Anket

Sizce Total War Medieval III bir sonraki oyun mu?

Evet
Hay?r
Bir ba?ka dönemi içeren oyun gelebilir
Total War serileri bir süre dinlenecek gibi gözüküyor.

Total War Medieval 3 İçin Ne Diyorsunuz?

• 151 Yanıt
  • 24343 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ynt: Total War Medieval 3 İçin Ne Diyorsunuz?
« Yanıtla #10 : 03 Kasım 2013, 20:17:57 »
Bence başka bir seri ile devam edilebilir İskandinav Tarihi , Asya Tarihi , İskender Tarihi ve daha birçok aklıma gelmeyen Tarihi içeren konulardan olabilir.

« Yanıtla #11 : 03 Kasım 2013, 20:18:06 »
r2tw'dan sonra Medieval 3 gelir diye düşünüyorum. Birde medieval tarihini daha çok seviyoruz galiba bizler tebessum* (İslam,Türk-İslam devletleri olmasından dolayı galiba)

*

Çevrimdışı beyazefe

• **
  • 163
  • Total War Türkiye
« Yanıtla #12 : 03 Kasım 2013, 20:18:37 »
Bence ya Medieval 3 gelir ya ETW-Napoleon karışımı bir oyun gelir yada Dünya Savaşlarını içeren bir oyun gelir.Ama bana sorarsanız ki hangisi en yüksek ihtimalle gelir diye Medieval 3'tür.Çünkü hiç bir Total War oyunu o kadar oyuncu kitlesi yakalamamıştır.Zaten forumdaki bölümlerin mesaj sayılarından da belli.

*

Çevrimdışı ersin96

• Great Emperor
  • **
  • 8270
  • Kış geliyor!
« Yanıtla #13 : 03 Kasım 2013, 20:19:45 »
Rome 1 tutulmuş bir oyundu. Onun ardından çıkan Medieval 2 de. Romenin konusu güzel olduğu için tekrar işlenip grafik anlamında da güzel bir oyun sunuldu bize. (Eksiklikleri var Rome 2'nin ama inşallah toparlayacaklar. Her yayınlanan patch ile daha düzgün bir oyuna sahip olmuş oluyoruz.) Medieval oyunun da konusu güzel. Bir daha işleyecek ve bize M3TW'yi sunacaklardır. Adım gibi eminim. :) Bir sonraki oyun olur, ondan sonra çıkacak oyunlardan biri olur farketmez ama mutlaka olacak.
Barış Antlaşmaları yeni savaşlara hazırlanmak içindir.

« Yanıtla #14 : 03 Kasım 2013, 20:34:10 »
bana gören bugüne kadar çıkan hiç bi oyun MTW1'i bile sollayamadı

*

Çevrimdışı * Halife *

• *
  • 12574
  • Tek tabanca...
    • Kişisel sitem
« Yanıtla #15 : 03 Kasım 2013, 20:35:03 »
Aynen + avatarın süper  tbr* benim de her zaman favorim Medieval 1 oldu.

« Yanıtla #16 : 03 Kasım 2013, 20:40:52 »
Empire 2 bekleyenler de olsa milattan önceki tarihlerden bir anda 1700'lerden başlayan bir oyun yapmayacaklardır. Ayrıca sıraya uygun gitmeleri de bir sonraki oyunun Medieval 3 olacağını gösterir. Birçok kişi bu oyunu bekliyor. Genişletilmiş harita , iyi bir yapay zeka ve muazzam grafiklerle efsane bir oyun olacaktır.

*

Çevrimdışı Emir Tamerlan

• **
  • 621
  • Göktürk
« Yanıtla #17 : 03 Kasım 2013, 20:47:12 »
Bence başka bir seri ile devam edilebilir İskandinav Tarihi , Asya Tarihi , İskender Tarihi ve daha birçok aklıma gelmeyen Tarihi içeren konulardan olabilir.
arkadaşın dediği de güzel bir fikir ama medieval gübü takipçi kitlesi yakalamış bir oyun varken farklı bir oyun çıkararak riske atacaklarını zennetmiyorum.
bana göre medieval candır can  ask*

"Türk Oğuz beyleri, milleti, işitin! Üstte gök çökmedikçe, altta yer delinmedikçe Türk milleti, ilini töreni kim bozabilecek idi?"

Kül Tigin Anıtı

*

Çevrimdışı becerikkli

• 248
  • « § Bir Sevdamız Var § » OSMANLI (1299-∞)
« Yanıtla #18 : 03 Kasım 2013, 21:02:38 »
Bir sonraki oyun Total War: Medieval III.  tbr*
Doğduğunda daima ezanın okunur ama namazın kılınmaz. Öldüğünde namazın kılınır ama ezanın okunmaz. Çünkü doğduğunda okunan ezan öldüğünde kılınacak namazın içindir.
Spoiler
[close]
Spoiler
[close]

*

Çevrimdışı Can Ömer

• *
  • 9896
  • Quisque Est Barbarus Alio
    • Paradoxfan
« Yanıtla #19 : 03 Kasım 2013, 21:09:41 »
Napolyon, Empire için bir özür gibiydi. Aslında ek paket olacakken hem Empire'ın kötü şöhretinin gölgesinde kalmaması için yeni bir oyun olarak çıktı, hem de Empire'daki sorunların giderildiği ve yakın bir dönemi konu alıyordu. Benzer yolda gidilirse, Rome II'ye ek paket çıkmayıp yeni bir oyun olarak yine bir antik dönem oyunu gelebilir. Napolyon'a benzer şekilde İskender, Hannibal, Sezar gibi önemli kişiliklerin hayatını konu alabilir. Ya da Barbar İstilası, Peloponnes Savaşı, hatta antik dönem Çin devletlerini bile konu yapabilirler.

Artık benim en büyük beklentim yeni oyun motoruna geçmeleri. Empire'dan bu yana 4. oyundur aynı oyun motoru kullanılıyor. Ayrıca ciddi yenilikler de bekliyorum; gerçek zamanlı campaign, detaylı şehir inşa ve yönetimi..vs