Empire Total War | En İyi Generaller

• 209 Yanıt
  • 25137 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı Ares48

• *
  • 393
  • Atatürk Aşığı!
Ynt: E:TW En İyi Generaller
« Yanıtla #20 : 02 Şubat 2013, 08:24:44 »
aynen çok yararlı oluyor bu tip generaller.
Şimdi o general Hindistan' da. Adam başarılarından dolayı 3 kıta gezdi  kah*

Steam, Origin ve  Playstore' u düzenli olarak takip ediyorum. Total War' larda indirim olunca konu açmaya çalışırım.

*

Çevrimdışı ageofcu

• *
  • 431
  • Ageofcu
« Yanıtla #21 : 02 Şubat 2013, 08:54:57 »
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=123892689
9 yıldızlı müthiş generalim. Pek çok şehir aldı. Amerika'daki başarılarının ardından Avrupa'ya geldi ve isyanları bastırmasının yani sıra kaybedilen şehirleride ordusuyla geri aldı.
Birde 8 yıldızlı Amirelim vardı ama resmini yüklemeye üşendim ehue*.

Daha 41 yaşında sk*

*

Çevrimdışı Ares48

• *
  • 393
  • Atatürk Aşığı!
« Yanıtla #22 : 02 Şubat 2013, 10:55:19 »
Daha 41 yaşında sk*
Aslında 9 yıldızı 37' li yaşlarında falan kazandı yanılmıyorsam.
Belki tuhaf gelecek ama ben TW' da kendim savaş yapmam çünkü üşenirim ve bu üşengeçlikten dolayı kendimi geliştiremem( Yani çok az savaşırım. İyi günüme denk gelirse. Bazende MP' da savaşırım ama az.) . O adamı AI kendi geliştirdi ve yanılmıyorsam şu ana kadar hiç ben kendim yönetmedim o adamı.

Steam, Origin ve  Playstore' u düzenli olarak takip ediyorum. Total War' larda indirim olunca konu açmaya çalışırım.

*

Çevrimdışı Ares48

• *
  • 393
  • Atatürk Aşığı!
« Yanıtla #23 : 02 Şubat 2013, 11:16:24 »
Bir 9 yıldızlı generalim daha. Bu general Earl kadar şehir almasada, isyan bastırmasada bunuda severim ama Earl' ü daha çok seviyorum yinede.
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=124507823

*

Çevrimdışı ageofcu

• *
  • 431
  • Ageofcu
« Yanıtla #24 : 02 Şubat 2013, 15:09:50 »
Aslında 9 yıldızı 37' li yaşlarında falan kazandı yanılmıyorsam.
Belki tuhaf gelecek ama ben TW' da kendim savaş yapmam çünkü üşenirim ve bu üşengeçlikten dolayı kendimi geliştiremem( Yani çok az savaşırım. İyi günüme denk gelirse. Bazende MP' da savaşırım ama az.) . O adamı AI kendi geliştirdi ve yanılmıyorsam şu ana kadar hiç ben kendim yönetmedim o adamı.

Ben Empire Total War'da savaş yapmıyorum fakat Rome ve Medieval'de yapıyorum. (ateşli silahlara pek ısınamadım) bnak*

*

Çevrimdışı Ares48

• *
  • 393
  • Atatürk Aşığı!
« Yanıtla #25 : 04 Şubat 2013, 08:12:32 »
Ben Empire Total War'da savaş yapmıyorum fakat Rome ve Medieval'de yapıyorum. (ateşli silahlara pek ısınamadım) bnak*
Benim MTW2'de stratejik olarak çok değerli bir kalem var ve sadece o kaleye saldıranlarla savaş yapıyorum. ETW'de arada sırada canım isterse yapıyorum S2TW'da da hiç yapmıyorum.

*

Çevrimdışı abuz89

• **
  • 716
  • Türk'ün Türk'ten başka dostu yoktur
« Yanıtla #26 : 04 Şubat 2013, 13:20:41 »
arkadaş oynuyorda yanımda , 2.mustafanın yaşı 90 a geldi ve inanılmaz özellikleri vardı.
ondan sorna gelene padişahlar ise hep 60 yaşıdna geldi .

« Yanıtla #27 : 05 Şubat 2013, 05:42:46 »
Benim MTW2'de stratejik olarak çok değerli bir kalem var ve sadece o kaleye saldıranlarla savaş yapıyorum. ETW'de arada sırada canım isterse yapıyorum S2TW'da da hiç yapmıyorum.
sk* sk* sk* Peki sen oynadığın oyundan nasıl zevk alıy srn*rsun onu merak ettim şimdi  sk* sk* sk*
İstanbul'a gidiyorum. Maalesef orada evde net yok. En az 18 gün forumda olamayacağım. :(

*

Çevrimdışı Ares48

• *
  • 393
  • Atatürk Aşığı!
« Yanıtla #28 : 05 Şubat 2013, 07:52:25 »
sk* sk* sk* Peki sen oynadığın oyundan nasıl zevk alıy srn*rsun onu merak ettim şimdi  sk* sk* sk*
Savaşlarda sıkılıyorum. O yüzden pek yapmıyorum.
Bana zevk veren düşmanlarla mücadale etmek, ekonomiyi düzenlemek vb.

*

Çevrimdışı Abdülhamid

• *
  • 2572
  • Cennet Mekan 2. Abdülhamid Han
« Yanıtla #29 : 05 Şubat 2013, 08:13:42 »
Asıl zevkli olan bence savaşlar.