Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
Total War: Rome 2 Genel Sohbet / Ynt: Steamden TWRII almak istiyorum.
« Son İleti Gönderen: wonderful004 Bugün, 21:51:21 »
Empirer edition oyunun kendisi.
2
Moğollarla uğraşmaya gerek bile yok. Suikastciler yetiyor.
3
Stainless Steel / Ynt: Stainless Steel 6.4
« Son İleti Gönderen: comanche Bugün, 19:51:05 »
Bende oyun steamde yüklü 6.3 kurdum sorunsuz açtı üstüne 6.4 kurunca açılış ekranı geliyor ve saniyesinde kapanıyor. şimdilik denemedik şey bırakmadım ? yardımcı olacak arkadasa yatıp kalkıp dua edecem artık o seviyeye geldim
4
Turkish Gold Age / Ynt: TurkishGoldAge.v2
« Son İleti Gönderen: granit24 Bugün, 19:42:26 »
tşk
5
sirf bu yorumu yazmak için üye oldum bende bayadir oynuyorum ama osmanlidan başka devletle hiç oynamadim diğerlerini bilmiyorum türkleri biraz güçsüz diyosunuz  ama ben pek öyle düşünmüyorum  erken zamanda piyade ve süvari sikintisi çeksede ilk turnlarda hemen bi diplomat ve  bi iki tüccar birde gemi çikartirsaniz  diplomati ticaret anlaşmalari için bütün heryeri dolandirarak tüccarlarda timbuklu da altin toplatirsaniz ekonomi biraz canlaniyor bizans  ticaret anlaşmasi ve misirla ittifak yapinca  işler yolunda ufak bi birlikle tiflis ve adana görevleri konyada bizans saldirina biraz dayanacak kadar asker birakirsaniz zaten bizans ilk saldirisini püskürttükten sonra bizansa cihad ilan ettirirseniz biraz duraksiyolar doğuyla uğraşacak az bi vakit kazandiriyor mogollar gelemeden  antakyaya cihad yapip alirsaniz burda surlari ve askeri birlikleri buraya toplarsaniz mogollari çok yipratirsiniz  zaten ilk misir a savaş ilan ederse biraz daha nefes alirsiniz sonunda kaleyi alirlar ama gücünün yarisindan çogu gider vur kaç taktiği ve  kale savunmasi yapmassaniz çabuk hacamat ediyorlar :) bizans bence kolay lokma  mogollarla uğraşirken  bizans saldiriyor  ama fazla bi etkisi olmuyor kale kuşatmada yeteneksizler  türklerle oynamak gerçekten zor ne yapsanda bütün ülkeler hep ccehpe aliyorlar  anlaşmalar felan çok zor ama türklerle oynamayi seviyorum  zor olmasi beni cezbediyor konuyu hortlattıysam kusura bakmayin :)
6
Total War: Rome 2 Genel Sohbet / Ynt: Steamden TWRII almak istiyorum.
« Son İleti Gönderen: MustangSally Bugün, 18:09:07 »
Tamam o zaman teşekkür ederim. Tavsiyeni göz önüne alacağım mehmetozan :)
7
Total War: Rome 2 Genel Sohbet / Ynt: TWR2 Neyden Ne Olur ?
« Son İleti Gönderen: Eminnn Bugün, 17:55:53 »
Oyun Türkçe. Kaldıki şehirlere mause ile yaklaştığında yeşil veya kırmızı görünen şeyler halkın sana karşı olan tutumunu gösterir. Daha çok ayrıntıya girmek istersen şehire 2 defa tıklarsın ve ayrıntıları çıkar. Neden ne şekilde sana isyankarlar gibi.
8
Total War: Rome 2 Genel Sohbet / Ynt: Steamden TWRII almak istiyorum.
« Son İleti Gönderen: Eminnn Bugün, 17:54:28 »
Rome 2 daha sonraki birçok bedava dlc ve içerik ile Emperor Edition paketi adı ile satılmaya başlandı. Yani rome 2 dediğin oyun bu paketten ibaret. Zaten o eski hali çok kötüydü.

9
Arkadaşlar generallerin kale kurma özelligi olan mod yokmu empire tw daki gibi
10
Total War: Rome 2 Genel Sohbet / Ynt: Steamden TWRII almak istiyorum.
« Son İleti Gönderen: mehmetozan Bugün, 16:20:23 »
Sanırım Emperor editiondan önceki sürümü kaldırmışlar. İyi de yapmışlar. Oyun ilk çıktığın oynanmaz haldeydi..
Oyundan sıkıldığında modlara göz gezdirmeni tavsiye ederim. Modlar grafik düşüremez hatta mümkünse artırır..
Sayfa: [1] 2 3 ... 10