Rome II Büyüyor: Wrath of Sparta Campaign Pack Yolda

• 45 Yanıt
  • 6294 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ynt: Rome II Büyüyor: Wrath of Sparta Campaign Pack Yolda
« Yanıtla #40 : 16 Aralık 2014, 17:22:55 »
bende şuanda güncelleme yapıyor steam 600.9 mb muhtemelen dlc yükleniyor ;)
aslan gibi askerlerimle; $ehir ve koylere dalip, kadin ve kizlara tecavuz edip, cocuklari kilictan gecirip, evleri yakip, ganimeti toplayip bir sonraki istila icin yollara du$uyorum surekli bu oyunda. ama ben vah$i degilim, barbarlik bunu gerektiriyor. cocuklari oldurmeyelim de buyuyunce ba$imiza bela mi olsunlar. kismet olursa butun dunyayi geberticem.

« Yanıtla #41 : 16 Aralık 2014, 17:52:48 »
evet haklısın 1 dakika sonra açılacak oyun inşallah

« Yanıtla #42 : 16 Aralık 2014, 17:56:03 »
 Wrath of Sparta Campaign Pack ile sabahlar olmasın beaa ;)
aslan gibi askerlerimle; $ehir ve koylere dalip, kadin ve kizlara tecavuz edip, cocuklari kilictan gecirip, evleri yakip, ganimeti toplayip bir sonraki istila icin yollara du$uyorum surekli bu oyunda. ama ben vah$i degilim, barbarlik bunu gerektiriyor. cocuklari oldurmeyelim de buyuyunce ba$imiza bela mi olsunlar. kismet olursa butun dunyayi geberticem.

« Yanıtla #43 : 16 Aralık 2014, 17:57:45 »
alamayıp ta oynayamayanlar olabilir çok ta kıskandırıp kırmamak lazım diğer arkadaşlarımızı ve bizi okuyanları. yine de meraklılar ve kararsızlar için görseller paylaşıp oynadıkça yorumlarımızı yapıcaz. tebessum*

edit: imla
« Son Düzenleme: 16 Aralık 2014, 17:58:13 Gönderen: Ozpuylat »

« Yanıtla #44 : 16 Aralık 2014, 18:04:17 »
600.9 mb güncellemeden sonra üstüne şimdi de 493.4mb iniyor neler geliyor Allah bilir hakkımızda hayırlısı diyelim artık ama bu kadar reklama toplamda 1gb güncelleme ile damgasını vurup üstüne de kocaman bir imza atmaları lazım artık ...

« Yanıtla #45 : 16 Aralık 2014, 18:09:52 »
sorma valla ben beklemekten sıkıldım açtım şaban oğlu şaban izliyorum