
  • 9538 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı Kahraman

• **
  • 819
  • Ölüm Bize Masal Gelir...
Ynt: Nazi Fotoğraf Arşivi
« Yanıtla #20 : 03 Mayıs 2015, 18:36:58 »
Çok film seçerim ya. Yahudileri anlattıkları filmleri izlemedim, piyanist dahil. Sıkıcı geliyor bana öyle filmler. Benim için baştan sona aksiyon olacak. Ya da Kırımlı gibi benim milletimden bir şeyler olacak içinde.

Bu çıktı mı bilmiyorum ama efsane bir film olacağa benziyor.

*

Çevrimdışı holyshit

• 1210
  • Tengri biz menen.
« Yanıtla #21 : 03 Mayıs 2015, 18:42:08 »
Bu filmler bilgi verici oluyor. Bizi anlatan filmleri ben de daha çok severim fakat bir Alman'ın gözünden Yahudiler'i anlatması veya Anzak gözünden Türkleri anlatması bilgi kazandıran şeylerdir. Bu yabancı adamlar neler anlatıyor, filmlerinden neleri konu alıyorlar incelemek lazım. Ayrıca Piyanist'i de izledim ve Yahudi sevici bir insan olmadım. Önemli olan bu filmlerin ne anlatmak istediğidir. Yoksa Alman'ın da Yahudi'nin de canı cehenneme. :D
Spoiler
[close]

*

Çevrimdışı MedievalMusti99

• **
  • 3288
  • Eskiler eskiden güzeldi.
« Yanıtla #22 : 03 Mayıs 2015, 19:13:02 »
Resmi güncelledim.

*

Çevrimdışı Jaguar

• 1995
  • Wehrmacht
« Yanıtla #23 : 03 Mayıs 2015, 19:57:11 »
holyshit Almanlar'ı ezik bulman tarih bilginin ne derecede zayıf olduğunu gösteriyor.Keşke şu Osmanlı'dan ilerisini bilebilseniz.

Fazla boş yapılmış zaten ben de gereksiz yapmadan biraz resim paylaşayım.

Spoiler
[close]

Spoiler
[close]

Arap SS

Spoiler
[close]

Spoiler
[close]

Spoiler
[close]

Spoiler
[close]

Spoiler
[close]

Spoiler
[close]

Spoiler
[close]

Spoiler
[close]

Spoiler
[close]

Stalin'in İdamı
Spoiler
[close]
Spoiler
[close]
Spoiler
[close]
Spoiler
[close]

Edit:Seri eksilemeyin gençler,üzülüyorum sonra.
« Son Düzenleme: 03 Mayıs 2015, 20:08:59 Gönderen: Jaguar »

*

Çevrimdışı holyshit

• 1210
  • Tengri biz menen.
« Yanıtla #24 : 03 Mayıs 2015, 21:10:55 »
Arkadaşım sen kafayı mı yedin ? Almanlar'ın tarihte neler yaptıklarını biliyorum iki dünya savaşında da mağlup oldular. Sanayi olarak iyi olabilirler, ekonomik olarak iyi olabilirler ama bu adamlar resmen mağlup olmak için yaratılmışlar. Kendilerini üstün görüyorlar herkesten bu sadece II. Dünya Savaşı zamanında değil şu an için de böyledir. Fakat Almanlar'ı bu kadar övüp durmanız sizin tarih bilginizin kötü olduğunu gösterir. Türkler, Almanlar'dan daha çok boy göstermiştir tarihte.

Almanlar eziktir. 4-5 yıl hüküm sürmüş bir imparatorluk kurmuşlardır ve avellikleri yüzünden yıkılmışlardır. Bizim kurduğumuz devletlerin ne kadar uzun sürdüğünü sizinle tartışma konusu bile yapmam.

Ayrıca Osmanlı'dan ilerisini bilseniz derken neyi kastediyorsun sen ? Osmanlı bir Türk İmparatorluğu'dur ! Haddinizi bilin de öyle konuşun. Ben Osmanlı'dan gerisi olan Türk devletlerini de, Osmanlı'dan sonrasındaki tarihimizi de adım gibi bilirim. Kendi tarihinizi bilmediğiniz için bu Almanlar'ı çok büyük millet mi zannediyorsunuz ? Türk tarihini araştır da sonra konuşalım. Çünkü Türk milleti olmasaydı tarih bile yazılamazdı.

