Yararlı Yazılımlar

• 94 Yanıt
  • 22198 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı Qipchaqs

• 1577
  • By By UK...Nile is İtalian now...
    • http://mehmetbilge.wordpress.com/
Ynt: Google Earth 5.0
« Yanıtla #10 : 19 Mayıs 2009, 21:48:10 »
Bulabilirizde c.rack yapabilirmiyiz? Yapabilirsek yollasan bana özelden :)
Bıraktı...

*

Çevrimdışı TuCoT

• Yeniçeri A?as?
  • **
  • 3354
Ynt: Google Earth 5.0
« Yanıtla #11 : 19 Mayıs 2009, 21:51:54 »
Bulabilirizde c.rack yapabilirmiyiz? Yapabilirsek yollasan bana özelden :)
Ya bulması kolay, google'a gerekli kelimeyi yazarsında, güncel mi c.ackler, sürüm vs. o önemli...

Yararlı Yazılımlar
« Yanıtla #12 : 06 Haziran 2009, 09:46:42 »
Arkadaşlar burada kullanışlı ve kolaylık  sağlayacak yazılımları paylaşalım.İlk olarak ben başlayayım

Google chrome bence en kullanışlı web tarayıcısı

http://www.google.com/chrome/index.html?hl=tr&brand=CHMA&utm_campaign=tr&utm_source=tr-ha-emea-tr-bk&utm_medium=ha

Fraps  oyundan aldığınız fpsi ölçmek,resim almak ve video çekmek için en ideal  program.

http://www.fraps.com/download.php

Ccleaner bu program bilgisayarınızdaki gereksiz bütün dosyaları siliyor.İlk indirdiğimde bir açtım 20 gb dosya sildi  sk* sk*

http://www.ccleaner.com/download
« Son Düzenleme: 23 Haziran 2009, 23:38:53 Gönderen: TuCoT »
-the path of the righteous man is beset on all sides with the iniquities of the selfish and the tyranny of evil men. blessed is he who in the name of charity and good will shepherds the weak through the valley of darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. and i will strike down upon those with great vengeance and with furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. and you will know that my name is the lord when i lay my vengeance upon thee

*

Çevrimdışı spyboy

• 237
  • The most epic potato chip eating evar!
Ynt: Yararlı yazılımlar
« Yanıtla #13 : 06 Haziran 2009, 09:49:57 »
bu Ccleaner neyi silceğine nasıl karar veriyor?

hem işimize yarayan şeyleri de siliyor mu?

"Its not the length, its not the size, its how many times you can make it rise!"Türk atasözüymüş :P
"Cathedra mea, regulae meae."

« Yanıtla #14 : 06 Haziran 2009, 09:51:22 »
Yok işimize yarayan dosyarı silmiyor.Mesela hata raporları,internet geçmşi gibi dosyaları siliyor.Merak etme işine yarayanları silmiyor
-the path of the righteous man is beset on all sides with the iniquities of the selfish and the tyranny of evil men. blessed is he who in the name of charity and good will shepherds the weak through the valley of darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. and i will strike down upon those with great vengeance and with furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. and you will know that my name is the lord when i lay my vengeance upon thee

*

Çevrimdışı TuCoT

• Yeniçeri A?as?
  • **
  • 3354
« Yanıtla #15 : 06 Haziran 2009, 09:51:34 »
Hayır işine yarayanları silmez, zaten neyi silip silmeyeceğine sen karar verebiliyorsun tikleri kaldırıp, kurun güzel bir program.

*

Çevrimdışı spyboy

• 237
« Yanıtla #16 : 06 Haziran 2009, 09:53:18 »
haydi bakalım bindik bi alamete pff*

indiriyorum şimdi:)

"Its not the length, its not the size, its how many times you can make it rise!"Türk atasözüymüş :P

*

Çevrimdışı TuCoT

• Yeniçeri A?as?
  • **
  • 3354
« Yanıtla #17 : 06 Haziran 2009, 09:53:27 »
AdBlock Plus

Bu program Mozilla Firefox'un uygulaması olup sadece onun eklentisi olarak çalışmaktadır.Sonra neden çalışmadı demeyiniz.

Şuradan programı indiriniz:

Son sürüm v.1.0.2
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/1865

Kullanımı:

Yeşil indir butonuna tıklayınca kurulum ekranı gelecek ve geriye doğru sayacak, sonra kurmaya başlayacak.Firefox'u yeniden başlatın, yeniden başlattığınızda firefox'un sağ üst köşesinde ABP yazan kırmızı bir ikon var, ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, herhangi bir reklamı engellemek için reklam resminin üzerine gelip sağ tıklayın ve Resmi Engelle seçeneğini tıklayın.Artık o resim yani reklam yok!Flash reklamlarını da kapayabilirsiniz üzerine gelince sağ üst köşesinde "x" yani çarpı işareti çıkıyor zaten ona tıklayınız, eğer reklamları tekrar açmak isterseniz de(kim isterse artık) Firefox'un Araçlar sekmesine tıklayıp Adblock Plus seçeneğini seçin ve çıkan pencerede engellemiş olduğunuz tüm reklamları göreceksiniz yanlarındaki tikleri kaldırın ve tamam deyin.İşte bu kadar...

NOT:Program illegal olmayıp Mozilla Firefox'un kendi eklentisidir.
Kolay gelsin...
« Son Düzenleme: 11 Haziran 2009, 17:10:12 Gönderen: TuCoT »

*

Çevrimdışı spyboy

• 237
« Yanıtla #18 : 06 Haziran 2009, 09:55:46 »
sağol TuCot ben de firefox u kullanıyodum zaten bunu da deneyim:)

Edit:yav bu yüklenmiyo:S

kaydet diyorum yükleme bittiğinde aç diyorum tekrardan indirme penceresi çıkıyo:S
« Son Düzenleme: 06 Haziran 2009, 09:59:20 Gönderen: spyboy »

« Yanıtla #19 : 06 Haziran 2009, 10:22:09 »
Arkadaşlar demi google chrome hakkında dediklerimin hepsini geri alıyorum.Bende demin mozillaya geçtim.Chrome hızlı olabilir belki ama sürekli flash  playerı çöküyor.Bence mozillaya geçin