Büyük Sorun

• 7 Yanıt
  • 630 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Büyük Sorun
« : 09 Nisan 2016, 13:39:10 »
Pack File managerden yapıyorum modu. Sonra typesini ne yaparsam yapayım hepsini denedim hiçbirşey yapmamayıda denedim. Mod managera giriyorum girince zaten bir hata veriyor geçiyorum ve mod bulunmuyor. Bu nasıl düzelecek.

Ynt: Büyük Sorun
« Yanıtla #1 : 09 Nisan 2016, 15:47:03 »
tek bir konu açıp oradan devam etsen daha iyi olmazmı ?

« Yanıtla #2 : 09 Nisan 2016, 17:12:58 »
tek bir konu açıp oradan devam etsen daha iyi olmazmı ?

Bu farklı bir konu olduğu için farklı bir konu açma gereksinimi duydum

« Yanıtla #3 : 09 Nisan 2016, 19:11:43 »
Oynamaya bak bence boşver modlamayi.  Vazgecmedin bir türlü. Eski modcular pek ugramiyor artık.  Gerekli cevabı bulman zor. tebessum*

« Yanıtla #4 : 09 Nisan 2016, 20:41:47 »
Bu farklı bir konu olduğu için farklı bir konu açma gereksinimi duydum
farklı konumu ?
forum senin yapamadığın ufak tefek değişiklerle ilgili açılmış konularla doldu.bir işe başladım diye konu açıyorsun yarısını yaptım diye konu açıyorsun yapaamadım diye konu açıyorsun yardım diye konu açıyorsun modculuğu bırakıyorum diye konu açıyorsun.Bu konuların hepsi aynı yere çıkıyor.Bunların hepsini bir araya getirsen iyi olur diyorum bende.

« Yanıtla #5 : 10 Nisan 2016, 18:27:29 »
farklı konumu ?
forum senin yapamadığın ufak tefek değişiklerle ilgili açılmış konularla doldu.bir işe başladım diye konu açıyorsun yarısını yaptım diye konu açıyorsun yapaamadım diye konu açıyorsun yardım diye konu açıyorsun modculuğu bırakıyorum diye konu açıyorsun.Bu konuların hepsi aynı yere çıkıyor.Bunların hepsini bir araya getirsen iyi olur diyorum bende.

Evet dolu. Ama bu konunun onlarla bağlantısı olduğunu nerden çıkardın ?

« Yanıtla #6 : 10 Nisan 2016, 21:03:37 »
Beyler bu konuların hepsini yakında kaldıracağım, sorun yok..
xperrior, sorularına bir konudan devam et diye uyardık seni. Üstelik zaten sana benden başka yardım eden de yok..
Özelden zaten konuşuyoruz, neden buraya yazıyorsun anlamıyorum..
« Son Düzenleme: 10 Nisan 2016, 21:04:26 Gönderen: mehmetozan »

« Yanıtla #7 : 11 Nisan 2016, 23:05:12 »
Beyler bu konuların hepsini yakında kaldıracağım, sorun yok..
xperrior, sorularına bir konudan devam et diye uyardık seni. Üstelik zaten sana benden başka yardım eden de yok..
Özelden zaten konuşuyoruz, neden buraya yazıyorsun anlamıyorum..

O konuda yardım eden yok ama bu farklı bir konu yani burada sebebini soruyorum neden olmadığını bunun birim ekleme ile ilgisi olmadığını belirteyim.