Medieval: Total War Hakkında Sorularınız.

• 35 Yanıt
  • 6442 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ynt: Medieval: Total War Hakkında Sorularınız.
« Yanıtla #30 : 22 Haziran 2016, 14:13:17 »
slm arkadaşlar ben orjinal total war gold edition aldımwin 10 a yükledim ama açılmıyor nasıl ayarlama yapabilirim

« Yanıtla #31 : 22 Haziran 2016, 14:20:36 »
C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Rome Total War Gold\preferences

klasöründeki preferences.txt yi açıyosun
ordaki
AA_QUALITY:AA_OFF

kısmını aynen bu şekilde yapıyorsun. Büyük ihtimal çözülür  kirp*
All Warfare İs Based On Deception.

« Yanıtla #32 : 14 Aralık 2016, 00:41:22 »
Arkadaşlar kafayı yemek üzereyim. TTW1 modlarını indiriyorum ama yanlış bir şekilde yüklüyorum sanırım. Devamlı hata veriyor ve oyuna girdiğimde ''Campaign'' kısmı hep boş çıkıyor. Boş çıktığı içinde oyuna giremiyorum. Lütfen yardım edin. 3 gündür modları bu siteden indiriyorum, kuruyorum, yüklüyorum. Dosyaları yerleştiriyorum ama olmuyor. Elimde sadece MTW1 Gold Edition var.

Beni bu dertten kurtarın. Nasıl kurmalı ve nasıl yapmalıyım ?
İletiyi düzenle

« Yanıtla #33 : 08 Ocak 2017, 23:59:52 »
Merhaba arkadaşlar. Bugun laptop satın aldım. iyi bir makina ama freedos. bilgisayarcıya windows 10 yuklettim. bugune kadar bu oyunu yıllarca maalesef lisanssız olarak oynadım. En son windows 7 de bir şekilde açmayı başarmıştım. Şimdi steam kurarak oyunu satın aldım ve indirdim. Oyunu steam uzerinden başlatmaya çalıştığımda play butonu uzerinde 'your drivers may be out of date. Check for updates' uyarısı var ama play butonuna basılabiliyor. Basıyorum başlangıçtaki oyunun introsu olan sarı ekran cıkıyor oyunun adı yazan. ekran kararıyor. 2. siyah fonlu assem... neyse artık o yazan ekranda geliyor. Sonra oda kararıyor ve sonsuzluk başlıyor. siyah ekran forever. yıllarca kaçak oynadım sorunsuz. dedim adamların hakkını vereyim basıyorum parayı oyunu oynayamıyorum  yardir* masaustune oyunun kısayolu atılmıs ama sag tıklayıp ozellikler ekranına girince uyumluluk sekmesi yok.ne yapacağımı bilemedim. var mı bi cozumu olan teşekkürler...

*

Çevrimdışı generalbodyguard

• *
  • 344
  • Zafer ısrar eden ve dayananındır.
« Yanıtla #34 : 09 Ocak 2017, 00:44:02 »
Merhaba arkadaşlar. Bugun laptop satın aldım. iyi bir makina ama freedos. bilgisayarcıya windows 10 yuklettim. bugune kadar bu oyunu yıllarca maalesef lisanssız olarak oynadım. En son windows 7 de bir şekilde açmayı başarmıştım. Şimdi steam kurarak oyunu satın aldım ve indirdim. Oyunu steam uzerinden başlatmaya çalıştığımda play butonu uzerinde 'your drivers may be out of date. Check for updates' uyarısı var ama play butonuna basılabiliyor. Basıyorum başlangıçtaki oyunun introsu olan sarı ekran cıkıyor oyunun adı yazan. ekran kararıyor. 2. siyah fonlu assem... neyse artık o yazan ekranda geliyor. Sonra oda kararıyor ve sonsuzluk başlıyor. siyah ekran forever. yıllarca kaçak oynadım sorunsuz. dedim adamların hakkını vereyim basıyorum parayı oyunu oynayamıyorum  yardir* masaustune oyunun kısayolu atılmıs ama sag tıklayıp ozellikler ekranına girince uyumluluk sekmesi yok.ne yapacağımı bilemedim. var mı bi cozumu olan teşekkürler...

Driver'larını güncelleyip. Steamdan oyun dosyalarını doğrulatıp bir daha dene bakalım. Tam olarak emin değilim sorunun ne olduğundan ama bir dene. Anlayan birileri çıkar elbet.
Herkes bir gün ölür ama herkes gerçekten yaşayamaz!

« Yanıtla #35 : 11 Nisan 2017, 19:14:25 »
Medieval 1 Total War Gemilerimin birbiriyle aralıksız bağlantısı olmasına rağmen gelir elde edemiyorum. Yanlıs yaptıgım bıse yardımcı olabılırmısınız? screenshot fotosu da var aslında ama yukleyemedım mesaja