Tuhaf Bir Hikâye - Bol Patlamalarla HD Kalitesinde - Remastered Edition

• 116 Yanıt
  • 19514 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı Russian_Knight

• Zupan-Knyaz
  • *
  • 477
Bölüm 16:   Bi El Atında Arabayı Vurduralım

bu bölüm başlığı ve içeriğiyle(özellikle başlık  kah* ) beni benden aldı,harikasın lonelyboy  kah*

Tuhaf Bir Hikâye - SON MEVSİM / SON BÖLÜM
« Yanıtla #111 : 13 Temmuz 2010, 15:58:15 »
3. Mevsim / Bölüm 11: Hakikat - isvahsam

Bu sayılar sürekli tekrarlanıyordu kafamda. 0 - 3 - 0 - 9 - 620 - 0 ...

Sonra kafamı kaldırdım, yüzümde tahta sıraya kazınan çiziklerin izleri vardı.
Karşımda matematik öğretmenim.
Kaç saattir uyuyorum, haberim yok.
Şöyle bir rahatlar oldum.
Kollarımı iki yana açıp esnedim bi' güzel.
Sonra bi' ışık gözüktü sanki, yürüdüm ben de...

~ SON ~

Not: Final bölümü için Lost'tan esinlenilmemiştir!!!! :P

Gerçekler, yaşam gibi; ağır ağır önümden geçiyor
Yine de merhaba...
Bir yaşam, gerçek gibi; ağır ağır sonuna geliyor
Son bir merhaba...
Gözlerim kurşun gibi; ağır ağır kapandı bu gece
...Elveda...

öyle sonmu olur be dov*
Bölüm 16:   Bi El Atında Arabayı Vurduralım

bu bölüm başlığı ve içeriğiyle(özellikle başlık  kah* ) beni benden aldı,harikasın lonelyboy  kah*
teveccühünüz efenim
« Son Düzenleme: 13 Temmuz 2010, 22:01:52 Gönderen: lonelyboy »
İMZA SİLİNDİ - BOYUT önemli olan imzanın boyutu değil işlevi
Eğer laik görürseniz ben Rome: Total War genel veya modifikasyonlar da bölüm sorumlusu olabilirim.

adam dinle romeyı ayırıyor beyler

Ben Lost'tan etkilenmedim dedim dimi :P

Alternatif son ekleyin, daha güzel olur :)
Yine de merhaba...
Son bir merhaba...
...Elveda...

*

Çevrimdışı Bansai

• 1288
Konu Moğol İstilası gibi yanlız  srn*

Bazı sahnelerde kopi-peyst usulü asker kopyalasak da ordunun diziliminde Cengiz Han'ın taktiklerinden yararlanmıştık, doğru :P

Bu sezon da bitsin sıfırdan başlarım diyenlere bir fırsat işte, TBH bitmiştir!!! :P
Yine de merhaba...
Son bir merhaba...
...Elveda...

3. Mevsim / Bölüm 11 : Gökten kadın yağıyor

sayılar söylendikten sonra spyboy halı üzerinde yavaş yavaş yükselmeye başlamıştı ama ben aaaa alaaddin gibi oldun la diyince konsantrasyonu gitti bir anda ve halıyla 1 metre yüksekten yere düştü. tabi ağzı bir karış açık olayı izleyenleri bir gülme tuttu. sağ elinde tuttuğu lecolayı başımdan aşağı döktü ve kağıdı koladan yapış yapış olan kafamın üzerine koydu. kağıt kafana yapışacak ve mankurt olacaksın diye bağırıyordu tapınağın içinde. isvahsam kaçma girişimimizden haberdar olmadığı için bize sinirliydi. ağlıycak çocuk gibi duruyordu.

