Rome II Büyüyor: Wrath of Sparta Campaign Pack Yolda

• 45 Yanıt
  • 6292 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı Çağrı Beg

• ?Reis-ül Küttab?
  • 1137
  • İnsanı ölümden eceli korur.
Ynt: Rome II Büyüyor: Wrath of Sparta Campaign Pack Yolda
« Yanıtla #20 : 05 Aralık 2014, 18:30:00 »
işte buna katılıyorum  tbr* savaş animasyonlarına çeşitlilik getirilmezse savaşlar sıkıcı ve monoton bir hal alıyor bir de teke tek dövüş dinamiğinin geliştirlmesi lazım nedense shogun 2 deki savaş dinamiği daha bir güzel gelmişti bana. Attilada da pek umudum yok zaten savaş dinamiği olarak neyse bakak görek

Shogun 2 zaten en iyisi savaş dinamiği açısından. Rome 2'de malesef askerlerin iç içe geçmesini bir türlü engelleyemediler. Attila'da da aynı olur muhtemelen.
Caesar dedi ki: "Eski Roma yasasını yıkmadıkça onun yönteminde payıma düşeni yapamam. Tanrıların bana bağışladığı yetenek hiç meyve vermeden kurur gider."
Ama Pompeius şöyle dedi: "Yasa herşeyin üstündedir. Yasayı çiğneyenin sonu ölümdür." Caesar şöyle yanıt verdi: "Yasayı kaldırıyorum. Gücü yeten varsa buyursun öldürsün beni."
Caesar yasayı kaldırdı.

« Yanıtla #21 : 08 Aralık 2014, 01:33:48 »
uff süper bi de bir şey soracam ininal kart sipariş ettim 2 kere , kargoyla getirmediler ininal kartına mutlaka ve mutlaka sahip olmam lazım bir yardım edin gözünüzü seveyim steamdan oyun alamıyorum haliyle  dov*

Ben yeni aldım. Migrosa gidip almanı öneririm. 5 tl kart fiyatı 2 tlde para yükleme farkı alıyorlar. 5dkda kartın hazır.

« Yanıtla #22 : 11 Aralık 2014, 14:02:54 »
bende az evvel  ROME II - Wrath of Sparta dlcsini steamdan ön sparişini verdim 21.6 tl umarım çıktığında aldığıma değer ki hep beklemişimdir rome 2 de böyle bir paketi harita sicilyayı da alsaydı yahut o tarihlerde ki tüm helen milletlerini ekleseydi daha güzel olabilirdi belki de en azından oynanamayan devlet dahi olsa yine olabilirdi ama inşallah bu hali de güzel olacak ;)
aslan gibi askerlerimle; $ehir ve koylere dalip, kadin ve kizlara tecavuz edip, cocuklari kilictan gecirip, evleri yakip, ganimeti toplayip bir sonraki istila icin yollara du$uyorum surekli bu oyunda. ama ben vah$i degilim, barbarlik bunu gerektiriyor. cocuklari oldurmeyelim de buyuyunce ba$imiza bela mi olsunlar. kismet olursa butun dunyayi geberticem.

*

Çevrimdışı cellat211

• **
  • 874
  • 【Megurine Luka】 Lie
« Yanıtla #23 : 11 Aralık 2014, 16:23:34 »
sırf sparta ask* için aldım rome 2 de çok pasif kalmış sparta kaç kere oynadım bitirdim oyunu 1 kere ilerleye bildiklerini görmedim.

*

Çevrimdışı * Halife *

• *
  • 12574
  • Tek tabanca...
    • Kişisel sitem
« Yanıtla #24 : 11 Aralık 2014, 17:47:17 »
Fiyatı belli oldu ön sipariş 21 tl çıktıktan sonra alırsanız 24.

