Rudis | Kişisel Sayfam (

• 43 Yanıt
  • 7636 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı forever_ducale

• fsociety
  • **
  • 11256
« Son Düzenleme: 13 Ağustos 2013, 14:56:08 Gönderen: forever_ducale »

*

• fsociety
  • **
  • 11256
« Son Düzenleme: 31 Ağustos 2013, 21:03:12 Gönderen: forever_ducale »

*

• fsociety
  • **
  • 11256
Ynt: Forever Ducale | Kişisel Sayfam (House Ducale)
« Yanıtla #12 : 10 Ağustos 2013, 16:57:34 »

*

• fsociety
  • **
  • 11256
« Yanıtla #15 : 11 Kasım 2013, 19:19:29 »
Kod: [Seç]
Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır
Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır
Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır SatırSatır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır
Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır SatırSatır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır Satır

*

• fsociety
  • **
  • 11256

*

• fsociety
  • **
  • 11256
« Yanıtla #17 : 06 Ağustos 2014, 10:39:10 »

*

• fsociety
  • **
  • 11256
Kişisel Gelişim
« Yanıtla #18 : 17 Ağustos 2014, 10:50:42 »
Kişisel Gelişim:
Dört Yıllık Üniversite Hayatı için Bazı Öneriler: http://www.totalwar-turkiye.com/twforum/index.php?topic=109604.0

*

• fsociety
  • **
  • 11256
« Yanıtla #19 : 07 Kasım 2014, 23:06:06 »
Benim Hakkımda Önemli Duyuru:
Bütün sorumluluklarımı bir süreliğine yerine getiremeyeceğim. Ayrıca bana özelden ileti gönderemeyeceğinizi bilmenizi isterim ki buda bir süre böyle olacak. Ayrıca yer aldığım hotseatlarda turumu da oynayamacağım oyun arkadaşlarımdan ve yöneticilerimden özür dilerim.
Yokluğumda forumla ilgili her hangi bir şey ile mehmetozan ilgilenecektir, fazla yormamanızı rica ediyorum.

Önemli bir şey olursa bana The Enemy adlı üyeye yazarsanız o bana iletir facebook adresimden.