En Çok Güldüğünüz Fıkralar

• 108 Yanıt
  • 12690 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ynt: En Çok Güldüğünüz Fıkralar
« Yanıtla #10 : 12 Haziran 2012, 17:16:14 »
bi adam yalan dedektörü almış. akşam yemeğinde denemek istemiş. oğluna bugün nerdeydin demiş. oğlu da “okuldaydım” diyince dedektör ötmüş. sonra oğlu itiraf etmiş, erotik bi filme gitmiş sinemada. babası da kızmış, oğluna ; “ben senin yaşındayken erotik nedir bilmezdim bile” demiş. dedektör yine ötmüş. bunu duyan anne gülmüş ve ; “al işte senin oğlun” demiş. dedektör yine ötmüş… :))
yardir* yardir* yardir*

*

Çevrimdışı canalan450

• **
  • 3919
  • Piyasa gelin oldu
« Yanıtla #11 : 12 Haziran 2012, 17:20:53 »
Bir albay, bir er, bir yaşlı kadın ve bir de genç kız trende aynı kompartmanda yolculuk etmektedir.

Tren bir tünele girip kompartman karardığı zaman, bir öpücük sesi ve ardından da bir tokat sesi duyulur. Tünelden çıktıktan sonra yaşlı kadın "Aferin genç kıza, nasıl yapıştırdı tokadı" diye düşünüp kafasını sallar. Genç kızsa "Zevksiz herif bu morukta ne buldu ki öpmeye kalktı ama kadın da iyi yapıştırdı" diye düşünmektedir.

Albay, "Ulan bizim haylaz er kızı öptü. Tokadı biz yedik" diye yanarken, er içinden şöyle geçirir: "Aklımı seveyim! Elimi öpüp nasıl yapıştırdım tokadı albaya..."

*

Çevrimdışı Holy Roman

• 1955
  • нσℓу яσмαη
« Yanıtla #12 : 12 Haziran 2012, 17:25:28 »
  Aşırı mide bulandırır!

Bir deli hastanesinde deliler çok azgınlık yapmışlar ve ceza olarak yatağa kemerle bağlanmışlar.Canı sıkılan deliler ''pencereyi kim tükürüğüyle kıracak'' diye oyun oynamışlar.sürekli balgamlı şekilde tüküryorlarmış ve cam balgama bulanmış.A delisi konuşmuş:''şimdi camı kıracağım'' cebindeki çakıyla kemerleri kesmiş,penceredeki tüm balgamları ağzıyla toplamış.tam atacakken içeri doktor girmiş ve bağırmış:''ne yapıyorsunuz?!"Ayaktaki A delisi konuşmuş:"hiç bir şey!"

« Yanıtla #13 : 12 Haziran 2012, 17:26:35 »
Güzel  tbr*.

1 İngiliz,1 Fransız,1 de Temel 1 yarışmaya girmiş.Yarışmanın amacı odadaki kokarcanın kokusunu dayanmakmış.Dayanamayanlar kapıya 1 kez tıklatacaktı.İlk öne İngiliz odaya girmiş.10 dakika olmuş İngiliz kokudan bayılmış.Sıra Fransıza gelmiş.Fransız 20 dakika dayanmış.Sıra Temel'e gelmiş.10 dakika geçmiş,20 dakika geçmiş,1 saat geçmiş....Sonunda girmişler odaya.Bakmışlar ki Temel çorabını çıkarmış,kokarca yerde yatıyor....
« Son Düzenleme: 12 Haziran 2012, 17:32:55 Gönderen: Goltz Pasha »

*

Çevrimdışı kpzfth

• **
  • 3122
« Yanıtla #14 : 12 Haziran 2012, 17:31:56 »
bi adam yalan dedektörü almış. akşam yemeğinde denemek istemiş. oğluna bugün nerdeydin demiş. oğlu da “okuldaydım” diyince dedektör ötmüş. sonra oğlu itiraf etmiş, erotik bi filme gitmiş sinemada. babası da kızmış, oğluna ; “ben senin yaşındayken erotik nedir bilmezdim bile” demiş. dedektör yine ötmüş. bunu duyan anne gülmüş ve ; “al işte senin oğlun” demiş. dedektör yine ötmüş… :))
yardir* yardir* yardir* yardir*

*

Çevrimdışı canalan450

• **
  • 3919
  • Piyasa gelin oldu
« Yanıtla #15 : 12 Haziran 2012, 17:38:25 »
Adam uzun yıllardan sonra vicdan azabına dayanamaz ve -"Bak hanım der... Ben seni bir defacık aşağı kattaki komşumuzun hanımı ile aldattım. Senden özür dilerim... Ama beni asıl üzen o kadının benden para istemesi olmuştu. Bende senin nişan yüzügünü satıp o kadına ilişkinin ücreti olarak ödemiştim." demiş Bunu duyan hanımı hışımla aşağı kata koşturmaya, koştururken de öfkeyle söylenip hayıflanmaya başlar: -"Vay utanmaz kadın vay. Ben kendisinin kocasından hiç bir şey istemiyorken, o k*ltak senden para ister haaa."

« Yanıtla #16 : 12 Haziran 2012, 19:20:09 »
Temel Halimeye eve gel ev boş demiş halime eve gelmiş ev boşmuş :D
Gidici olduğum kadar yaptıklarım baki.

*

Çevrimdışı Emprecuss

• **
  • 5926
  • Officer Of The Phalangite
« Yanıtla #17 : 12 Haziran 2012, 19:25:29 »
Temel Halimeye eve gel ev boş demiş halime eve gelmiş ev boşmuş :D
Aaa ilk defa bi fıkraya bu kadar güldüğümü hatırlıyorum. :D

*

Çevrimdışı Elendil

• **
  • 719
  • « § Bir Sevdamız Var § » GökTürk (552-?)
« Yanıtla #18 : 12 Haziran 2012, 19:28:38 »
@Head Cook

İbretlik fıkra bende bu kadar güldüğümü hatırlamıyorum.

« Yanıtla #19 : 12 Haziran 2012, 19:35:18 »
Ben de kızacağınızı sandım :D
Gidici olduğum kadar yaptıklarım baki.