Medieval 2 Multi Savaş

• 3 Yanıt
  • 427 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Medieval 2 Multi Savaş
« : 25 Aralık 2016, 21:44:30 »
Gamerangerdan millet oynuyormuş müsait olan arkadaşlar varsa nasıl oynandığını söylerse biraz oynayalım.Hiç multi tecrübem olmadı :D

*

Çevrimdışı ZenderX

• 1163
  • Storm, earth, and fire Heed my call
Ynt: Medieval 2 Multi Savaş
« Yanıtla #1 : 25 Aralık 2016, 21:52:59 »
Gameranger'ı kuruyorsun, o bilgisayarında olan oyunları algılıyor zaten.Odalar var, kendinke kurabiliyorsun.Birine katıldıktan sonra odanın kurucusu oyunu başlat diyor.Gameranger tamamen herşeyi otomatik olarak yapıyor, oyunu açıyor odaya giriyor sana ülke asker seçip savaşmak kalıyor.Oyun versiyonunu kaç oynuyorlar bilmiyorum, onu öğren ama 1.5 tir muhtemelen.Kendince kuralları var birde, mesela tamamı süvari ordu falan yapamıyorsun.Sorarsan anlatırlar.Ben Age Of Mythology oynuyordum eskiden game ranger üzerinden, birkaç kez RTW oynamıştım.Çok iyi program.
he conquers who endures

« Yanıtla #2 : 25 Aralık 2016, 22:05:53 »
Bende age of oynuyorum şuan ama medieval oynayanlar genelde arkadaşlarıyla oynuyor.Age of oynarkende sürekli sorun çıkıyor sorunun sebebini bilen de pek çıkmıyor

*

Çevrimdışı ZenderX

• 1163
  • Storm, earth, and fire Heed my call
« Yanıtla #3 : 25 Aralık 2016, 22:18:29 »
En sağlıklısı Steam üzerinden oynamak tabii ama alternatif olarak GameRanger gibi bir tek Tunngle var.O biraz daha karışık açıkçası.Daha doğrusu daha sabit oyunlar için daha iyi.Sabitten kastım multiplayer campaign seçeneği olan oyunlar.Yaşıt kuzenler olunca epey bi kullandım her ikisinide.Eskide Hamachi vardı.Belki hala vardır ama o iyi değil :D
he conquers who endures