Oyun ile ilgili sorunlarımızı burada toplayalım

• 255 Yanıt
  • 29151 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ynt: Oyun ile ilgili sorunlarımızı burada toplayalım
« Yanıtla #250 : 23 Aralık 2016, 15:31:06 »
Tam hatırlamıyorum ama galiba çalışmayı durdurdu hatasıydı yeniden bir bakarım bide oyunu pencere moduna aldığımda kapanması gecikti

*

Çevrimdışı JOKERASO

• 70
  • Total War Türkiye
« Yanıtla #251 : 12 Şubat 2017, 00:48:33 »
selamlar arkadaslar oyunumu yenı yukledım sıstemım ıyı sıstemle ılgılı bı proglem oldugunu dusunmuorum zaten oyunda herhangı kasma veya donma yok fakat oyun acılırken gec acılıor stratejı harıtasındayken savas yaptıgımda muharebe hartasına gecmek ıcın 4dk falan beklıorum keza dıger ekranlardada oyle yardımlarınızı talep edıorum.

*

Çevrimdışı MedievalMusti99

• **
  • 3290
  • Eskiler eskiden güzeldi.
« Yanıtla #252 : 26 Ağustos 2017, 18:51:28 »
Dosyaları doğrulat.

« Yanıtla #253 : 26 Ağustos 2017, 23:51:48 »
selamlar arkadaslar oyunumu yenı yukledım sıstemım ıyı sıstemle ılgılı bı proglem oldugunu dusunmuorum zaten oyunda herhangı kasma veya donma yok fakat oyun acılırken gec acılıor stratejı harıtasındayken savas yaptıgımda muharebe hartasına gecmek ıcın 4dk falan beklıorum keza dıger ekranlardada oyle yardımlarınızı talep edıorum.
Eski hard disklerle çok anormal sayılmaz..
Ne kadar etki ediyor bilmiyorum ama hd'nin doluluk oranı, sağlığı falan da etkiliyordur sanırım..

*

Çevrimdışı [Haccı]Emmi

• *
  • 2556
  • Ebu Zerdüşt
« Yanıtla #254 : 27 Ağustos 2017, 01:09:44 »
O kadar büyük bir sorun değil.Bilgisayarın tozları alınmalı ve hard diskin bilgisayardan anlayan birine gösterilmesi lazım.Sürekli bir şeyler yükleyip silmek gibi şeyler hard disklerin ömrünü kısaltıyor.

« Yanıtla #255 : 30 Ekim 2017, 11:48:58 »
Arkadaşlar rome 2 yükledim oyun ilk başta açtığımda ses geliyordu sonra oyunda ses gelmiyor yardımcı olursanız sevinirim
Not:OYUN KORSAN
Var ise ses Dosyasını Bana Gönderebilirmi Bulamadım
« Son Düzenleme: 30 Ekim 2017, 21:39:09 Gönderen: grkan44 »