Yeni Ülke Oluşturmak

• 25 Yanıt
  • 2664 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ynt: Yeni Ülke Oluşturmak
« Yanıtla #20 : 21 Temmuz 2015, 21:43:55 »
Benim merak ettiğim dünyanın geri kalan kısmı yapılamaz mı. Alaska, Kanada gibi ölü bölgelerden bahsetmiyorum. Çin, Orta Asya gibi. Mesela Afrika'nın alt kesimleri yapılsa harika olur. Orada da kızılderililer gibi yaşayan kabileler falan olsa.

Şu linkte http://geacron.com/en/?v=m&lang=en&z=2&x=0&y=25&nd=-1&d=&di=1700&tm=p&ct=0&ly=yyyyyyy&fi=-500&ff=1500&sp=2&e=0&rp=0&re=0&nv=2 var.
« Son Düzenleme: 21 Temmuz 2015, 21:45:42 Gönderen: Canmore »

« Yanıtla #21 : 22 Temmuz 2015, 01:36:00 »
o işlem acele gelmiş bir olaydı çok fazla dikkat edemedim bakanlarla bile ilgilenmeden direk yollamak istedim.Yinede eğer isteyen olursa günde bir kaç saatimi ayırım elimden geleni yapmaya çalışırım ama bu noktada birilerini fikir vermesi gerekli ülke ismi ne olacak yönetim şekli en önemlisi nerede vs vs
Elimden geleni yaparım sizin bana gerekli bilgileri vermeniz yeterli bölge ülke veya artık her neyse yeterli donanıma sahibim yetmediği noktada çevremdeki arkadaşlardan yardım alırım bu noktada ne istediğinize karar vermeniz ve söylemeniz yeterli
Böyle bir bilgi birikimin varsa rehber hazırlaman çok yerinde olur..
İsteyen olursa anlatırım, rehber uzun sürer demişsin ama anlatırken de bir bakıma rehber yapmış olacaksın..

Şayet uğraşmak istersen günde belirli bir zamanını ayırarak, rehber hazırlayabilirsin..
Yarına hazır olması şart değil sonuçta..  tebessum*
Ayrıca gerek duyulursa çeviri vb şeylerde yardımcı da olabilirim..
« Son Düzenleme: 22 Temmuz 2015, 20:07:45 Gönderen: mehmetozan »

« Yanıtla #22 : 23 Temmuz 2015, 16:21:39 »
varsayalım ki esf editör hakkında bildiğim herşeyi anlatmaya çalışıcam bunu tek tek yazmak yerine video olarak çekip youtube veya ona benzer herhangi bir yerden paylaşsam linkide buraya bıraksam sorun olurmu yani bana konuşarak anlatmak yazmaktan çok daha kolay geliyo :D

« Yanıtla #23 : 23 Temmuz 2015, 16:52:25 »
Elbette. Hatta senin için olduğu kadar öğrenmek için gelen üyeler için de çok daha iyi olur  :)

*

Çevrimdışı atropaten

• **
  • 760
  • Yeniden birleşmeliyiz
« Yanıtla #24 : 24 Temmuz 2015, 12:41:31 »
harika fikir bu ehue*
onaylıyorum tbr*

*

Çevrimdışı atropaten

• **