Yararlı Yazılımlar

• 94 Yanıt
  • 22197 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı spyboy

• 237
  • The most epic potato chip eating evar!
Ynt: Yararlı yazılımlar
« Yanıtla #20 : 06 Haziran 2009, 10:24:14 »
Ccleaner 11 GB dosya sildi :D

mozilla güzel ben de kullanmıştım bir aralar

"Its not the length, its not the size, its how many times you can make it rise!"Türk atasözüymüş :P
"Cathedra mea, regulae meae."

« Yanıtla #21 : 06 Haziran 2009, 10:28:55 »
Rekor  benim 20 GB sk*
-the path of the righteous man is beset on all sides with the iniquities of the selfish and the tyranny of evil men. blessed is he who in the name of charity and good will shepherds the weak through the valley of darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. and i will strike down upon those with great vengeance and with furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. and you will know that my name is the lord when i lay my vengeance upon thee

*

Çevrimdışı spyboy

• 237
  • The most epic potato chip eating evar!
« Yanıtla #22 : 06 Haziran 2009, 10:31:55 »
bazı şeyleri iptal ettim etmesem 20 olurdu pff*

"Its not the length, its not the size, its how many times you can make it rise!"Türk atasözüymüş :P
"Cathedra mea, regulae meae."

« Yanıtla #23 : 06 Haziran 2009, 10:33:30 »
Ama olmadı kah*
-the path of the righteous man is beset on all sides with the iniquities of the selfish and the tyranny of evil men. blessed is he who in the name of charity and good will shepherds the weak through the valley of darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. and i will strike down upon those with great vengeance and with furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. and you will know that my name is the lord when i lay my vengeance upon thee

« Yanıtla #24 : 11 Haziran 2009, 17:01:30 »
Yararlı programlar devam ediyor

İtunes

Benim gibi macintoslara hayransanız bu programı kesinlikle indirmeniz lazım.Apple yapımı bir ses dosyalarını oynatmaya yarayan bir yazılım.Bu programı kullandıktan  sonra ne winamp nede wmpı kullanacağınızı sanmıyorum

http://www.apple.com/itunes/download/

Launchy

Hayatımda kullandığım en yararlı program.Alt ve boşluk tuşlarına basarak açıyorsunuz arama motoruna bilgisayarınızda yüklü bir programı yazıyorsunuz ve entere basıp programı çalıştırıyorsunuz.Yada dosyayı bulup açıyorsunuz.Yada twt yazıp entere basıp twt sitesine girebiliyorsunuz.Bu programı mutlaka kullanın.

http://download.chip.eu/tr/Launchy-1.25_168642.html

« Yanıtla #25 : 11 Haziran 2009, 18:08:25 »
Safari

Yine bir apple yazılımı.En gösterişli  ve en  hızlısu bana göre(kullandıklarım arasında) buyrun güle güle kullanın

http://www.apple.com/safari/

« Yanıtla #26 : 11 Haziran 2009, 19:58:22 »
Ccleaner bu program bilgisayarınızdaki gereksiz bütün dosyaları siliyor.İlk indirdiğimde bir açtım 20 gb dosya sildi  sk* sk*

http://www.ccleaner.com/download
[/quote]

cleaner açtım,uygulamalr bölümünde bütün programları seçili göstermiş(media player,photoshop vs.)
işareti kaldırayım mı ?  Durduk yere onları silmesin.

böyle:

ne yapayım? srn* srn*
« Son Düzenleme: 11 Haziran 2009, 20:09:51 Gönderen: cebecibaşı »

*

Çevrimdışı TuCoT

• Yeniçeri A?as?
  • **
  • 3354
« Yanıtla #27 : 11 Haziran 2009, 19:59:46 »
Onunla alakası yok, fakat kayıt hataları bölümündeki kullanılmayan dosya uzantılarını sil seçeneğini kapat.(Tiki kapat.)
« Son Düzenleme: 11 Haziran 2009, 20:06:02 Gönderen: TuCoT »

*

Çevrimdışı TuCoT

• Yeniçeri A?as?
  • **
  • 3354
« Yanıtla #28 : 23 Haziran 2009, 22:22:32 »
MOZILLA FIREFOX EKLENTİSİ - Bug Me Not

Yine Firefox'un güzel bir eklentisi ile karşınızdayız, bu programımızı da kısaca açıklayayım; mesela bir dosya arıyorsunuz internette, ve dosyayı bir forum sitesinde buldunuz, ama üyelik vs. istiyor, işte iki saat üye olana kadar bu programl sayesinde, isim ve parola girilen yere sağ tıklıyorsunuz, login with bugmenot seçeneğini seçiyorsunuz ve işlem tamam, bir üyelik almış gibi konuya giriyorsunuz ve istediğiniz dosyayı indiriyorsunuz, eklenti tamamen yasaldır, firefox'un eklentisi zaten kendi sitesinden, ama üyelik aktivasyonu gelen bazı sitelerde işe yaramayabilir, örneğin TwT'de. pacoz*

DOWNLOAD LİNKİ:
İNDİR

Add to Firefox butonuna tıklayın. Kolay gelsin...
« Son Düzenleme: 23 Haziran 2009, 22:28:19 Gönderen: TuCoT »

« Yanıtla #29 : 23 Haziran 2009, 22:35:46 »
Onunla alakası yok, fakat kayıt hataları bölümündeki kullanılmayan dosya uzantılarını sil seçeneğini kapat.(Tiki kapat.)
ben dediğin yeri bulamadım

"İnsanları yücelten iki büyük meziyet vardır: Erkeğin cesur kadının namuslu olması. Bu iki meziyetin yanında hem erkeği, hem kadını şereflendiren bir meziyet vardır. İcabında tereddütsüz canını feda edebilecek kadar vatanına bağlı olmak. İşte Türkler bu meziyetlere ve fazilete sahip kahramanlardır. Bundan dolayıdır ki Türkler öldürülebilir, lakin mağlup edilemezler"
 Napoléon Bonaparté