Forum ne oynuyor ??

• 56 Yanıt
  • 1486 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ynt: Forum ne oynuyor ??
« Yanıtla #20 : 04 Eylül 2017, 22:30:24 »
MTW 1 ve RTW 1' in verdiği hissi bulamıyorum paradox oyunlarında.
EU4 güzel oyun amma bende durum böyle
Yıl 2017 olunca rtw önerileri tepki çekebiliy bazen. ben de çok bahsetmemeye başladım :)
« Son Düzenleme: 04 Eylül 2017, 22:34:49 Gönderen: mehmetozan »

*

Çevrimdışı kerem1249

• 33
  • Efsaneler unutulmadı, unutulmaz.
    • Wizard101 Türkiye
« Yanıtla #21 : 05 Eylül 2017, 00:44:06 »
MTW 1'i deneyeceğim bir ara satın alıp. *Halife* askerden geldikten sonra bu oyun için bana taktikler verebilir belki sonuçta TW serisinde pek becerikli değilim; ETW'de bile Osmanlı ile çoğu zaman eziliyorum İran'a :D
Board Admin - ParadoxFan

*

Çevrimdışı Emprecuss

• **
  • 5926
  • Officer Of The Phalangite
« Yanıtla #22 : 05 Eylül 2017, 02:16:15 »
Yıl 2017 olunca rtw önerileri tepki çekebiliy bazen. ben de çok bahsetmemeye başladım :)
Doğru söze bir şey diyemem. Oyun öner diyen insanlara 2002 ve 2004 tarihli oyunları öneriyoruz, bir nevi bağlılık gibi. :D

*

Çevrimdışı serokral

• *
  • 2202
  • Şüphesiz sen sen değilsin
« Yanıtla #23 : 05 Eylül 2017, 11:58:23 »
Doğru söze bir şey diyemem. Oyun öner diyen insanlara 2002 ve 2004 tarihli oyunları öneriyoruz, bir nevi bağlılık gibi. :D
Şimdi hep beraber bir oyun oynayacagiz desek benimde aklima rome II den once t
Rtw gelir. Hala bile total war turkiye deyince aklima mtw 2 ve rtw geliyor yani :D
BÜYÜK TOTAL WAR TÜRKİYE İMPARATORLUĞU
Hayır bence Ahmet siteye bot atıp altyapımızı çöketmeye çalışan bir MOSSAD ajanı.

« Yanıtla #24 : 06 Eylül 2017, 00:21:54 »
Şimdi hep beraber bir oyun oynayacagiz desek benimde aklima rome II den once t
Rtw gelir. Hala bile total war turkiye deyince aklima mtw 2 ve rtw geliyor yani :D
Aynen öyle. Benim için bir istisna da var Shogun 2 :)
« Son Düzenleme: 06 Eylül 2017, 00:23:00 Gönderen: mehmetozan »

*

Çevrimdışı serokral

• *
  • 2202
« Yanıtla #25 : 06 Eylül 2017, 01:46:59 »
Şimdide ona basladim. Yakin zaman icinde bir hikaye ya da ani konusuyla berabwr paylasacagim. Oyunu neredeyse hic tecrube etmedigimden oek vir bilgim yok. Mori yi aldim denizci olunca deniz kuvvetleri guclu bir klan ile baslayim dedim. Oyuna muttefik olarak basladigim klan harici cevredeki iki klanda savas ilan etti. Askerlerim yipranmis durumda kuzeyde savasiyor. Bir isyanxi ordusu çıkageldi ve guneyde de klan savas ilan etti. Taktiklerini bekliyorum usta :D
Hayır bence Ahmet siteye bot atıp altyapımızı çöketmeye çalışan bir MOSSAD ajanı.

*

Çevrimdışı kerem1249

• 33
  • Efsaneler unutulmadı, unutulmaz.
    • Wizard101 Türkiye
« Yanıtla #26 : 06 Eylül 2017, 17:03:19 »
Bana eski oyunları önerebilirsiniz sistemim kötü zaten :D
Board Admin - ParadoxFan

*

Çevrimdışı [Haccı]Emmi

• *
  • 2556
  • Ebu Zerdüşt
« Yanıtla #27 : 06 Eylül 2017, 17:15:59 »
Şimdide ona basladim. Yakin zaman icinde bir hikaye ya da ani konusuyla berabwr paylasacagim. Oyunu neredeyse hic tecrube etmedigimden oek vir bilgim yok. Mori yi aldim denizci olunca deniz kuvvetleri guclu bir klan ile baslayim dedim. Oyuna muttefik olarak basladigim klan harici cevredeki iki klanda savas ilan etti. Askerlerim yipranmis durumda kuzeyde savasiyor. Bir isyanxi ordusu çıkageldi ve guneyde de klan savas ilan etti. Taktiklerini bekliyorum usta :D

Mori çok zor başlangıç için.Shimazu ya da Date ile dene.Ucuz birliklerle 2-3 tane full ordu basmak istersen Oda Klanı da iyi bir seçenek.

*

Çevrimdışı serokral

• *
  • 2202
« Yanıtla #28 : 06 Eylül 2017, 18:57:58 »
Mori çok zor başlangıç için.Shimazu ya da Date ile dene.Ucuz birliklerle 2-3 tane full ordu basmak istersen Oda Klanı da iyi bir seçenek.

Sonuçta Shogun a yeni başlıyorum Total war a değil :D . Mori hoşuma gitti.. Denizlere hakim olma fikri :D

Kerem Rome Total war ve Mediaval Total War :2 yi şiddetle öneririm. Bir zamanlar bu forum bu oyunlarla yanıp tutuşuyordu ki hala haydi desem hotseat açacak 10 kişi buluruz :D

*

Çevrimdışı [Haccı]Emmi

• *
  • 2556
  • Ebu Zerdüşt
« Yanıtla #29 : 07 Eylül 2017, 23:20:36 »
Shogun 2'ye yeni başlamakla Total War'a yeni başlamak arasında bir fark göremiyorum.Diğer oyunlarda bir ordunu kaybedersen yenisini yapma şansın vardı ama Shogun 2 gibi bir oyunda ordunu kaybettiğinde yenisini kurana kadar başkentine dayanıyor adam.

Amacım seni aşağılamak veya toy muamelesi yapmak değildi sadece tavsiye vermek istedim.Shimazu ve Date'yi önermemin sebebi de haritanın ucunda durmalarıydı.Klanlar kafana üşüştüğünde sırtını dayayabileceğin denizler var.