Çoğu siteye giremiyorum.

• 4 Yanıt
  • 386 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı ZenderX

• 1163
  • Storm, earth, and fire Heed my call
Çoğu siteye giremiyorum.
« : 25 Ekim 2016, 13:28:59 »
Arkadaşlar ilk bu sabah karşılaştığım tuhaf bir durum var.Totalwar-turkiye dahil pek çok siteye girmeye çalıştığımda böyle saçma bir ekranla karşılaşıyorum.

Resimde gördüğünüz gibi url değişiyor ve o url açılmıyor.Şuan nasıl giriyorsun derseniz Zenmate ile bağlanıyorum.DNS'm değişik evet ve otomatiğe almayı denemedimde ama saçma geliyor bu şekilde bir hatayla karşılaşıyor olmam.
he conquers who endures

Ynt: Çoğu siteye giremiyorum.
« Yanıtla #1 : 25 Ekim 2016, 16:43:46 »
İnternetle alakalı bi durumdur belki. Müşteri hizmetlerini arayıp sor. Gerçi ne alaka ama, olabilir yani :D
All Warfare İs Based On Deception.

*

Çevrimdışı ZenderX

• 1163
« Yanıtla #2 : 25 Ekim 2016, 17:59:42 »
Tamamen türk telekom ile alakalı bir durum olduğu çok açık zaten.URL'ye bakarsan türktelekom size özel kampanya yazısını görürsün.Belliki 1 seferlik bir reklam sayfası açmak istiyor ancak çeşitli nedenlerden dolayı ki ben o nedenleri bilmiyorum o reklam sayfasını açamıyor.Açamadığı içinde her seferinde tekrardan açmaya çalışıyor ve benim internete erişimimi engelliyor.VPN programı kullanarak sorunumu geçici olarak çözdüğüm için arayıp müşterip hizmetleriyle muhatap olmak istemiyorum.Eğer kısa zaman içerisinde bu sorun düzelmezse tabii ki ararım ve anında da düzeltirler.Reklamı bile doğru düzgün yapamıyorlar :D
he conquers who endures

*

Çevrimdışı ZenderX

• 1163
« Yanıtla #3 : 25 Ekim 2016, 18:30:28 »
Aradım 10dk süren

-Deneyin
+Sorun devam ediyor
-Tekrar deneyin
+Sorun devam ediyor