*

Çevrimdışı BladeOfTheKinQ

• *
  • 125
  • Yüzme bilmeyeni su değil korku boğar.
« Yanıtla #25 : 11 Aralık 2014, 18:25:49 »

Ekran Görüntüleri

Spoiler
[close]
Spoiler
[close]
Spoiler
[close]
Spoiler
[close]
Spoiler
[close]
Spoiler
[close]

Bu hanibal gibi dlc paketi mi ?
Dostun İhanetini Gördükçe, Düşmanın Hançerine Hedef Olası Geliyor İnsanın.

*

Çevrimdışı Çağrı Beg

• ?Reis-ül Küttab?
  • 1137
  • İnsanı ölümden eceli korur.
« Yanıtla #26 : 12 Aralık 2014, 02:00:14 »
Evet aynen öyle tbr*
Caesar dedi ki: "Eski Roma yasasını yıkmadıkça onun yönteminde payıma düşeni yapamam. Tanrıların bana bağışladığı yetenek hiç meyve vermeden kurur gider."
Ama Pompeius şöyle dedi: "Yasa herşeyin üstündedir. Yasayı çiğneyenin sonu ölümdür." Caesar şöyle yanıt verdi: "Yasayı kaldırıyorum. Gücü yeten varsa buyursun öldürsün beni."
Caesar yasayı kaldırdı.

*

Çevrimdışı brkkrsd

• 223
  • Valar Dohaeris
« Yanıtla #27 : 12 Aralık 2014, 12:51:05 »
Oynamaya değer mi bilemedim yahu. Alsak mı ne yapsak?

Süt kale'nin burcundayım.
Altınovaya bulut çökmüş, pamuk gibi.
Eski günler geri gelmiyor.
Bak ki Harput yok olmasın...

*

Çevrimdışı Gehreleth

• **
  • 181
  • Eninde sonunda, yıldızlar bile söner...
« Yanıtla #28 : 12 Aralık 2014, 20:33:20 »
Alıntı yapılan: brkkrsd link=topic=111753.msg1346337#msg1346337
Oynamaya değer mi bilemedim yahu. Alsak mı ne yapsak?

Bence almak için biraz erken çünki bir dlc için 21 lira gerçekten fazla, ben bu fiyata steam indirimlerinde 2 veyahut 3 adet tam sürüm oyun alırım. Bu CA'nın iyice gözü döndü ya hadi hayırlısı bakalım  dov*

Birde resimlerden gördüğüm kadarıyla kampanyada oynanabilir 4 devlet var; atina, korint, sparta ve ne olduğunu seçemediğim bir dördüncü. Aslında persleride oynanabilir yapacaklardıki şu paçoz 300 filmini yeni baştan birde doğulu gözüyle çekebilecektik  pacoz*

*

Çevrimdışı SipahiTR

• *
  • 98
  • Devlet-i Âliyye-i Osmâniyye
« Yanıtla #29 : 14 Aralık 2014, 21:01:32 »
@cellat211 Kardeş, Sparta zaten gerçektede pek toprak almamış bu adamların anlayışı ''Bana bulaşırsanız bulaşırım,bulaşmayana bulaşmam'' anlayışıdır :D Yani bildiğim kadarıyla öyle birine gidip pek savaş açtıkları bile görülmedi diye biliyorum.Ha bi Atinaya gıcıklar hatta birkere alıyolar Atinayı birde Anadoluda birkaç tane savaşları oluyo birtanesi Çanakkalenin otaraflar bir savaşta Med'lere karşı Doğu Anadolu bölgesinde fakat Güneş Tutulmasından dolayı savaş durduruluyor ve barış yapılıyor.

Böyle birşeyi bekliyordum bence gayet akıllıca.Total War özellikle Rome 2 den sonra gerçekte olmuş olayları,campaignleri çok işlemeye başladı ve bence bu çok daha güzel ve ayrı bir hava katıyor Peleponez Savaşını oynamak baya zevkli olacak fakat işin tek kötü yanı sırf Yunan devletleri olabiliyoruz burada ben belki Perste olup istila etmek istiyorum ? Bu bence düşünülebilirdi.