Fall of the Samurai Soru & Cevap

• 108 Yanıt
  • 15132 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı SunArmy

• 1674
  • West Side!
Ynt: Fall of the Samurai Soru & Cevap
« Yanıtla #30 : 04 Şubat 2012, 22:02:40 »
 Arkadaşım steam'dan falls of samurai gir mağazadan aşağıdaki tsu faction resmindeki tüfekli askerin tüfeğinin ucundaki şey herhalde mandal olamaz.

*

Çevrimdışı * Halife *

• *
  • 12573
  • Tek tabanca...
    • Kişisel sitem
« Yanıtla #31 : 05 Şubat 2012, 10:33:42 »
Ana oyuna gerek yok demişsiniz. Şimdi oyun çıktığında electro worlde gidip kutulu şekilde sadece fire of samurayı alırsak 2 sidemi geliyo yoksa sadece fall of the samuraymı geliyo ?

Fall of the Samurai

- food supply olayı yine var mı?

- yeni ajanlar var mı? (yani görevleri bakımından falan tamamen yeni)

- Bir turn kaç hafta?

- Stratejiye göre değişir ama savaşlarda empire yada napoleon da ki gibi tüfekli birimler ağırlıklı olacak sanırım , doğru mudur?

1-Food olayı yok artık.

2-Yeni ajanlar var görevler yine aynı.

3-Başlangıç tarihi 1864-1876 bu soruna 2. bir cevap vereceğim oyuna girmem lazım  kah*

4- Doğrudur, ama bu dediğin gibi sizin stratejinize göre değişecek.

Türkçe Dil Paketi Olmıyacakmış,23 Mart'ta Çeviriye Başlanırmı Acaba ?
(İngilizcem Oynamaya Yetiryor Ama Shogun 2 Deki gibi herşey Türkçe olması hoşuma gidiyor ve yazıları okumakta..)   kah*

Ekip oluşursa başlar neden başlamasın  tebessum*

Süngü olacak mı?

Teknolojilerde süngü olayını göremedim. Şimdilik yok diyebiliriz.

Oyunu kutulu olarak bir mağazadan satın almak istesek fiyatı gene 70 lira mı olacak?

Bu hafta içi belli olur diye düşünüyorum.

*

Çevrimdışı 61farozlu61

• 215
  • 1453 mp oynamaya eğlenmeye davetlisiniz
« Yanıtla #32 : 05 Şubat 2012, 21:14:25 »
Arkadaşım steam'dan falls of samurai gir mağazadan aşağıdaki tsu faction resmindeki tüfekli askerin tüfeğinin ucundaki şey herhalde mandal olamaz.

o tüfeğinde ucundaki mandal bile olamaz .... resime iyi bak arkadaşım :) ne diyem sana
-1453-  total war multiplayer klanı--- eğlenemeye davetlisiniz

*

Çevrimdışı SunArmy

• 1674
  • West Side!
« Yanıtla #33 : 05 Şubat 2012, 23:01:27 »
 Bence sen iyi bak kardeşim.1876'da süngü olmayacak.CA'nın o kadar aptal olduğunu düşünmüyorum.

*

Çevrimdışı 61farozlu61

• 215
« Yanıtla #34 : 05 Şubat 2012, 23:36:31 »
yav avatar conquest haritasında açmadım tek silahlı birim kaldı ondada olduğunu sanmıyorm yokturda zaten.... söledim yine söylüyorum süngü yapmazlar oyunun bütün animasyonları değişmesi gerekir betayı multiplayerda aktif olarak oynuyorum 15 tatil süresince oynadım ve 2. dalgada yapılan alımla girdim... daha avrupadan gelen birimlerde bile görmedim avrupadan bölgeye gelen 2 birim var royal marines ve infinite de marine birde amerikadan usa marine bunlardan en etkilisi fransız piyadeleri bu birime range verdinmi mesafeler 150 olur ve daha da elit bir birim haline gelir oyunun en iyi birimleridir...

imperial guard infantry bu birimler avrupa piyadelerinden sonra en iyi piyadelerdir ama masrafları el yakar iyi kullandınmı adam ağlatır bu birimlerdede süngü yok

khitai ler var bunlarda elit birim pek kullanmadım bunlardada süngü yok

blackbear white bear red bear bu 3 birim önemli birimler bunlardada süngü yok

daha saymama gerek yok diye düşnüyorum

açmadığım sadece shogunate infantry kaldı bu birimdede yoktur çünkü bu birimde olupta başka birimde neden olsun...

eğer süngü varsa shogtai birimlerinin ne yararı olacakki ??? veya katana kachilerin ... bu kadar saydım ettim oyundaki birimleri açıkladım senden ricam şu resimi büyütüp hem sen bakıp hem bana atabilirmsin ????

*

Çevrimdışı cellat211

• **
  • 874
  • 【Megurine Luka】 Lie
« Yanıtla #35 : 06 Şubat 2012, 14:21:32 »
son samuray filminde süngü vardı süngü olsun ya silahlı birimler süngüsüz bi işe yaramıyor agla*

*

Çevrimdışı 61farozlu61

• 215
« Yanıtla #36 : 06 Şubat 2012, 14:57:33 »
yanlışın var cellat .... birimler cepheden gelen her türlü saldırıya karşı etkililer kılıçlı piyade olsun atlı olsun... yeterki cepheden saldırsınlar :):)

*

Çevrimdışı cellat211

• **
  • 874
  • 【Megurine Luka】 Lie
« Yanıtla #37 : 06 Şubat 2012, 20:10:22 »
yanlışın var cellat .... birimler cepheden gelen her türlü saldırıya karşı etkililer kılıçlı piyade olsun atlı olsun... yeterki cepheden saldırsınlar :):)

düşman saldırırken taş çatlasın 2  yada 3 kere ateş ediyorlar  düşmana hasar veriyorlar ama düşman geldiğinde kendisinden düşük sayıdaki ezik birimlere bile çok fazla zaiyat veriyorlar hal böyle olunca insanın içinden silahlı birim çıkarası gelmiyor birde kale saldırılarında saldırırken okçular gibi mermiyi aşırtamadıklarından direk engellere geliyor hiç adam vuramadan dağılıp gidiyorlar tırmandırsan keklik gibi avlanacaklar  shogun 2 de 1 kere bile bir kuşatmaya silahlı  asker,topçu,mancınık yada kisho ninca ile gitmedim bu birimler hiç zarar veremiyor kisho ninca eh biraz veriyor ama  tabi aslında hiç bir işe yaramıyor önceki oyunlarda veriyordu bu uzaktan savaşan birimler ama burda veremiyor japon kaleleri biraz tutuşuyor önleri biraz açılıyor okadar kuşatmada 1 kişilik yeri heba ettiriyor adama

*

Çevrimdışı 61farozlu61

• 215
« Yanıtla #38 : 07 Şubat 2012, 00:56:10 »
steam adresini verde ekliyilm bir ara multi atalım baya deneyimlisin herhalde :)

*

Çevrimdışı II.Bayezıd

• **
  • 3852
  • Gerçek, zamanın tek kızıdır.
« Yanıtla #39 : 07 Şubat 2012, 11:24:04 »
NTW de ateşli birimler kılıçlılar saldırana kadar dağıtıyodu. 1814 ve 1863 yılları arasi baya gelismistir silahlar diye düşünüyorum.