AGE OF EMPİRES soru cevap bölümü

• 114 Yanıt
  • 28482 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı SultanAhmetPaşa

• *
  • 2314
  • ''Kim bir kavme benzerse o da onlardandır.''
Ynt: AGE OF EMPİRES soru cevap bölümü
« Yanıtla #110 : 12 Mayıs 2015, 14:04:09 »
mağazadan alınca içinde asian dynastis le kızılderililer oluyomu yoksa onlarıda ayrımı almak gerek ??
Age of Empires 3 Complete Pack alırsan hepsi bir olur.Teker teker alırsan ayrı.
"Biz Cehennem için bir çok cin ve insan yarattık. Onların kalpleri vardır, ama anlamazlar. Gözleri vardır ama görmezler. Kulakları vardır, ama işitmezler. Onlar hayvanlar gibidirler, hatta onlardan da daha alçaktırlar. İşte gafiller onlardır." (A'raf, 179)

?Doğrusu biz insanı karışık bir nutfeden yarattık. Onu imtihan edeceğiz bu nedenle onu işitici, görücü yaptık. Kuşkusuz biz ona yolu gösterdik; ister şükredici olsun, ister nankör.? (İnsan, 76/2-3)

?Ümmetim sarığı indirince izzetlerini Allah indirecektir ?(Deylemi, el-Firdevs, no:4247, 3/88)

*

Çevrimdışı SultanAhmetPaşa

• *
  • 2314
  • ''Kim bir kavme benzerse o da onlardandır.''
« Yanıtla #111 : 12 Mayıs 2015, 17:03:51 »
o sadece steamdemi var oyun satan mağazalarda complete pack görmedim sadece normal age of empires 3 yazıyor ?
Galiba sadece Steam'da var.
Satıcıya sorabilirsin.
"Biz Cehennem için bir çok cin ve insan yarattık. Onların kalpleri vardır, ama anlamazlar. Gözleri vardır ama görmezler. Kulakları vardır, ama işitmezler. Onlar hayvanlar gibidirler, hatta onlardan da daha alçaktırlar. İşte gafiller onlardır." (A'raf, 179)

?Doğrusu biz insanı karışık bir nutfeden yarattık. Onu imtihan edeceğiz bu nedenle onu işitici, görücü yaptık. Kuşkusuz biz ona yolu gösterdik; ister şükredici olsun, ister nankör.? (İnsan, 76/2-3)

?Ümmetim sarığı indirince izzetlerini Allah indirecektir ?(Deylemi, el-Firdevs, no:4247, 3/88)

*

Çevrimdışı sokose

• 19
  • Total War Türkiye
« Yanıtla #112 : 05 Temmuz 2015, 00:46:27 »
Napoleonic Era modunu kaldırmasını bilen var mı?

« Yanıtla #113 : 22 Eylül 2016, 21:40:05 »
oyuna nasıl güncelleme  yapabilirim (oyunum korsan)

*

Çevrimdışı kiami

• *
  • 2795
  • cemel maafi
« Yanıtla #114 : 13 Temmuz 2017, 12:59:56 »
@tekilbay direk oyun içinde var ona basacaksın ama internet lazım
Tamam bu durumda kabul etmek zorudayım @misket in genel kültürüne ve @forever_ducale nin "top"lar hakkındaki derin bilgisine saygı duyuyorum.
Evet, maalesef hakkında çok şey biliyorum :(