"Make or Breake game"...

• 7 Yanıt
  • 970 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

"Make or Breake game"...
« : 24 Ekim 2014, 18:19:38 »
evet attila duyurulalı yeterince zaman geçti sanırım ki, takip ettiğim bir çok sitede insanların olumlu ve olumsuz bir çok yorumunu takip etme olanağı buldum. . en dikkat çekici başlıklardan biri de buydu ki gerçekten de iddialı bir başlık olmuş kendisi.. genel olarak twc de ve diğer oyun sitelerinden takip eden oyun "fan" larının bir çoğu büyük bir şirketin tek bir oyunla çökme ya da devasa olmadığı ihtimali üzerinde duruyor; lakin insanların bir çoğu şu noktada birleşmiş durumda; "OYUNU PRE-ORDER ALMAYACAĞIM!?!?"

acaba bizim sitede durumlar ne alemde diye merak ettim . . .

Ynt: "Make or Breake game"...
« Yanıtla #1 : 30 Ekim 2014, 13:43:29 »
benim cehaletimden sanırım ama yazdıklarından bir şey anlamadım. tercümesini yazar mısın? o zaman görüşlerimi belirtebilirim.

*

Çevrimdışı Çağrı Beg

• ?Reis-ül Küttab?
  • 1137
  • İnsanı ölümden eceli korur.
« Yanıtla #2 : 30 Ekim 2014, 14:41:08 »
Roma ile benzer dönemi kapsadığı için pre-order almayacağım. Yazın ancak sıkılırsam alırım diye düşünüyorum.
Caesar dedi ki: "Eski Roma yasasını yıkmadıkça onun yönteminde payıma düşeni yapamam. Tanrıların bana bağışladığı yetenek hiç meyve vermeden kurur gider."
Ama Pompeius şöyle dedi: "Yasa herşeyin üstündedir. Yasayı çiğneyenin sonu ölümdür." Caesar şöyle yanıt verdi: "Yasayı kaldırıyorum. Gücü yeten varsa buyursun öldürsün beni."
Caesar yasayı kaldırdı.

*

Çevrimdışı mrgold2626

• *
  • 447
  • Rome II Total War
« Yanıtla #3 : 20 Kasım 2014, 22:28:10 »
para biriktirirsem alırım adamlar sonuçta TÜRKÇE yapacaklar ve AİLE SOYAĞACI her Totalwarcının isteği , kanı yine parayla satar ama bunlar  dov*

« Yanıtla #4 : 22 Kasım 2014, 01:55:17 »
benim cehaletimden sanırım ama yazdıklarından bir şey anlamadım. tercümesini yazar mısın? o zaman görüşlerimi belirtebilirim.

Genel olarak bir çok insan diyor ki rome 2 ne yazık ki bir çok konuda istenileni karşılayamadı, bu da attila nın başarısına gölge düşürecek bir sebep. .
Şunu da unutmamak lazım, "the company", attila hakkında bir çok yenilikten bahsediyor, aynen rome 2 de olduğu gibi pek çok güzel önbilgi vermeye devam ediyor; ama esas olay şurada patlak veriyor, acaba yine bir balon gibi söyledikleri yalnızca reklam olarak mı kalacak; çünkü büyük bir kesim, ""ki bu kesimin çoğunluğu benim gibi eski total war oyunlarını çok eski zamanlardan beri oynayan ve de rome 2 nin gelen update'ler ile bile halen iyi bir oyun olamadığını düşünüyor; rome total war darth mod ile; medieval 2 ss6.4 vs"", rome 2 den sonra attila yı almaya şüphe ile yaklaşıyor..(yeni çıkan bir oyunun eski oyunların "modlarındaki özellikler"den daha iyi özelliklere sahip olması gerekmez miydi?)

benim tahminim; şirket, rome 2 yi daha hazırlarken, attila yı piyasaya sürrme planları yapıyordu ne yazık ki.. ve rome 2 nin kasıtlı olarak, attila ya kurban gittiğini ve çıkacak olan oyunun gerçekten iyi olduğunu düşünüyorum.. isterseniz fazla komplo teorisi diye düşünebilirsiniz; ama bir oyun bu kadar kısa süre içinde gerçekten hazırlanabilir mi diye düşünmeden kendimi alamıyorum...

*

Çevrimdışı J4

• *
  • 114
« Yanıtla #5 : 25 Kasım 2014, 01:13:08 »

Genel olarak bir çok insan diyor ki rome 2 ne yazık ki bir çok konuda istenileni karşılayamadı, bu da attila nın başarısına gölge düşürecek bir sebep.

söylediklerinin hemen hemen hepsinde haklısın.fakat oyun rome2 nin üzerine makyaj gibi.
o yüzden bu kadar kısa sürede çıkması sanki çok garip değil.bf4 ten hemen sonra hardline yaptılar mesela.etw den sonra ntw de öyle sayılır.
zaten rome2 den çok farklı olmayacak.

rome2 iyi bir oyun bence sadece bozuk  kah* gerçekten düzeltmeye çalışsalar (en azından attiladaki şeyleri rome 2 ye koymuş olsalardı) tam olacak.
yine tekrar ediyorum ben rome 2 yi ilk oynadığımda da şimdi de beğeniyorum.ama eksiklik var oyunda tarif edemediğim bir eksiklik  kah*
eski oyunların üstüne baya koymuşlar.sıkıntı bazı özellikleri de almışlar xD.aynı şey civ5 te de vardı.dlc lerle oyun civ5 oldu.
yoksa civ3 deki özellikler bile yoktu xD şirketler para uğruna böyle şeyler yapıyorlar malesef.

« Son Düzenleme: 25 Kasım 2014, 04:28:40 Gönderen: bozkirsovalyesi »

« Yanıtla #6 : 25 Kasım 2014, 20:08:33 »
ben bu oyunu pre order almak istemiyorum ama en para kampanyası ile 55 tl ye geliyor bu kampanyada 2015te geçerli olmayacak yani kararsız kaldım
« Son Düzenleme: 25 Kasım 2014, 20:13:12 Gönderen: Gılgameş »
everyday i'm Chapulling

*

Çevrimdışı mrgold2626

• *
  • 447
  • Rome II Total War
« Yanıtla #7 : 26 Kasım 2014, 09:48:28 »
rome 2 bence güncellemelerle az çok kendini affettirdi ama attilada da aynısı olur mu diye insan korkuyor , sonuçta CA şimdi akıllanmış olmalı bence bir de onlardan ricam Allahın kanını da bize aldırtmasınlar :D böyle saçmalık olabilir mi normalde oyunda olması gereken bir şey hele ki bu bir savaş ve strateji oyunu..
« Son Düzenleme: 26 Kasım 2014, 09:48:51 Gönderen: mrgold2626 »