ŞOK! Yeni Tarih Temalı Total War Oyununa Dair İlk Detay!

• 93 Yanıt
  • 11290 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı zeqqqqq

• *
  • 1
  • Total War Türkiye
Ynt: ŞOK! Yeni Tarih Temalı Total War Oyununa Dair İlk Detay!
« Yanıtla #90 : 13 Şubat 2017, 15:12:31 »
İçimden bir Çin tarihine girecekler diyor umarım yanılırım.Gönlümden geçen ise Rönesans ile WW1 arasında bir oyun çıkmalı,bu tarzda en son NTW çıktı 2010'dan beri bekliyoruz

Ynt: ŞOK! Yeni Tarih Temalı Total War Oyununa Dair İlk Detay!
« Yanıtla #91 : 15 Şubat 2017, 21:31:48 »
Seriyi ilk oyununda itibaren oynuyorum MTW2'den aldığım zevki hiçbirinden almadım.Bazı arkadaşların bahsettiği gibi çok eskidi artık.Fanteziye yada dlc tarzında oyun çıkaracaklarına genişletilmiş diplomasi seçenekleri, daha fazla ülke ve ırk seçeneği ile bir MTW3 muhteşem olur.Bana göre orta sınıf bir diplomasi ekranı ile bizi doyurmayacak bir tarih aralığı ve devlet seçenekleri ile karşımıza çıkacaklar.

*

Çevrimdışı Delibalta

• *
  • 302
  • Kurbağanın vakvakası duru suya ne zarar?
Charles Quint yazınca daha entelektüel olmuyorsun  yardir*

Ki madem kültürlü gözükmek istiyorsun bütün ünvanlarıyla birlikte sonuna Habsburgen bla bla bla da getir.Hatta sil o Charles Quint'i, Fünfte Karl yaz.Hatta al Kaiser des Heiligen Römischen Reiches und als Karl I. König von Spanien yaz.Verdiğim bu öğütlerle tezini bile yazabilirsin.

İyi günler.

Kimin entellektüel görünmek isteyip bilmiştik tasladığı açıkca belli.Sana da iyi günler.
Ne kadar çok olsa da ördek-ü kaz,
Yetermiş ona bir şâhin-i baz.

*

Çevrimdışı [Haccı]Emmi

• *
  • 2483
  • Ebu Zerdüşt
wowowowowowow.

Tamam.Entel görünmeye çalışan bensem ve burada bilmişlik taslıyorsam ilk önce Entelektüelin yazılışını öğrenmen gerektiğini söylerek işe başlayabilirim.

İyi akşamlar efenim.