TwT 2017 YGS Ana Başlık

• 4 Yanıt
  • 443 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı [Haccı]Emmi

• *
  • 2561
  • Ebu Zerdüşt
TwT 2017 YGS Ana Başlık
« : 12 Mart 2017, 21:17:18 »
Allah Allah normalde birisi çıkar açardı bu konuyu hayret ettim.Forumun öldüğüne eminim artık.

Normalde girmeyecektim.Oturup 2 test de çözmedim fakat sınav TS için çok kolaydı.Arkadaşlar silgiden ve saatler süren problemlerden illallah etmiş.Din sorusunda tek yapamadığım şu mezhep sorusuydu.

Şimdi baktım Sosyal'den 21 net çıkardım.Türkçe'den de 35 soru çözmüştüm 8 tanesi aklımda kalmış 6 doğru çıkardım oradan da.Yani 11 net çıkardığıma eminim oradan da.Okul puanıyla 220 filan leş gibi bir notla geçtim YGS'den.

Ama dediğim gibi hiç önemsemedim bu sınavı.Hatta çalışsan Türkiye birincisi olursun deseler yine de çalışmazdım.Malum Türkiye için değmiyor bazı şeyler.Stres yapmadan çatır çatır çözdüm hatta onbir buçuk gibi bitirdim sınavı yarım saatte çevreyi kestim kim napmış diye.Ayrıca ne kadar garip değil mi hiç hepsini sallama isteği gelmedi içimden hepsi zevkli sorulardı.Hatta şu Fuat Paşa ile ilgili soruydu galiba çok hoşuma gitti.

Yalnız gözüm bir şeye takıldı arkamdaki gözlüklü sivilceli beyefendinin Pensilvanya ile ilişkisi olduğunu düşünüyorum.10'da başlayan sınavı 12'de tamamen bitirmişti çocuk.Her soruyu nasıl 30 saniyede çözdü anlamadım.Hatta matematikten geometriden o kadar dert yanan insan varken aklım almıyor.Ya o adam güneş görmeyen bir bodrumda uyku dahil 4 saat arayla durmadan soru çözüyor ya da bazı gizli örgütler ona yardım ediyor.Çünkü başka açıklaması yok.

Ynt: TwT 2017 YGS Ana Başlık
« Yanıtla #1 : 12 Mart 2017, 22:45:33 »
Emmi Ygs'ye mi giriyorsun hala :)

« Yanıtla #2 : 13 Mart 2017, 00:35:43 »
Ben de girdim sınava..
Sınav soru sistemi baya değişmiş. Mesela matematikte 20 tane paragraf sorusu vardı. Ama beğendim orası ayrı  tebessum*

*

Çevrimdışı * Halife *

• *
  • 12574
  • Tek tabanca...
    • Kişisel sitem
« Yanıtla #3 : 13 Mart 2017, 16:33:23 »
Emmi Ygs'ye mi giriyorsun hala :)

tebessum*

*

Çevrimdışı Ewert

• T?pk? Patatesler Gibi.
  • *
  • 2812
  • Bırakmadım la
« Yanıtla #4 : 15 Mart 2017, 12:52:41 »
Ben de ilk kez girdim bu yıl. Dil bilgisi kolaydı ama felsefe ve din zorladı biraz. 330-340 gibi bir puan alsam mütercim tercümanlığa gitmeyi düşünüyordum ama bu sınavdan alacağım puanla ingilizce öğretmenliğine giderim sanırım.

Muhtemel netlerim 30+ türkçe, 30+ sosyal,1 matematik, 5 fen
« Son Düzenleme: 15 Mart 2017, 12:53:37 Gönderen: Ewert »
Malesef ileti atmak için fazla zamanım yok artık, ama bakıyorum yine de foruma ara sıra. Görürseniz merhaba diyin la :(