Anket

Arkada?lar empire total war da hem güç hem konum vs. ve oynamas? en e?lenceli ülkeyi ar?yorum. Sizce ????

Amerika
?ngiltere
Fransa
Osmanl?
Rusya
Maratha confederation
Prussia
Avusturya
Bunlar?n d???nda sizin ayr? bir favoriniz varsa lütfen belirtin.

Empire Total War da seçilebilecek en iyi ülke.

• 71 Yanıt
  • 29500 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Empire Total War da seçilebilecek en iyi ülke.
« : 25 Nisan 2010, 11:53:11 »
Daha oyuna yeni başlayorum en az 15 dk hangi ülkeyi seçsem diye düşünüyorum. Osmanlı ordusunu denedim, başta ama inanın pek zevk almadım belkim de ben beceremedim. Bildiğiniz gibi oyun 3 kıtada geçiyor. Buda seçim yapmayı daha da zorlaştırıyor. Aslında seçim hakimiyet kurmak istediğimiz kıtaya göre değişebilir, tamam. ama ya dünya ya hakim olmak istersek.  pacoz* yardir* skl* tbr*

*

Çevrimdışı Desert_Fox

• *
  • 104
  • Erwin Rommel
Ynt: Empire Total War da seçilebilecek en iyi ülke.
« Yanıtla #1 : 25 Nisan 2010, 15:41:33 »
oyunda başlangıçta fransa güzel bence hem ordusu her yönden güçlü.(oyunun sonunda dünyanın en iyi atışları isabetli olan topları var tbr*)

« Yanıtla #2 : 25 Nisan 2010, 20:11:42 »
Aslında bende toplarla düşmanı zayıflatıp, acımasız ataklar yapmayı severim. Olabilir. ehue*

« Yanıtla #3 : 26 Mayıs 2010, 15:24:37 »
Arkadaşım oyunu öğrenmek istiyorsan sana tavsiyem ilk önce İngiltere ile başla. Al ordunu şehirden bir kaç orduda al direk hindistana git. Bu oyunun para hilesi gibi bir şey. Avrupa'da savaşmak istersen sen bilirsin oyunu 30.cu turnda bitirirsin.

*

Çevrimdışı dikkat!

• 17
  • Ye, iç, yat :P
« Yanıtla #4 : 21 Haziran 2010, 14:38:49 »
    Aslında evet İngiltere bu oyunda çok stratejik bir ülke. 2 tane tam dolu donanma yaparsan kimse yaklaşamaz  kah*
Hayatta benim için önemli olan tek bir şey vardır: Heroic Victory :P

« Yanıtla #5 : 14 Temmuz 2010, 16:31:44 »
kendi milletin le oynamak gibisi yoktur ;)

*

Çevrimdışı Scipii

• 1510
« Yanıtla #6 : 14 Temmuz 2010, 16:38:15 »
Herkes Osmanlı demiş Türk psikolojisinden. Ama bence yanlış... Ayrıca Britanya konumu bakımından zengin olsada çok az aksiyon yaşıyor. En iyisi Prusya... Bir yanda Rusya, bir yanda Avusturya, bir yanda Osmanlı... Bir sürü savaş, zor ama olsun. En güzeli bu bence... Türkçe yama çıktı diye tekrar kuruyorum Empire'ı. Direk Prusya ile başlayacağım pacoz*

*

Çevrimdışı warofmehmet

• *
  • 419
  • Anarchist..
« Yanıtla #7 : 15 Temmuz 2010, 15:57:23 »
bende scipi gibi prusya diyorum zor fakat guzel bir ulke

Come on, let's make this a little smile face.

« Yanıtla #8 : 15 Temmuz 2010, 16:04:20 »
Osmanlı diyorum çünkü hem kan çekiyor hemde yönetmesi daha meşakatli bir başka devlet daha yok bence.Plase prussia olabilir.
Korkunç bir kurban bayramı olan kıyamet günü,
inananlara bayram günüdür, öküzlere ölüm günü.
Mevlana(k.s.)
Hz.Ali(ra) bir gün atıyla mescidin önüne gelir ve namaz kıldığı sürede atını beklemesi için orada birisine rica eder.Adamda "tamam" der ve Hz.Ali(ra)'da mescide girer.Mescidden çıktığında bakar ki ne adam nede atın üstündeki eyer duruyor.Daha sonra pazara giden birine eyer alması için 3 dirhem verir ve adam eyeri alır gelir.Hz.Ali(ra) bakarki eyer kendi atının eyeridir.Oysaki Allahın arslanı eyeri çalan adama başta yaptığı iyiliğe mukabil 3 dirhemi zaten hediye edecekti.Bunun üzerine Haydar-ı Kerrar oradakilere:"Sabırsızlık edipte helal olacak kazancınızı haram etmeyiniz!" buyurur

*

Çevrimdışı reddtiger

• *
  • 2368
  • тихий шторм
« Yanıtla #9 : 15 Temmuz 2010, 16:52:57 »
Prusya tbr*

Si Vis Paces Pare Bellum