ROME II - Wrath of Sparta Campaign Pack Çıktı!

• 13 Yanıt
  • 2240 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı * Halife *

• *
  • 12574
  • Tek tabanca...
    • Kişisel sitem
ROME II - Wrath of Sparta Campaign Pack Çıktı!
« : 16 Aralık 2014, 19:02:28 »

Total War: Rome II?nin yeni içerik paketi Wrath of Sparta Campaign Pack çıktı.

http://www.totalwar-turkiye.com/rome-ii-wrath-of-sparta-campaign-pack-cikti.html

*

Çevrimdışı Altheir33

• 295
  • Sevginin olmadığı yerde, sadece zulüm vardır.
Ynt: ROME II - Wrath of Sparta Campaign Pack Çıktı!
« Yanıtla #1 : 16 Aralık 2014, 19:08:51 »
Tam foruma girdiğim anda geldi hayırdır beni mi bekliyordun mübarek yardir* yardir* yardir*

*

Çevrimdışı erayss90

• *
  • 305
  • Total War Türkiye
« Yanıtla #2 : 16 Aralık 2014, 20:44:21 »
kimseden ses çıkmıyor tebessum*

*

Çevrimdışı immortaltrk

• 1554
  • Özgürlük,Uğruna Savaşanlarındır. Forever Freedom!
    • www.renkdunyam.com
« Yanıtla #3 : 16 Aralık 2014, 22:01:37 »
Aga 24 lira  yardir* yardir* yardir* Ben oyunu 20 liraya aldım  yardir* yardir* Oyundan pahalı ehue* Fakat güzel gözüküyor baya.

*

Çevrimdışı brkkrsd

• 223
  • Valar Dohaeris
« Yanıtla #4 : 16 Aralık 2014, 22:53:34 »
Yok, ben gaza geldim alacağım sanırım ya da almasam mı?  sinir* sinir*

Süt kale'nin burcundayım.
Altınovaya bulut çökmüş, pamuk gibi.
Eski günler geri gelmiyor.
Bak ki Harput yok olmasın...

« Yanıtla #5 : 16 Aralık 2014, 23:05:11 »
arkadaşlar ben şuan oynuyorum yeni birim falan yok sparta'yı aldım fakat inanılmaz zevksiz gidiyor campaign. çok zorda oynamama rağmen pek bi hareket yok....

edit: atina devleti'nde ilk başta verilen asil mümessil sokrates bu arada müthiş bi ayrıntı.
« Son Düzenleme: 17 Aralık 2014, 01:11:35 Gönderen: Ozpuylat »

*

Çevrimdışı BladeOfTheKinQ

• *
  • 125
  • Yüzme bilmeyeni su değil korku boğar.
« Yanıtla #6 : 16 Aralık 2014, 23:15:34 »
Aga 24 lira  yardir* yardir* yardir* Ben oyunu 20 liraya aldım  yardir* yardir* Oyundan pahalı ehue* Fakat güzel gözüküyor baya.

Ben bu dlcye para vereceğimi sanmıyorum gerek yok :D
Dostun İhanetini Gördükçe, Düşmanın Hançerine Hedef Olası Geliyor İnsanın.

*

Çevrimdışı brkkrsd

• 223
  • Valar Dohaeris
« Yanıtla #7 : 17 Aralık 2014, 09:33:11 »
Benim ayarlarda mı bir sıkıntı var onu bilmiyorum öncelikle ( Sparta ile oynuyorum. ) askerlerin 2 yılda bir çıkması - en az - oyunu biraz yavaşlatmış. Tam bir ordu yapıp saldırmak 15 - 20 tur sonra falan oluyor. Bilmiyorum, bu taraf benim hoşuma gitmedi.

Olimpiyatların oyuna eklenmesi güzel olmuş, özellikle desteklediğiniz sporcunun birinci olması, refah seviyesini bir kaç tur üstlerde tutuyor. Onun dışında bende yeni birlik görmedim, belki büyük sefer kısmında eklenmiştir diyerekten özel muharebe kısmına girip askerleri inceledim, gözüme çarpan bir değişiklik olmamış gibi duruyor.

Süt kale'nin burcundayım.
Altınovaya bulut çökmüş, pamuk gibi.
Eski günler geri gelmiyor.
Bak ki Harput yok olmasın...

« Yanıtla #8 : 17 Aralık 2014, 11:57:57 »
skiritai tarzında bi ismi olan yeni birlik var bi o. herhalde çıkan o iki gemiyi yeni birim diye sayıyorlar. 1 sene 12 turn olduğu için ordu bu kadar uzun süredetoplanıyor ve kış gelince gerçekten winter is coming kafasını yakalıyoruz çünkü tur başı gelirim sonbaharda 7000 iken kış aylarında -2000leri gördü.

bir de bu persler hikaye. yunan devletlerinden çektiğimi perslerden çekmedim. adamlar ordu basıp yolluyor sürekli ama denizde güçlü donanmamla ana karaya çıkarmıyorum derken gidiyor vatan haini atina, iyonya birliği, kahpe byzantium gibi şehir devletleri savaş açıyor bana zayıflıyorum sürekli. bir de diplomaside bir genişleme - puanı var öyle böyle değil. -360ı gördükten sonra bilerek toprak kaybettim yoksa tüm yunanistan camiası bana atlayacaktı. diyeceğim o ki bari perslerle savaşırken yapmayın ulan ayılar!

*

Çevrimdışı Gehreleth

• **
  • 181
  • Eninde sonunda, yıldızlar bile söner...
« Yanıtla #9 : 17 Aralık 2014, 22:37:49 »
bir de diplomaside bir genişleme - puanı var öyle böyle değil. -360ı gördükten sonra bilerek toprak kaybettim yoksa tüm yunanistan camiası bana atlayacaktı.

Hocam o diplomasi penaltısını yemenin sebebi ana fraksiyonlardan birinin yada birkaçının başkentini işgal etmenden dolayıdır muhtemelen. Kampanyayı açtıktan bir iki tur sonra açılan bir mesaj penceresinde oyun seni uyarıyor bu konu hakkında.