artık birbirimize bağlı olduğumuz için telepatik anlaşabiliyoduk. yada bunu kulaktaki bluetooth kulaklıklar sağladı kim bilir? 6 ayağımız vardı ve mirlivanın planı çok basitti. önümüze gelene bin tekme. planı uygulayabilmek için bütün herkesi önümüzde duracak şekilde durmamız gerekiyordu. kanatlardan yediğimiz atakla sonumuz hüsran olurdu. pozisyonumuzu aldık. hızlıca spyboy'a ulaşıp esir alıcaz ve bizi ayırmalarını sağlayacaktık. plan işe yarar
gözüküyordu. tapınaktaki eski kalkanlardan ikisini usulca aldık ve sağ ve solumuzdan gelecek saldırıları engelleyecek şekilde tuttuk.

ve başlamıştık planı uygulamaya önümüzdekiler yediği tekmeyle dağılıyor ayağa kalkamıyordu. yanlardan gelen saldıları ise kalkanlar engelliyordu. isvahsam ise arka tarafa doğru kusarak arka tarafı sağlama alıyordu. ve spyboya ulaştık. sipahi durumu anlayana kadar spyboy rehin alınmıştı bile ve sipahi bizi ayırmak zorunda kaldı. tabi dalak ve parmağıda dikti. zorla isvahsamın böbrek taşınıda yerine koyacaktı ama engel olduk

spyboy mirliva isvahsam ve ben halının üzerine çıktık. ayine biz başladık ama birşey eksikti. evet karaasi eksikti burda. bir anda tapınağın kapısı açıldı ve karaasi içeri girdi. yanındada diğer 3 kişi vardı. karaaside halının üzerine çıkınca 5 element filmindeki gibi olmuştuk. ateş, su, toprak, hava. ya olayı bu olmasın halının diyince yıldırımlar çaktı kafamızda hatta gök gürültüsünüde duyduğumuzu zennettik. gök gürültüsü spyboyun grubundan birinin geğirmesiymiş. sipahinin tokadını yedi tabi.

biz 4 kişi köşe kapmaca oynar gibi köşelere geçtik spyboy ortada kaldı. beşinci elementte kız öpülüyodu bunu kim öpecek yau diye bir soru geldi mirlivadan. soooon dedi isvahsam son bir son iki derken ihale mirlivaya kaldı yine. ben öpmem oğlum bakire kız gerek sözüne isvahsam heee bakire kızda gökten kucağına düşüyor dimi derken gökten harbiden bi kız düştü. oha lan ne istesek başka diye düşünürken kızın tapınağın temizlikçisi olduğunu anladık. üzerinde yazıyordu tapınak temizlikçisi diye. bu sefer kendi aramızda kavga ediyoduk ben öpecem diye. kargaşa sırasında kurtulan spyboy'un teslim olun sesiyle irkildik. karaasi hemen kızı öptü ve etrafımızda bir ışık oluştu. yukarıdan gelen ışıktan bize bilgiler giriyordu. gramer, kelime anlamı, simple present tense derken kraliçe elizabeth'ten daha iyi ingilizce konuşmaya başlamıştık. tapınağın kapısının ordan bir ses geldi, herkes oraya koşturdu

afrodit heykeli hareket etmeye başladı. onu çevreleyen beton ve taş yığını düştü ve içinden etten kemikten bir insan çıktı. herkes hayran hayran bakaerken karaasiden bumu lan afrodit. öptüğüm bu temizlikçi bile daha güzel sözü çıkınca herkes bi kendine geldi ve ikisinede oy vermeye başladı. temizlikçi 8,7 afrodi 8,6 ortalama yaptı ve temizlikçi kadını yeni afrodit seçtik. eskisi sinirlenince yeniden oylama yaptık. bu sefer eski afrodit tekrar afrodit seçildi. olay klişeydi: sinirlenince daha güzel oluyordu.

bilgileri ele geçirdiğmizi anlayan diğerleri lütfen bizede öğretin ingilizceyi diye haykırmaya başlamışlardı. çok sevindirik olduk tabi. diğerlerinede öğretmeye başladık. ve bu tariten tam 8ay 9gün 11 saat sonra Türkçe yama hazır hale geldi
İMZA SİLİNDİ - BOYUT önemli olan imzanın boyutu değil işlevi
Eğer laik görürseniz ben Rome: Total War genel veya modifikasyonlar da bölüm sorumlusu olabilirim.

adam dinle romeyı ayırıyor beyler