Hayattan Aldığınız Dersler

• 220 Yanıt
  • 21719 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı Atlas

• 1065
  • Never say never to panda .
Hayattan Aldığınız Dersler
« : 25 Mayıs 2013, 18:13:34 »
Evet beyler bu başlık altında başımızdan geçen olaylardan öğrendiğimiz şeyleri yazalım . Hem zevkli hem de renkli bir konu olacağını düşünüyorum . Başlıyorum :

- Kızlar hiç bir zaman dertlerini döktüğü erkeklerle sevgili olmazlar .

- USB girişinin 3 tarafı vardır :

Birincisi doğruyu bulup da düzgün takamadığın ,
İkincisi yanlış taraf ,
Üçüncüsü de doğru tarafı en son bulup taktığın yerdir .

- Fazla iyi niyetli kişiler kendilerine yapılan kötülükleri vicdanları gereği unuturlar .

- Örnekle anlatacağım ; futbolda biri size sert bir hareket yaptı ve siz de aynı sertlikte ona vurmak istiyorsunuz . Siz ona vurmadan o size yanlışlıkla vurur ve " Pardon kardeşim " tarzından laf kullanırsa bütün siniriniz , vurma isteğiniz o anda biter . Bunu herşeyle ilişkilendirebilirsiniz .

- Arkadaşınızdan yüksek maliyetli birşey emanet aldığınızda %75 o eşyanın başına birşey gelir .
Rahat yaşamak uğruna gerçeği mezara mı götüreyim , yoksa halka gerçeği anlatmak uğruna ölümü mü göze alayım ?

Turan Dursun

*

Çevrimdışı Ladon

• 20
  • Bir yerde bir şey keşfedilmeyi bekliyor ..
Ynt: Hayattan Aldığınız Dersler
« Yanıtla #1 : 25 Mayıs 2013, 18:19:42 »
- Oyunlardaki gerçekçilik kavramının yıldan yıla değiştiği

- Bütün dertlerinizi açtığınız bir kişinin yüksek ihtimal sizi söyledikleriniz yüzünden parmağında oynatması

- Kızların hep zarar veren , zararlı şeyler kullanan erkeklere özenmesi . Bunu bir türlü anlayamıyorum .

- Güzelinden tut çirkinine bütün kızların kendini birşey zannetmesi , trip atması .

- Bana dindarım diyen insanların gidip iddaa , piyango oynamaları ( Herkes için söylemiyorum alınmayın )

- Çoğu insanın göründüğü gibi olmadığı , bazen size davrandığı gibi bile olmamaları . Onu anlamanız için biraz dertlerinizi paylaşmanız gerekliliği .

Gücüne güç katmaya geldik

« Yanıtla #2 : 25 Mayıs 2013, 19:17:34 »
Ne kadar dönersen dön gerisi malum..   tebessum*

"Metal is a tree that has got all fruits"
                    -BrEaqHDoWn-

*

Çevrimdışı SaykorHan

• **
  • 6106
  • Legendary Commander
« Yanıtla #3 : 25 Mayıs 2013, 19:46:33 »
En önemli yerlede risk almayıp kötü sonuç elde etmem ve en gereksiz yerde risk alıp gene kötü sonuç elde etmem.
Geçmişe mazi derler.
Ulaşmak isteyen varsa
https://www.facebook.com/groups/147978415832440/

burada beni bulabilirsiniz.

« Yanıtla #4 : 25 Mayıs 2013, 20:35:32 »
- İyi niyetinizin daima birileri tarafından suistimal edileceği.

« Yanıtla #5 : 25 Mayıs 2013, 20:42:29 »
En önemli yerlede risk almayıp kötü sonuç elde etmem ve en gereksiz yerde risk alıp gene kötü sonuç elde etmem.

- İyi niyetinizin daima birileri tarafından suistimal edileceği.

Kesinlikle katılıyorum  tbr*

*

Çevrimdışı Ayna

• **
  • 5734
  • Ottoman44
« Yanıtla #6 : 25 Mayıs 2013, 20:51:58 »
-- Dünya nazlı bir Türk kızı gibi, peşinden ne kadar koşarsan o kadar kaçıyor...

-- Bazılarının hayatları bazılarının hayal edemeyeceği kadar berrak ve fedakarca...

-- İnsanların ekseriyeti Allah hariç herşeye tapıyor ve özellikle duygusal tipler ki; genelde kadınlar olur; paraya inanılmaz tapıyorlar...

-- Her kötünün bir alt yapısı var...

-- Savaşta en çok kaçanlar ölürmüş, dünyada da iyi bir işten ne kadar kaçarsan o kadar zarar görüyorsun...

*

Çevrimdışı Farisi

• **
  • 630
« Yanıtla #7 : 25 Mayıs 2013, 21:44:05 »
- Kızlar hiç bir zaman dertlerini döktüğü erkeklerle sevgili olmazlar .

Bu sana bağlı sürekli dost kalırsan oda değişmez.
"Yaşadığımız dünya ahlakı olmayan bir dünya. Bu dünya çok güç ve az güç, fazla mal ve az mal, fazla güvenlik ve az güvenlik dünyasıdır; savaşın final ahlaksızlık olduğu bir dünya. Milletler kaçınılmaz olarak şu deyişe kendilerini verirler: Kötü olmak ölü olmaktan daha iyidir. Bu dünyada Amerika?nın dış politikası pragmatik olmuştur ve böyle devam edecektir."

*

Çevrimdışı lamuerte

• *
  • 2588
« Yanıtla #8 : 25 Mayıs 2013, 22:22:40 »
Bunu yeni anladım ki bir kızın peşinden koşarsan yüzüne bakmaz, sen yüzüne bakmadığın zaman dikkatini çekmek için herşeyi yapar.

Yeni tanıdığın birine de fazla güvenmemek lazım.

« Yanıtla #9 : 25 Mayıs 2013, 22:37:49 »
-Kiz milletinin daima kendinden büyük psikopat heriflere duyduğu sempati (Bu heriflerde genelde 3 manita bulunur 1'inde kesin sonuç daima babasiz çocuk oluyor)
-Kizlarin erkeklerin zihnini okuyacak kadar kendilerini zeki sanmalarinin aslinda onlari gerizekâli duruma düşürdüğü
-Kurduğumuz hayallerin aslinda bizi hayata bağlayan şeyler olduğu
-Bir acinin üzerine gelen iyi haberin o aci haberi unutturduğu
-Tüp kuyruğunda ön siraya geçmeye çalişan milletin namazlarda en gerilere kaçma refleksiyle geçici şeylere verilen değerin fazla olduğu.