Total War: ROME II ? Karadeniz Kolonileri Kültür Paketi

• 13 Yanıt
  • 3317 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı Altheir33

• 295
  • Sevginin olmadığı yerde, sadece zulüm vardır.
Ynt: Total War: ROME II ? Karadeniz Kolonileri Kültür Paketi
« Yanıtla #10 : 23 Kasım 2014, 18:50:57 »
Peki artık göçebeler şu garnizon ünitelerinden (bozkır okçusu, kabile üyesi vs.) den üretebiliyorlar mı?

« Yanıtla #11 : 30 Kasım 2014, 21:46:30 »
http://www.totalwar-turkiye.com/twforum/index.php?topic=111316.10

bu yunan dlcsi ne zaman çıkacak acaba bilgisi olan var mıdır ya da bahsi geçen dlc ile karadeniz kolonileri dlcsi aynı dlc mi anlamadım ...
ve de son güncellemeyle birlikte gelen marsilya da oyuna ayrı bir renk kattı kesinlikle ;)
aslan gibi askerlerimle; $ehir ve koylere dalip, kadin ve kizlara tecavuz edip, cocuklari kilictan gecirip, evleri yakip, ganimeti toplayip bir sonraki istila icin yollara du$uyorum surekli bu oyunda. ama ben vah$i degilim, barbarlik bunu gerektiriyor. cocuklari oldurmeyelim de buyuyunce ba$imiza bela mi olsunlar. kismet olursa butun dunyayi geberticem.

« Yanıtla #12 : 30 Kasım 2014, 21:52:54 »
Hayır farklı dlc ler o dlc ceaser in gaul gibi olacak.Şubatta çıkar diyorlar.
Özgürlüğünü güvenliği için feda edenler hiçbirini hak etmiyordur.

« Yanıtla #13 : 30 Kasım 2014, 22:00:03 »
teşekkür ederim o zaman şubatı beklemek daha mantıklı ;)
aslan gibi askerlerimle; $ehir ve koylere dalip, kadin ve kizlara tecavuz edip, cocuklari kilictan gecirip, evleri yakip, ganimeti toplayip bir sonraki istila icin yollara du$uyorum surekli bu oyunda. ama ben vah$i degilim, barbarlik bunu gerektiriyor. cocuklari oldurmeyelim de buyuyunce ba$imiza bela mi olsunlar. kismet olursa butun dunyayi geberticem.