Yeni Ülke Oluşturmak

• 25 Yanıt
  • 2666 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ynt: Yeni Ülke Oluşturmak
« Yanıtla #10 : 15 Temmuz 2015, 18:33:59 »
bunların hepsi sadece esf editor programıyla yapılabiliyor
http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?428754-ESF-Editor-1-4-8

ESF Editor ile ülke yapıldığını görmedim hiçbir yerde... Varsa link atar mısın nasıl yapıldığı hakkında?

« Yanıtla #11 : 15 Temmuz 2015, 20:50:55 »
http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?408479-How-do-I-create-a-new-nation

bu başlıkta nasıl yapıldığı anlatılmış aç oku.
Gidici olduğum kadar yaptıklarım baki.

*

Çevrimdışı atropaten

• **
  • 760
  • Yeniden birleşmeliyiz
« Yanıtla #12 : 16 Temmuz 2015, 01:03:21 »
Varmi bir koc su ulke ekleme konsunu cevirsin bizde yararlanalim
ETW ulke yapmaga meraklisiyim bende  skl*

« Yanıtla #13 : 16 Temmuz 2015, 15:02:26 »
Ülke eklemek için tüm dosyaları değiştirmek lazım.  Ciddi emek ister

*

Çevrimdışı atropaten

• **
  • 760
  • Yeniden birleşmeliyiz
« Yanıtla #14 : 16 Temmuz 2015, 15:20:56 »
Abi yaaaa sıradışı bir söz söylemedimki
Asya modundan anlaya bilirsin ciddi olduğumu  sekil*

« Yanıtla #15 : 17 Temmuz 2015, 17:41:50 »
Dileyen olursa esf editör hakkında gerekli gereksiz hemen herşeyi biliyorum oluşturucağınız devletin yönetim kademesinden kişilere ordusundan kabinesine kadar herşeyi yapabilirim ama gel gelelim bunu rehber olarak yapmam hem zahmetli bir iş hemde anlatımı çok uzun sürer ilgilenen arkadaşların mesaj atması yeterli olur

« Yanıtla #16 : 17 Temmuz 2015, 21:36:11 »
Dileyen olursa esf editör hakkında gerekli gereksiz hemen herşeyi biliyorum oluşturucağınız devletin yönetim kademesinden kişilere ordusundan kabinesine kadar herşeyi yapabilirim ama gel gelelim bunu rehber olarak yapmam hem zahmetli bir iş hemde anlatımı çok uzun sürer ilgilenen arkadaşların mesaj atması yeterli olur

ESF; M2TW toolları gibi kullanışlı değil ama sadece ana başlıkları söyleyebilirsin editlemek için eğer istekliysen. Osmanlı hakkında yaptığın şeye baktım muazzam olmuş gerçekten.

« Yanıtla #17 : 17 Temmuz 2015, 23:48:48 »
o işlem acele gelmiş bir olaydı çok fazla dikkat edemedim bakanlarla bile ilgilenmeden direk yollamak istedim.Yinede eğer isteyen olursa günde bir kaç saatimi ayırım elimden geleni yapmaya çalışırım ama bu noktada birilerini fikir vermesi gerekli ülke ismi ne olacak yönetim şekli en önemlisi nerede vs vs

*

Çevrimdışı atropaten

• **
  • 760
  • Yeniden birleşmeliyiz
« Yanıtla #18 : 18 Temmuz 2015, 09:17:34 »
@Mr Pelew gardaş sen ETW de ülke eklemeği biliyosundur dimi (yanliş anlamadıysam)
Birde haritada değişik yaratmağı
öyleyse yardım edersense Aya bölümünü ekleyip o çağdaki ülkeleri eklemeğe hazırım (yardımın ile) ehue*

« Yanıtla #19 : 18 Temmuz 2015, 17:03:53 »
Elimden geleni yaparım sizin bana gerekli bilgileri vermeniz yeterli bölge ülke veya artık her neyse yeterli donanıma sahibim yetmediği noktada çevremdeki arkadaşlardan yardım alırım bu noktada ne istediğinize karar vermeniz ve söylemeniz yeterli