tüfekli atlılar ateş etmiyor

• 9 Yanıt
  • 296 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tüfekli atlılar ateş etmiyor
« : 04 Şubat 2017, 17:46:43 »
yapay zekanın atlı birimleri normal bir şekilde ateş ediyor fakat hangi devleti alırsam alayım benim atlılar ateş etmiyor. hiç tüfekleri yokmuş gibi kilitli kılıç simgesi var. halbuki tüfekleri olması gerekiyor. sebebini çözemedim. oyunum orijinal.

Ynt: tüfekli atlılar ateş etmiyor
« Yanıtla #1 : 04 Şubat 2017, 18:59:07 »
Tüfeği olmayan süvari seçiyor olabilirsin. Quick warda tüm Atlıları seçerek dene istersen.

« Yanıtla #2 : 04 Şubat 2017, 20:18:15 »
Tüfeği olmayan süvari seçiyor olabilirsin. Quick warda tüm Atlıları seçerek dene istersen.
  bütün atlı birimlerde aynı durum söz konusu. birime sağ tıklayınca atış menzili, isabet gücü falan hepsi yazıyor; savaşa giriyorum, tüfekten eser yok. direkt kilitli kılıç işareti çıkıyor. uyuz bir durum. nette bilgi yok. bana mı özgü anlamadım ki. oyunun versiyonu 1.3. orijinal bir de. nasıl orijinalse hatadan geçilmiyor.

« Yanıtla #3 : 05 Şubat 2017, 21:22:55 »
hayalet forum mu burası? bir kişi dışında fikir veren bile yok.

*

Çevrimdışı Constable

• *
  • 2742
  • (-_(-_(>_<)_-)_-)
« Yanıtla #4 : 05 Şubat 2017, 21:29:05 »
Keşke değil diyebilseydim. Çok aktif olduğu zamanlar vardı ama o zamanlar geçeli çok oldu.

Çok uzun süredir N:TW oynamadığım için fikir veremiyorum üzgünüm.
Elveda Forum!

« Yanıtla #5 : 06 Şubat 2017, 01:35:12 »
Serbest atış açık mı kapalı mı kullanıyorsun?
Sorunun sadece süvarilerde ve de tüm devletlerde de sürmesi enteresan bir olay değil mi..
Tabii süvarilerinin tüfeklerinin olduğunu varsayıyoruz. Bundan eminiz sanırım..

« Yanıtla #6 : 06 Şubat 2017, 22:31:12 »
Keşke değil diyebilseydim. Çok aktif olduğu zamanlar vardı ama o zamanlar geçeli çok oldu.

Çok uzun süredir N:TW oynamadığım için fikir veremiyorum üzgünüm.

estağfurullah. sağlık olsun napalım.

« Yanıtla #7 : 06 Şubat 2017, 22:41:01 »
Serbest atış açık mı kapalı mı kullanıyorsun?
Sorunun sadece süvarilerde ve de tüm devletlerde de sürmesi enteresan bir olay değil mi..
Tabii süvarilerinin tüfeklerinin olduğunu varsayıyoruz. Bundan eminiz sanırım..

gerçekten enteresan. normalde oyun işte deyip bu kadar işin arasında böyle bir şeyi takmam fakat sinir oldum. sorun sadece süvarilerde ve tüm devletlerde durum aynı. kampanya haritasında söz konusu birimlere sağ tıklayınca ateşli silah özellikleri çıkıyor. savaşa girince aynı birimlerde serbest atış simgesi çıkmıyor bile. doğrudan kilitli kılıç simgesi var. serbest atışı açıp kapayabileceğin bir simge yok yani. benim oyuna özgü bir saçmalık galiba. anlaşılan çözümü yok. ilgilendiğiniz için teşekkürler.

*

Çevrimdışı Constable

• *
  • 2742
  • (-_(-_(>_<)_-)_-)
« Yanıtla #8 : 06 Şubat 2017, 23:06:57 »
Ekran görüntüsü alabilir misin? Belki daha çok yardımcı olur.
Elveda Forum!

« Yanıtla #9 : 07 Şubat 2017, 17:07:23 »
Dosyaları dogrulat. Yüklenirken hata olabiliyor.