YENİÇERİ KLANI

• 57 Yanıt
  • 7006 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı dogukanking

• *
  • 2050
  • Sultan Mur?d-i r?bi(4.murat)
YENİÇERİ KLANI
« : 01 Mart 2013, 10:09:24 »

Klanı açacağımı daha önce söylemiştim. Ve klanımız hakkında bilgi vermek için bu konuyu açıyorum. ismimizin ''yeniçeri'' olması da Osmanlı'nın cesur yeniçerilerinden alır. Bizde savaşlarımızı kaybetsekte kazansakta güçlü ve bir birlik için olacağız. Yaz'a lig başlıcak şimdi ise  üye alım aşamasındayız. Yakında diğer klanlar ile savaşlar yapıcaz bunun için çalışmalarımızı yapıyoruz. Klan için takım lideriği alımları başladı. O zaman klanı tanıtalım:

YENİÇERİ YEMİNİ:

Spoiler
[close]

Klan Kurucusu: [YNÇ]Doğukanking1046 (dogukanking)

Fall of the Samurai Takım Lideri:

Shogun 2 Total War Takım Lideri:[YNÇ]mehmetozan 

Napolyon Total War Takım Lideri:[YNÇ] asdlk

Empire Total War Takım Lideri:

Medieval 2 Total War Takım Lideri:

Rome Total War Takım  Lideri:

NOT:Yöneticilerden bir alt bölüm istiyorum.

MAÇLAR
Spoiler
[close]

Klan Sayfamız: http://steamcommunity.com/groups/twtyeniceri
Bana ulaşmak için: http://steamcommunity.com/profiles/76561198080005363
« Son Düzenleme: 18 Mart 2013, 12:45:33 Gönderen: dogukanking »
D.Karaaslan...

*

Çevrimdışı efeksk35

• 1314
  • Forumun Göçebesi :D
Ynt: YENİÇERİ KLANI
« Yanıtla #1 : 01 Mart 2013, 11:16:28 »
Yeni çeri sayesinde yükselen devletin düşmesinde yeniçerilerin etkiside yokmuydu ?
uyuyan höyük krallarından prensesler kaçırdım. trebon kasabasını yakıp kül ettim. felurian'la bir gece geçirdim ve hem canıma hem de aklıma mukayyet olabildim. çoğu insanın alındıgından daha küçük bir yaşta üniversite'den atıldım. başkalarının gündüz gözüyle ağızlarına almaktan bile korktukları yollardan ay ışığı altında geçtim. tanrılarla konuştum, kadınlar sevdim ve ozanları ağlatan şarkılar yazdım. benim adım kvothe. belki beni duymuşsunuzdur."

*

Çevrimdışı dogukanking

• *
  • 2050
« Yanıtla #2 : 01 Mart 2013, 11:19:21 »
Yeni çeri sayesinde yükselen devletin düşmesinde yeniçerilerin etkiside yokmuydu ?

Yeniçeri'nin yıkılmasında etkisi vardır. Ama Osmanlı'nın temel askeri sınıfıdır yeniçeriler. Onların sayesinde 3 kıtaya hükmetti osmanlı ama duraklamayla kötü devlet adamlarıyla onlarda bozuldu.Yıkılış döneminde yeniçeriler yok çünkü II.Mahmud yeniçerileri en sonunda kpaatıyor ama devlet yıpranıyor bu sırada.Ama eski yeniçeriler İslam sancağı için savaşmışlardır.
« Son Düzenleme: 01 Mart 2013, 11:20:36 Gönderen: dogukanking »
D.Karaaslan...

« Yanıtla #3 : 01 Mart 2013, 13:48:55 »
keşke yeniçeri yapmasaydın tipik isyancı lar yani böle Varagian guard felan yapsan iyiydi

*

Çevrimdışı dogukanking

• *
  • 2050
« Yanıtla #4 : 01 Mart 2013, 13:50:31 »
keşke yeniçeri yapmasaydın tipik isyancı lar yani böle Varagian guard felan yapsan iyiydi

yardir* yardir* napıcaz pis ibzans savaşçılarını yeniçeirleri insanlar yanlış tanıyor yeniçeriler Osmanlı ordusunu belki kemiği bizim gibi biraz isyancı biraz güçlü biraz bağlı.
D.Karaaslan...

*

Çevrimdışı efeksk35

• 1314
  • Forumun Göçebesi :D
« Yanıtla #5 : 01 Mart 2013, 15:18:26 »
Türk olupta bizansı seviyorsun ha?
II.Bayezid adlı üyeyi andırıyorsun türk olupta atatürkü sevmiyor dov* dov*
uyuyan höyük krallarından prensesler kaçırdım. trebon kasabasını yakıp kül ettim. felurian'la bir gece geçirdim ve hem canıma hem de aklıma mukayyet olabildim. çoğu insanın alındıgından daha küçük bir yaşta üniversite'den atıldım. başkalarının gündüz gözüyle ağızlarına almaktan bile korktukları yollardan ay ışığı altında geçtim. tanrılarla konuştum, kadınlar sevdim ve ozanları ağlatan şarkılar yazdım. benim adım kvothe. belki beni duymuşsunuzdur."

*

Çevrimdışı dogukanking

• *
  • 2050
« Yanıtla #6 : 01 Mart 2013, 15:24:24 »
Türk olupta bizansı seviyorsun ha?
II.Bayezid adlı üyeyi andırıyorsun türk olupta atatürkü sevmiyor dov* dov*

Aynı kişiler değil merak etme.
D.Karaaslan...

*

Çevrimdışı dogukanking

• *
  • 2050
« Yanıtla #7 : 08 Mart 2013, 13:36:56 »
Beyler pazar günü Shogun 2 klanı takım seçmeleri vardır. Shogun 2 olan üyelerimiz katılabilir. iyi olan kazansın. Saatleri steam üzerindeki klan sayfamızdan takip edebilirsiniz.
D.Karaaslan...

« Yanıtla #8 : 12 Mart 2013, 15:59:24 »
maç istiyoruz 2v2 !

*

Çevrimdışı ersin96

• Great Emperor
  • **
  • 8270
  • Kış geliyor!
« Yanıtla #9 : 12 Mart 2013, 16:54:38 »
isim Yneiçeri olması saçma. Genel bir klan. Tüm oyunları kapsayacak bir isim daha mantıklı olur. Savaşçılar, Korkusuzlar vs.

Ve MTW 2 takım lideri olabilirim.
Barış Antlaşmaları yeni savaşlara hazırlanmak içindir.