total war attila mı yoksa dlcler mi (tavsiye bekliyorum)

• 10 Yanıt
  • 3173 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Merhaba;

şuan steam üzerinden 80-90 tl gibi bir bütçem var. sizce ön sipariş ile attilayı mı alsam. ileride illa alacağım ama şimdiden mi alsam.

yoksa şuan bu bütçeyi. rome II nin son dlcsi.  shogun2 ana oyun ve dlclerine mi harcasam?

shogun harici tüm oyunları oynadım. shogun pek sarmaz gibi geliyor. eksik de kalmasın alsam mı almasam mı diye düşünüyorum. tavsiyelerinizi bekliyorum.

edit:
elimde olanlar;

rome I ve  II (black sea colonies culture pack hariç hepsi)
empire (hepsi)
napoleon (ana oyun)
medieval I ve II (hepsi)

olmayanlar
napoleon dlc
rome II black sea colonies culture pack
shogun I - II -  Fall of The samurai ve dlcler
attila

teşekkürler
« Son Düzenleme: 01 Aralık 2014, 16:42:50 Gönderen: braveus »

*

Çevrimdışı zafer2813

• *
  • 2838
  • 20 Ramazan (Pazartesi) 1415
Ynt: total war attila mı yoksa dlcler mi (tavsiye bekliyorum)
« Yanıtla #1 : 01 Aralık 2014, 12:29:52 »
 Bence paranı harcama, indirime girince Attila alırsın. Şimdilik beğendiğin başka bir oyun indirimdeyse onu al. Shogun bende de var ama sarmadı doğrusu. Ama illa alacaksan Fall of the Samurai dlc'sini al ana oyunu alma
Sen bir Topal Osmansın...
Yaman kırdın, yamansın...
Rum'a yamansın, Türk'e amansın...
Sen bir Topal Osmansın...

*

Çevrimdışı lasthdeath

• 1647
  • Family, Duty, Honor
« Yanıtla #2 : 01 Aralık 2014, 12:39:36 »
Fall of The samurai al.Ama yakın zamanda para yükleyemem atillayı kaçırırım dersen harcama hiç.
Adımız bir, anımız bir, acımız bir. Biz büyük bir aileyiz. Kuzeyden güneye, doğudan batıya; tek yürek tek bileğiz. Biz Türkiyeyiz...

« Yanıtla #3 : 01 Aralık 2014, 13:45:31 »
Fall of The samurai da şuan paket de var gayet iyi fiyatı mantıklı bir tavsiye bu aklıma yattı. başka fikirler gelirse diye biraz daha bekleyeyim.

*

Çevrimdışı Çağrı Beg

• ?Reis-ül Küttab?
  • 1137
  • İnsanı ölümden eceli korur.
« Yanıtla #4 : 01 Aralık 2014, 13:45:52 »
Sen direk Attila'yı al sonra paran kalırsa diğer dlc ya da shogun arasında seçim yaparsın tbr*
Caesar dedi ki: "Eski Roma yasasını yıkmadıkça onun yönteminde payıma düşeni yapamam. Tanrıların bana bağışladığı yetenek hiç meyve vermeden kurur gider."
Ama Pompeius şöyle dedi: "Yasa herşeyin üstündedir. Yasayı çiğneyenin sonu ölümdür." Caesar şöyle yanıt verdi: "Yasayı kaldırıyorum. Gücü yeten varsa buyursun öldürsün beni."
Caesar yasayı kaldırdı.

*

Çevrimdışı Diesel

• **
  • 3955
  • ~ Brotherhood Of Steel ~
Re: total war attila mı yoksa dlcler mi (tavsiye bekliyorum)
« Yanıtla #5 : 01 Aralık 2014, 15:16:22 »
Başka al süper indirim var la
dizel

*

Çevrimdışı mrgold2626

• *
  • 447
  • Rome II Total War
« Yanıtla #6 : 01 Aralık 2014, 21:51:20 »
AC Unity ya da Far Cry 4 al Attila çıkınca indirime girer sonra shogun 2 alma boş ver eğer illa para harcamalıyım diyorsan dlc al fall of samurai de güzel ama

*

Çevrimdışı Ewert

• T?pk? Patatesler Gibi.
  • *
  • 2812
  • Bırakmadım la
« Yanıtla #7 : 01 Aralık 2014, 21:53:52 »
Bence de direkt Atilla'yı al.
Malesef ileti atmak için fazla zamanım yok artık, ama bakıyorum yine de foruma ara sıra. Görürseniz merhaba diyin la :(

« Yanıtla #8 : 02 Aralık 2014, 12:56:47 »
Elinde Empire ve Napoleon varmış zaten Napoleon dlc leri tam kaz yolmalık Empire olmasa ikisinin birleşik paketi en iyisi derdim ama Napoleon dlc lerine bulaşma derim.
Rome 2 dlc lerine ise hiç gerek yok. Attila geliyor ona bak.
Shogun 2  yi ise ana oyunu çok oynayacaksan tam paket al. Onun klan ve birim dlc leri oyuna yenilik ekliyor. Özellikle sonradan gelen üç klan da diğerlerinden çok daha farklı bir strateji gerektiriyor. Empire ve Napoleon olduğuna göre Fall of the samurai paketini daha çok beğenirsin ama onun dlc leri o kadar da gerekli değil klanlar arası farklar ana oyun kadar değil. Ayrıca topçu birimleri ve gemi savaşları çok daha güzel.
Tabii ki bunlar eski oyun ne de olsa %75 indirimi sık sık bulurlar ama para saçmanın lüzumu da yok. Attila yazın en az %33 indirim alır ki bu da 60 tl civarı olur ama acele etmeye gerek yok. Genişleme paketleri ana oyunlar kadar hata bulundurmadan çıkıyorlar genelde. Buna göre  Attila nın alınıp alınmayacak olması bir aya kadar kesinleşir.Ona göre önünü görüp yatırım yaparsın.

*

Çevrimdışı yagiz98

• 40
  • Total War Türkiye
« Yanıtla #9 : 07 Aralık 2014, 19:56:41 »
rome 2 de kan dlcsine sahip olanlar atillada da kullanabiliyor mu sanırım shogun 2 nin kan dlc si öyleydi