Imperial Glory rehber çıkmıştır.

• 78 Yanıt
  • 30680 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ynt: Imperial Glory rehber çıkmıştır.
« Yanıtla #70 : 06 Aralık 2010, 18:10:47 »
Gelin gelin türkleri sçmenin yolu işte burada  ehi* ehi*

Oyunda osmanlı olmanın yolunu buldum arkadaşlar halife artık sende osmanlı yı seçebileceksin.Forumlarda dolaşırken buldum.Hadi Hayırlısı
Yöntem Aynen şöyle

ARTIK OSMANLI OLMAK İMKANSIZ DEĞİL!!!!!
Bu analtımı Türkçe olarak bulamazsınız. Imperial Glory'nin sitelerinde bile böyle detaylı ve Türkçe anlatımı bulamazsınız. Bunu bulmak 2 günümü aldı. +rep bekleriz...

Arkadaşlar öncelikle Imperial Glory 1.1 patch'i yüklüyorsunuz (google da arayın her yerde bulabilirsiniz). Sonra 7zip programını da indirerek C/Program Files/Imperial Glory/data1.pak adlı dosyayı 7 ziple açıyoruz ve oyunun klasörüne çıkartıyoruz. Ardından http://r a p i d s h a r e .com/files/323552924/Differant_country_switches.rar.html linkinden indirdiğimiz dosyayı winrarla açıyoruz. Çıkan dosyalarda Osmanlı yı istiyorsanız Otto for France ı diğer ülkeleri istiyorsanız da oradaki isimlere göre bakın ve beğendiğinize girin. Sonra orada bulunan DefModeloGestion.mn g dosyasını kopyalayın ve C/Program Files/Imperial Glory/game/gamemodes klasörüne yapıştırın ve oyuna girin. (Bazı yerlerde bayrak sorunu olabilir) Osmanlı'yı alırsanız da Fransa'yı alamıyorsunuz maalesef ama bence değer.

EĞER OYUN ÇALIŞMAZSA 1.1 patch ini kontrol edin onda sorun yoksa da diğer ülkeleri açmayı deneyin.
Not=En fazla bir yamayı çalıştırabilirsiniz. Diğerini çalıştırmanız için önceki modun üstüne kurmalısınız.

Birşey değil arakdaşlar yorum yazmayı ihmal etmeyin.

Hikaye-Osmanlı Devleti'nin son gecesi ve istihbaratçıların savaşı  (Napoleon Total War Hikayesi)

« Yanıtla #71 : 13 Şubat 2011, 21:11:18 »
Yha ben ingiltere ile oynuyom ispanyayla sempatim 100 oldu ama ispanya bana geçmiyor

*

Çevrimdışı Mert60

• 1155
  • 党卫军
« Yanıtla #72 : 15 Şubat 2011, 00:04:32 »
Ayrıca Napolyon'un ordusundaki toplam asker sayısının 100.000leri bulmasını isterdim. Bu oyunda 2000'i geçerseniz çok iyi.

Avusturya Macaristan olup Rusyaya savaş ilan ettim. Tek hamlede Orta Asyaya kadar ilerledim. Ruslar Ordularına takviye yapıp saldırıya geçtiler; tek hamlede eski sınırlarıma geri püskürtüldüm. Karadeniz'in kuzeyini ve Kafkasları içine alan (tek şehirlik) bölge sürekli Rusyayla aramızda el değiştiriyordu. Ardından tadı kaçtığı için oyunu bıraktım.

bide grafikleri çok kötü ya ne heveslerle almıştım oysa hemde orjinal bnak*

Grafikler kötü değil. Kötü olsaydı oyun hiç satış yapamadan piyasadan kaldırılırdı.

edit:.
« Son Düzenleme: 09 Mart 2011, 21:50:51 Gönderen: Mert60 »

« Yanıtla #73 : 06 Mart 2011, 22:34:55 »
Ya sea routes ne demek ve nasıl artırıyoruz? Teşekkürler agla*

*

Çevrimdışı SNAKEEYES433

• *
  • 422
  • Joyjee
« Yanıtla #74 : 23 Ocak 2013, 06:29:25 »
Anladığım kadarıyla harita ekranı m1tw savaş ekranı rtw ve konusu ntw şeklinde bi oyun denersem görüşlerimi yazarım

*

Çevrimdışı lamuerte

• *
  • 2588
« Yanıtla #75 : 23 Ocak 2013, 18:31:11 »
ETW den önce bunu oynuyorduk...
Sopalı askerler efsanedir.