Burada arşiv oluşturuyorsanız fotoğraflarınızı paylaşın. Hatta ben de bulduklarımı gönderirim. Fakat Türk milleti dururken burada Alman hayranlığı yapılmasına muhalefet ederim. Çocuk musunuz nesiniz anlamadım. Hayranlığınız da gelip geçici olacak ileride yaptığınız hatayı anlayacaksınız.

Bu konuda böyle mesajlar olmasını istemezdim. Mesaj kirliliği oluştu bu yüzden size daha fazla cevap vermeyeceğim.
Spoiler
[close]

*

Çevrimdışı Jaguar

• 1995
  • Wehrmacht
« Yanıtla #25 : 03 Mayıs 2015, 21:17:49 »
''Almanlar eziktir.'' den sonrasını okumadım.

Arkadaşım sen bir millete büsbütün ezik diyorsan o ezik dediğin Almanlardan kat kat eziksindir.

Mustafa'dan da çok özür diliyorum böyle bir tartışma etmek istemezdim ama başkalarını aşağılayanlar onları küçük görenler cidden rahatsız ediyor beni.

*

Çevrimdışı [Haccı]Emmi

• *
  • 2543
  • Ebu Zerdüşt
« Yanıtla #26 : 03 Mayıs 2015, 21:31:11 »
Almanlar Kutsal Roma İmparatorluğu'nu kurdular.Dünya'ya Goethe, Şarlman, III. Frederick, Maria Therisa, Rommel, Goebbels gibi hem siyasi, hem kültürel, hem sanatsal anlamda çok büyük kişilikler Dünya'ya getirdiler.Almanlar bütün Avrupa'yı dize getirecek ordular kurup Dünya Savaşlar'ı başlattılar.Kimsenin kafa tutamadığı Devletler'in hepsine birden kafa tuttular ve şimdi şuanda bizler gibi sürünüyorlar.Onları ne tarihleri ne de bu saydığım kişiler kurtarabildiler tıpkı bizim gibi.

Tavsiyem Dün'den kalan şeyleri Dün'de bırakıp sadece olaylar hakkında bilgi sahibi olup ders çıkarmak.Sırf Yahudiler'i öldüren, ölüp gitmiş daha verecek hesabı kalmamış kişiler için burada kavga etmeniz doğru bir davranış değil.

Holyshit kendi milletinin değerlerine sahip çıkılmadığını düşünüp bundan yakınıyor.Diğer arkadaşlar ise fotoğraf paylaşımı yapıyorlar ve bu tepkiye kızıyorlar.

Birbirinize çamur atmak yerine fotoğraf paylaşabilirsiniz mesela.

*

Çevrimdışı Ebû Turab

• 212
  • Kudüs ağladıkça, Yahudi cüretleniyor....
« Yanıtla #27 : 03 Mayıs 2015, 21:46:04 »
Almanlara ezik demek ve bunu da 2 Dünya savaşını kaybetmesine bağlamak çok büyük bir hatadır. Ben de bu adamlardan hiç haz etmiyorum ama Yiğidi öldür hakkını ver..
Almanlar 2 Dünya savaşından da Mağlup çıktılar ama şu anda Süper güç olmaya adaylar. Dünya da zirve yapmış bir çok Marka ve ürün, 2 Dünya savaşını kaybetmiş bu millete ait.....

*

Çevrimdışı Kahraman

• **
  • 819
  • Ölüm Bize Masal Gelir...
« Yanıtla #28 : 03 Mayıs 2015, 21:49:10 »
Wehrmacht'a ezik denmemeli zaten. Lakin bu ne Alman hayranlığıdır arkadaş. @MedievalMusti99 apaçık hayransın. Hayran olma demiyorum, biz de severiz Alman ordusunu. Ama kardeşim bunu yaparken TÜRK'ü üstün tutacaksın. Sende o yok.

*

Çevrimdışı MedievalMusti99

• **
  • 3288
  • Eskiler eskiden güzeldi.
« Yanıtla #29 : 03 Mayıs 2015, 22:00:16 »
Resim atmak yerine konuşmayı ne kadar çok seviyorsunuz..

@Jaguar resimler için teşekkürler.Hepsini ilk iletiye koydum.