*

Çevrimdışı Eminnn

• *
  • 2338
  • ( ALLAH ) için yaşar, ( ALLAH ) için ölürüz.
« Yanıtla #76 : 14 Aralık 2014, 10:19:56 »
Beyler oyun Steam da 1.50 tl sizce almaya değermi? Yada para biriksinde yılbaşı indiriminde sağlam yama veya oyunlarmı alsam?
Seddi aşacağız,
        Güneş 'in zaptı yakın.

Baba I. Emin

« Yanıtla #77 : 16 Nisan 2015, 22:08:26 »
Bu oyunu 2-3 yıl öncesine kadar birkaç defa oynadım. Napoleon Total War oyununu sevdiysen bunu da tavsiye ederim :) Napoleon Total War'a göre harita biraz daha geniş (İskandinavya, Anadolu, Kuzey Afrika gibi yerler var) fakat şehir sayısı az. Mesela bu oyunda Osmanlı Devleti'nde 3-4 tane şehir var. Napoleon oyununda Anadolu olmadığı halde bile bile 5 tane şehrimiz var elimizde.
Birde Napoleon'a göre bir birimdeki asker sayısı da az. İlk başlarda bir komutanın ordusunda sadece 3 birim asker kontrol edilebiliyor. Yanlış hatırlamıyorsam bir şehirde en fazla 3 komutanımız olabiliyor ve bir savaşa da en fazla 3 komutanla katılabiliyoruz. İleriki zamanlarda da teknolojimizi geliştirip savaşlarda daha çok birimi kontrol edebilen komutanlar üretebiliyoruz.

Aklımda kaldığı kadarıyla İmperial Glory geçmişimi anlatayım :) Bu oyunu bir tek Avusturya Macaristan İmparatorluğu ile oynadım. Romanya'ya saldırıp aldım. Ardından bir süre yeterince güçlenene kadar dengeli politika izleyip Prusya ile müttefik oldum. Almanya'daki şehir devletlerini Prusya ile paylaştım. Zaten Almanya'da Prusya'nın kontrol ettiği şehirler hariç 3-4 tane şehir var :D Daha sonra yönümü Osmanlı'ya çevirdim ve yavaş yavaş tüm Balkanlar'ı aldım. Bu süreçte müttefikim olan Prusya'da İskandinavya'da ki 2-3 şehre egemen oldu :) Sonra Rusya ile savaşa tutuştum, 2 kez mi ne yendim onu da. Bu savaşlar esnasında 3 tane top arabasını ganimet olarak ele geçirdim :) Rus ÇArlığının elinde 4-5 tane mi ne şehir vardı, zaten bu şehirlerden sadece birisi başlı başına Moldova topraklarından Kafkaslara kadar olan bölümü kapsıyor  yardir* bu şehri ele geçirerek Kafkaslara kadar uzanmış oldum  yardir* Ardından oyun en heyecanlı yerindeyken bilgisayara format atıldı ve oyunum silindi  uzgun*
"Denebilir ki, hiçbir şeye muhtaç değiliz, yalnız bir tek şeye ihtiyacımız var: Çalışkan olmak! Servet ve onun doğal sonucu olan rahat yaşamak ve mutluluk, yalnız ve ancak çalışanların hakkıdır. . Yaşamak demek çalışmak demektir."

Mustafa Kemal ATATÜRK

*

Çevrimdışı Eminnn

• *
  • 2338
  • ( ALLAH ) için yaşar, ( ALLAH ) için ölürüz.
« Yanıtla #78 : 16 Nisan 2015, 22:24:09 »
 Çok ucuz bi fiyatı var ama almadım. Bir kaç izledim bana da kısa gelince bıraktım.
Seddi aşacağız,
        Güneş 'in zaptı yakın.

Baba I. Emin